Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
68 okuma
fate Tabir kategorisinde Karabasan (824 puan)  
Çok sevdiğim bir çocuk aynı okuldayız o da beni seviyor fakat birlikte değiliz.Haberimin olmadığı bir çocukta beni seviyormuş.Bu çocuk beni çok istiyomuş ama ben ondan nefret ediyormuşum.Sonra bu iki çocuk kavga etmişler benim sevdiğim çocuğu bayıltmış bu sırada okuldayız ben öldüğünü sanıyordum yanına koşarak gittiğimde yerdeydi onu kaldırdım ayıldı ve bana sımsıkı sarılıp bidaha beni hiç bırakmayacağını söyledi.Tabi diğer çocuk bizim bu halimizi görünce çıldırdı.Biz okuldan çıkınca bize siyah camlar fırlatmaya başladı ben çok korktum ve sevgiğim çocuğa daha fazla zarar vermesin diye onunlar birlikte gitmek zorunda kaldım.Beni hemen bırakacağını sanmıştım ama beni kaçırıp bir eve hapsetti ve beni onunla birlikte olmam için zorladı tabi sonra ne olduğunu bilmiyorum çünkü uyandım


Ne anlama geldiğini o kadar çok merak ediyorum ki çünkü benim bir sevgilim var bununla ilgisi var mı çok merak ediyorum lütfen hemen yorulmarmısınız?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
muhtemelen sevdiğinizi kaybetme korkusu yaşıyorsunuz daha çok kafanızda bu düşüncelere sahipsiniz ancak korkulacak bi durum yok rüyamı hayra çevir allahım derseniz iyi olurancak bu rüya daha çok bilinçaltı Rüyada Eve Hapsedilmek

Rüyayı gören kişinin çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, bu yüzden artık daha dikkatli olması gerektiğine, yakın bir zaman içinde kendisini çok üzecek ve epey yoracak bir durumla karşılaşacağına alamet eder.
Rüyada Odaya Hapsedilmek

Rüya sahibinin karşısına çıkacak iyi insanlar sayesinde içinde bulunduğu kötü durumlardan herhangi bir sorunla karşılaşmadan kurtulacağına, büyük zararlara uğrama tehlikesini atlatacağına, bozulan sağlığının yakında düzeleceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına ve çok büyük mutluluklara sahip olunacağına işaret eder.  çevrenizde ki insanların sözlerine kulak asmadan şüpheli konuları sevdiğiniz insanla yada güvenilir insan lara açarak çözmeye  çalışın birileri size yardım edecektir

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 644 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (26.7k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
+7 oy
1 yorum 36 okuma
Mrv.34 17 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Mrv.34 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 67 okuma
2 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Mert   yazdı
+4 oy
1 yorum 74 okuma
+5 oy
1 yorum 273 okuma
25 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+13 oy
1 yorum 49 okuma
Omersariteke 13 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Omersariteke Karabasan (811 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 96 okuma
11 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Melisa   1 2 yazdı
+14 oy
3 yorum 122 okuma
Güll1 4 Mart Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 2.1k okuma
Acayipsaclikiz 18 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Acayipsaclikiz Rüyakar (3.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 349 okuma
Arda Turfan 12 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Arda Turfan Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 76 okuma
16 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Sefa ç   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...