Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
126 okuma
eola Rüya kategorisinde Karabasan (-4,347 puan)  
Merhaba Rüyamda doğumhanedeydim. bi hemsire yatagı sürekli döndürüyordu ve beni doğuma hazırladıgını söylüyordu. O sıra bi anda doğum yapmaya basladım bebeğin baş kısmını gördüm ve bebeğinizi kaybettiniz dendi. O sıra neden öldüğünü sordugumda ise bilmiyorum cevaıbı aldım. en son nişanlıma bebeğimizi kaybettik diyordum uyandım yorumlar mısınız? tesekkurler
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  

Bu rüyayı görmeden önce önemli bir şey yaşadınız mı ? 

Önemli bir karar vermek gibi ?
Aile içinde önemli bir olay yaşandı mı kavga gibi ? 
eola Karabasan (-4,347 puan)  
Evet aile içinde bi kavga olmuştu
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
Lütfen rüyaları yazdıktan sonra , rüyalarınıza yazılan yorum ve düşünceleri takip ediniz :)
eola Karabasan (-4,347 puan)  
Takip ediyorum ancak rüyaların cogu yorumlanmıyor ve yorumlansa da 15-20 gün sürüyor eposta acık ancak mail olarakta gelmemekte.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
Değerli okurum ,Rüyanız beyninizin olaylara verdiği tepkiler derlemesi,burada siz gerçek hayatta ne yaşadığınız , sizde kafa karışıklığı yaratmış olabilir , o sıra da sevdiğiniz biri ile duygu kopukluğu yaşadığınızı hissetmiş olabilirsiniz.Duygu kopukluğu ise sevdiğiniz kişilerle aranızda ki yakın bağların sekteye uğraması,onlardan uzaklaşmak yada aynı fikirde olmamak , tartışmak, sevginin ve hoş görünün yerini öfke anlaşmazlık, yada itici davranışların alması gibi eylemler olduysa sizde bundan etkilenmemiş gibi olsanız da beyniniz ve duygularınız arka planda etkilenmiş sevdiğiniz kişiler ile yaşadıklarıniz geri bildirim olaraktan, bebeği kaybettik rüya içinde bu durumu görüyorsunuz kaybedilen bebek değil yaşadığınız durumlarda ki duygusal kırılmalar ve  üzülmenizi temsil ediyor. Bu sizin rüyanıza yaptığım kişisel analizdir soru sormak isterseniz belirtmeniz yeterli.
Sevgi ve sağlık ile kalınız.


                        "ÜSTAT SİMUY ALACA "
 
çok teşekkur ederim. iyi çalışmalar.

İlgili rüyalar

+29 oy
6 yorum 434 okuma
+3 oy
2 yorum 145 okuma
+12 oy
5 yorum 289 okuma
+14 oy
3 yorum 270 okuma
+4 oy
2 yorum 138 okuma
+3 oy
1 yorum 67 okuma
+18 oy
4 yorum 377 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

155 Aktif
0 Üye ve 155 misafir
Bugün : 4648
Dün : 12380
Toplam : 47597942
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...