Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
25 okuma
Brlklc Rüya kategorisinde Rüyazede (1.2k puan)  
Rüyamda rahmetli anneannem ile bir evdeydik. Ev oldukça ferah, beyaz duvaları olan ve güzel ışık alan bir evdi. Anneannemlenevi toparlıyorduk. Sonra bir dolabın aşağıdaki dolabından bir sürü tablo çıkıyordu. Ben çiçekli, soft renge sahip, beyaz eskitme çerçevesi olan bir tablo seçiyordum. Sonra tabloyu alıp alamayacağımı soruyordum. Anneannem bakayım diyordu. Tabloyu ona gösterdiğimde çiçeklerin ortasında masaya oturmuş bir silüet görünüyordu. Bu silüet bir yazardı (benim mesleğim de yazarlık). Tablodaki resimler sürekli değişiyordu. Benim tablomda çiçekler, sanatsal resimler, yazar vardı. Diğer tablolarda da hoş resimler vardı. İçten içe hepsini almak istiyordum ama anneannem kızar diye sormadım. Tablomu benim için çok güzel şekilde paketledi. Sonrasında bir yola düştük. Hastane ya da bir üniversiteye gittik ailemle ama artık anneannem yoktu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 86 okuma
+31 oy
6 yorum 854 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 113 okuma
Cemilenur 9 Ağustos 2022 Rüya kategorisinde Cemilenur Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+10 oy
3 yorum 212 okuma
Ayaz 15 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Ayaz Rüyakar (3.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

181 Aktif
0 Üye ve 181 misafir
Bugün : 3054
Dün : 24490
Toplam : 46076577
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...