Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
53 okuma
Cansum Rüya kategorisinde (-5,386 puan)  
Merhaba, rüyamda Tanımadığım Bir adamla Oturup nişanlım hakkında sohbet Ettik ve adam Ağlıyordu sürekli. Adam yaşlı değildi genç de değildi orta yaşlarda biriydi. Üstünde mavi t-shirt vardı anlamı nedir acaba şu aralar sorunlar yaşıyorum ondan mı öyle gördüm anlamadım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (455k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
yani bir nevi içinizi kendi oluşturduğunuz bir yansımaya anlatmış da olabilirsiniz insan beyni ve psikolojisi derindir bazen rüyada ki çoğu sembolleri bizler oluştururuz,  mavi rengin zıttı bunalım ve çaresizliktir mavi ise ferahlamak genişlmektir,  sanırım sorunun kaynaklarından biride  nişanlınız olabilir suçluluk duyduğunuz yada geri plana çekilerek tepki vermediğiniz durumlar rüyanıza giriyoır ve rüya yolu ile tepkinizi veriyorsunuz bir nevi beyin kendini rahatlatıyor , ihtiyaçı olan boşalma durumunu rüya yolu ile yapıyor normal bir rüya ama üzüntüyü aşırı  derece stres e maruz kalmanızı tavsiye etmem .

İlgili rüyalar

+13 oy
3 yorum 256 okuma
+16 oy
4 yorum 351 okuma
+21 oy
2 yorum 256 okuma
Sekerrr 28 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Sekerrr Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+42 oy
10 yorum 502 okuma
+7 oy
2 yorum 191 okuma
+24 oy
1 yorum 282 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

180 Aktif
0 Üye ve 180 misafir
Bugün : 2904
Dün : 24490
Toplam : 46076427
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...