Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
46 okuma
Analiz kategorisinde  
Rüyamda benim eski kaldığım , çok severdim o yurdu bana ev havası verirdi, yurtta bir gece kalmak için otobüse biniyordum benimle birlikte bir iki arkadaşım daha geliyordu, sonra ben otobüsten indiğimde ceketimin otobüste kaldığını fark ettim ve direkt otobüsün çıktığı tepeden inmesini bekledim . Otobüs geldiğinde ise ceketimi aldım aldığımda ise iç cebindeki ben ve sevgilimin fotoğraflarına bir takım şeyler çizilip asılmıştı,emin olmamakla beraber mesleğimle ilgili de böyle şeyler vardı otobüsteki gençlere bunu kim yaptı gibisinden sorular sorarak iki kadının yaptıklarını söylediler onları bulduğumda ise önce sessizce dinledim onları okulları hakkında konuşuyorlardı yanlarına gidip neden böyle bir şeyler yaptıklarını sordum sinirli bir biçimde , çarşı gibi bir yerdeydik yanımızda bir tane esnaf vardı adam da bunlar böyle anca kötülük isterler falan diyordu ben kadının alnına vurmuştum sonra da kadın bağırmaya başladı işte ben bile şundan ayrıldım herkes ayrılacak gibisinden bağrınmaya başladı , sonra ise ben kadına vurduğum için pişman oluş Allah’a bu pişmanlığımı dile getirdim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (455k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
değerli okurum, bunun bir vesvese olduğunu ne kadar söylemek istesem de , bazen rüya yolu ile olsada kötü enerjiler dile gelir vücudunuzda biriken negatif enerjiyi bile rüya yolu ile bir beden şeklinde görmeniz çok mümkündür, içsel korkularınız dönem dönem bu şekilde size yansımış olabilir  , eğer ki iş ve özel hayatınızda bir takım içsel korkular acaba bu işin üstesinden gelebilir miyim yada partnerim ile  ilgili ne yapmam gerekiyor gibi sorular bazen bizim iç dünyamızı tetikler ve haliyle yaratım yapmaya ve enerjimizi tersine çevirerek korkuyu büyütürüz bu da çok kez rüyalara bu şekilde girebilir,
 ha diyelim ki psikoloji-ve enerji ile ilgili değil sizde üzerinizde bazı durumlardan şüpheleniyor iseniz niyet ederek ALLAH;IM  üzerimde  sihir ve büyü alametleri olduğuna dair şüphelerim var bu şüphelerimin gitmesi için , eğer varsa bozulması için niyet ederek 21 gün akşamları Yasin suresi okuya bilirsin kendini içsel olarak dua ,ibadet , sığınma duaları, gibi bilincini koruma altına alabilirsin ki günlük besmele çekmek  bile çok faydalı bu şeklide önerim var , onun haricinde endişe duyulacak bir durum yok bence  ve bundan sonra görülen rüyaları da takip edin takibi anormal bir simge var mı. DOĞRUSUNU ALLAH C.C. bilir sormak istediğiniz bir şey varsa mutlaka iletin :)

İlgili rüyalar

+4 oy
4 yorum 232 okuma
+4 oy
10 yorum 211 okuma
vetre 22 Aralık 2020 Analiz kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (554k puan)   yazdı
+8 oy
8 yorum 290 okuma
+3 oy
9 yorum 319 okuma
+4 oy
1 yorum 140 okuma
+17 oy
2 yorum 133 okuma
Hurreemm 24 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Hurreemm Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+11 oy
14 yorum 504 okuma
Karga 7 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 178 okuma
Sevilay08 5 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde Sevilay08 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 106 okuma
gokhan27 24 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde gokhan27 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 132 okuma
Heyygirl 23 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Heyygirl Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+5 oy
7 yorum 183 okuma
Rezene 7 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Rezene Karabasan (391 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 153 okuma
efeorj 14 Nisan 2020 Rüya kategorisinde efeorj Rüyazede (1.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

185 Aktif
0 Üye ve 185 misafir
Bugün : 2721
Dün : 24490
Toplam : 46076244
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...