Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
41 okuma
eola Rüya kategorisinde Karabasan (107 puan)  
Merhaba şuan da nişanlıyım,nişanlılık sürecinde bir kaç olay yaşadık ve rüyamda kayınvalidemin ölen annesi için mezarına cicek almaya gidiyorduk.sürekli bayırdan cıkıyorduk bi anlamı var mıdır bu rüyanın ?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (448k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar sevgili okurum , bayırdan çıkma sizin o aile ile ilgili ilişkinizi anlatıyor , bayır aile ile ilgili iletişimin zorlu ve güç yapısına dair bir işaret veriyor mezar ve çiçek sembolleri ise dargınlık gönül kırıklığı ,gönül alma gibi anlamlara geliyor.

son zamanlarda yaşadığınız problemler sizlerde duygusal bir tepkiye ve hüzne yol açmış olabilir , özür veyahut  iletişimde olduğunuz kişilerden duygusal anlamda içten bir sevgi bekliyor barış bekliyor olabilirsiniz bu konuda zorlu süreçlerden geçe bilirsiniz iletişimde olduğunuz kişiler bu süreçi zorlaştıracak da olabilir tam bir anlaşma veyahut barış hali için çok çaba zarf edilecek gibi duruyor.

İlgili rüyalar

+1 oy
2 yorum 111 okuma
+1 oy
1 yorum 68 okuma
Eslemm 24 Şubat Rüya kategorisinde Eslemm Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 76 okuma
+2 oy
1 yorum 52 okuma
+1 oy
1 yorum 37 okuma
+3 oy
1 yorum 43 okuma
+2 oy
2 yorum 95 okuma
22 Haziran Rüya kategorisinde misafir   39 150 278 yazdı
+1 oy
1 yorum 49 okuma
+3 oy
2 yorum 116 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

166 Aktif
1 Üye ve 165 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22245
Dün : 37918
Toplam : 44941564
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...