Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
58 okuma
boşverin Rüya kategorisinde Karabasan (-3,085 puan)  
Babam bizi denize götüreceğini söyleyip van gölüne  götürmüştü bende van gölü olduğu için babama göle girmeyeceğimi söyledim. Sadece babam girdi göle . Rüyamda bir başlık türü vardı ve bu türü görenin 3 dileği gerçek olacaktı . Babam yüzerken o balık türünü ikimizde gördük ve ben babama hemen denizden çıkmasını söyledim denizden çıkınca babam ikimizde 3 tane dilek tuttuk . Sonra biz eve döndün evin üst katında birden başım dönmeye başladı merdivene koştum ama düşerim diye geri vazgeçtim birden kanım çekildi ve öleceğimi sandım ve kelime şadet getirdim ve o an uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Bu ilginç bir rüya olmuş. Bence gördüğün o balık türü ve dilek dileme olayı enerjisel varlıkla ilgili olabilir. Belki de gerçekten bugünlerde ne dilediğine dikkat et. Ölüme yakın olması da endişe verici belki sağlık problemlerini işaret ediyor olabilir.

İlgili rüyalar

+18 oy
3 yorum 331 okuma
+3 oy
1 yorum 40 okuma
+3 oy
2 yorum 106 okuma
eola 22 Ağustos Rüya kategorisinde eola Karabasan (-2,679 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 49 okuma
+2 oy
5 yorum 221 okuma
+6 oy
1 yorum 164 okuma
+3 oy
1 yorum 119 okuma
denizdenizdeniz 29 Mayıs 2021 Rüya kategorisinde denizdenizdeniz Rüyazede (1.9k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

206 Aktif
0 Üye ve 206 misafir
Bugün : 2373
Dün : 24490
Toplam : 46075896
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...