Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
50 okuma
Ruya zamani Rüya kategorisinde Rüyakar (3.4k puan)  
Rüyamda bir kadın doğum yapmaya başlıyordu ben de izliyordum doğumu kadının annesi yaptırıyordu bebek yarısına kadar çıktı annesi Bi anda bıraktı gitti ben neden bıraktın falan dedim ama dinlemedi sonra ben bebeği tuttum ve Bi anda çıkardım kız bebek idi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (448k puan)  
 
En İyi Yorum
merhabalar değerli okurum, kısa zamanda içinizdeki bazı önemli sırları açığa çıkarta bilirsiniz, söylemek istediğiniz ve söylememek için bastırdığınız duygularınız  gün yüzüne çıka bilir . Rahatlamanız gereken bazı manevi ve ruhsal konular olabilir , yakınlarınızın manevi desteğine ihtiyaç duyduğunuz bir döenemden geçiyor olabilirsiniz. Kadın bir bireye kızıyor ve içten içe o kişiye karşı öfkeli olabilirsiniz. Son dönemlerde yardıma ihtiyaçı olan kişiler ile diyologda olabilirsiniz ben bu  rüyanızı duygusal süreçlere yorumluyorum iletişim ile ilgili ve bazı duyguların eksikliğinden şefkat ve ilgi gibi bu duyguların içten içe tamamlanmasını istiyorsunuz bu benim kişisel görüşüm rüyanız duygularınızın yansıması gibi duruyor.
+1 oy
Tellitoka Rüya Kurucu (85.6k puan)  
Merhaba rüyada doğum yapan birisi üretkenlik anlamına geliyor yani iş ve para bereket kapısı doğumda annesinin yardımı kesmesi parlak fikri olan bir kişiden etkileneceğiniz bu arkadasinizda olabilir ve bu sayede bir atılım yapacağınızı gösteriyor aynı zamanda rehberlik edip kendinizin yöneteceği bir iş olacak fikir başkasından çıkıyor kontrol ve yönetim size geçiyor. Kendi işinizi kurabilir yada üst bir mevkide görev alıp yönetme sorumluluğu size veriyor . Bir nevi başkasından esinlendiğiniz bir fikir sizde üreyip çoğalacak . İş yasaminizda başarılı bir dönem olacak. Bebeğin kız olması ise zahmetsiz ve kolaylıkla yükselme anlaminda

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 164 okuma
+8 oy
9 yorum 274 okuma
+5 oy
3 yorum 233 okuma
Ary3 9 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Ary3 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+9 oy
7 yorum 217 okuma
+3 oy
2 yorum 116 okuma
+10 oy
5 yorum 242 okuma
Zeyzey 30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Zeyzey Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 177 okuma
Battalhun 31 Aralık 2021 Rüya kategorisinde Battalhun Karabasan (636 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

196 Aktif
1 Üye ve 195 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 21674
Dün : 37918
Toplam : 44940993
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...