Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
76 okuma
eola Rüya kategorisinde Karabasan (107 puan)  
Rüyada köy gibi bir yerdeydim fazla bir kalabalık vardı anlam veremediğim şekilde.Daha sonra biri Mikail a.s nin güzelliğinden bahsediyordu. içimden nerden gördün de güzel olduğunu biliyorsun diyordum. rüyamda biraz zamanın geçtiğini hatırlıyorum. önümde bir dağ var dağın önünde yamaç gibi bişi hava biraz kapalı ama hani kapalı olur güneş tam bulutların altında kalır,tam önünde 4 kişi görüyorum. Daha sonra birinin Mikail a.s olduğunu anlıyorum ve diğerlerininde melek olduğunu tahmin ettim ama mikail a.s öne cıkıyordu. birden yaklaşıyorum ve ona baktığımı hatırlıyorum. konuşmadan. ama bana baktığını görmedim. yorumlarsanız sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Mirac Astral Gezgini (136k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Hz Mikail iklimlerde ilgileniyor. Ve bu demek oluyor ki Allah'ın izniyle bazı imtihanlar sonucunda güzel olaylarla karşılaşacaksınız. Kalabalık ne zaman gorduysem can sıkıcı bazı olaylar ile karşılaşıyorum. Ama eğer Hz Mikaili kızgın görürseniz kitlik güler yüzlü ise bolluk bereketin sembolü aynı zamanda size ulaşacak yardımlar olacaktir
 
peki kızgın veya sevinçli değil de ifadesiz görürsek ?
Mirac Astral Gezgini (136k puan)  
O zaman bol bol tövbe ve istiğfar edin sadaka verin ki Allah katında sevimli olun
eola Karabasan (107 puan)  
peki ne için böyle söylediniz kötü bir anlamımı var teşekkur ederim.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (448k puan)  

bu sizinle ilgili , mizaçlar sizlersiniz , mikail ise koruyucu size güzel görünen bazı durumların belkide gerçek yüzünü göre bilirsiniz, uyarıcı ve hayat ile ilgili mesajları var bunları zaten yaşamınızda görürsünüz

Mirac Astral Gezgini (136k puan)  
Teşekkür ederim
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (448k puan)  
Değerli okuyucu , Mikail melek haberci rüya simgeleri arasında yer alır , ama bazen ki bu tarz rüyalar hilekâr da olabiliyor , Rüyada görülen melekler , zorlu bir görevi başarmak ,  kariyer anlamda hız kazanacak anlaşmaları , içsel sevginin yükselişi gibi genel anlamlara sahip .  Son zamanlarda kendinizi ifade edecek alanlara katıla bilirsiniz, öne çıkma eğilimi meleğin kürsü gibi topluma hitap edilen alanları anlatıyor , sosyal medya aracılığı belkide kendinizi ifade edeceksiniz belki de kendisini çok güzel ifade eden bir insandan ruhsal konularda destek alacak ve çok etkileneceksiniz. bu rüya genel olarak etkili konuşma , sosyal çevre , kendini ifade etme, çevreyi güzel görme , insan sevgisi ve rehberlik ile ilgili olduğunu düşünüyorum. bu rüyanın kendine has melek sayıları da olduğunu düşünüyorum 444 , 999 , bu sayıların sanırım melek  mesajları vardı . Etkili iletişimde ve çevrede korunduğunuz anlamıda taşıya bilir.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 37 okuma
+2 oy
1 yorum 52 okuma
+1 oy
1 yorum 49 okuma
+3 oy
1 yorum 122 okuma
+18 oy
3 yorum 268 okuma
+1 oy
1 yorum 41 okuma
+3 oy
1 yorum 43 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

166 Aktif
1 Üye ve 165 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 23638
Dün : 37918
Toplam : 44942957
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...