Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
34 okuma
Cansum Rüya kategorisinde Karabasan (-4,740 puan)  
Merhaba, Rüyamda Rahmetli Babannemi Gördüm. Ben evimizin salonunda oturuyordum. Bahçeden babannem adımla seslendi tam çıkıp bakcaktim ki aklma öldgu geldi çıkıp bakmadım. Sonra bahçemizde ki tuvaletin önünde oturuyordu hiç konusmuyordu. Elimde kedi vardı kediyi ona gösteriyordum ama o konuşmuyordu hiç... Anlami nedir acaba

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Hazır sizi de çevrim içi görmüşken çok bekletmeden yorum yazayım, biraz bilinçli bir rüya olmuş lusid rüya gibi, farkına varmisiniz öldüğünü, Değerli okurum;  Haberci bir rüya, yakın zamanda beklediğiniz bir haberi alabilirsiniz ,haberci rüyalar genelde hep böyle olur ölü isminden başka bir şey söylemez bende de böyle olur hep , kedi ise rüya boyunca seni koruduğuna inandığım bir figür.

Yine eklemek istiyorum ; Son zamanlarda yarım bıraktığınız işleri tekrardan yaoma isteği duyabilirsiniz üzgün olduğunuz içinizi sıkan bir konu var ise gerçek hayatta onunla ilgili durumlar yaşayabilirsiniz biraz dinlenmeye ihtiyacınız olabilir ve geçmiş ile ilgili konularda yüzleşme sağlanabilir, aile üyeleri ile uzaklaşma yaşadınız mı sin dönemler de bunu da bilinç altı olarak görmüş olabilirsiniz. Size sırt çevirmiş birinin hala içsel anlamda kızıp yaş turyor da olabilriisniz özel hayatınızı bilmediğim için genel ve çoklu yorumlar yapiyorum.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 97 okuma
qw1934 20 Ağustos 2022 Rüya kategorisinde qw1934 Rüya Ustası (59.9k puan)   yazdı
+20 oy
1 yorum 211 okuma
+2 oy
2 yorum 61 okuma
+3 oy
1 yorum 67 okuma
+4 oy
5 yorum 230 okuma
+2 oy
1 yorum 49 okuma
+1 oy
1 yorum 44 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

117 Aktif
0 Üye ve 117 misafir
Bugün : 3649
Dün : 11186
Toplam : 44825797
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...