Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
73 okuma
Rossess Rüya kategorisinde (-15,751 puan)  
Rüyamda bir asma gördüm. Upuzun ve kalın ağaç gibi. Genç ve uzun bir adam bana bir salkım siyah üzüm koparıp veriyor. Asmada da çok fazla üzüm kalmamış salkımın biri yarı ermiş yarı ham bir kaç tane de ermiş salkım vardı. Ben üzümden yiyorum bir kaç tane ekşi gelse de coğunlukla tatlı üzüm yiyorum. Ve bir çok kişi gelip elimdeki üzümden koparıp yiyor ama hala elimde üzüm var bitmiyor üzüm. Birde bu rüyanın devamı mıydı yoksa farklı bir rüya mıydı emin değilim ama rüyamda hemşireymişim ve bir doktorla beraber hastalar için koşuşturuyomuşuz. Daha öncede aynı rüyayı gördüm ama üzümü koparıp bana veren adam farklıydı ve elimden üzüm koparıp yiyen yoktu.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
Bu rüya sizin rüyanız mı yoksa , bir başkasının rüyası mı?
Rossess (-15,751 puan)  
Benim rüyam neden sordunuz?
Rossess (-15,751 puan)  
Cümle yapısı tuhaf geldiyse çok kafam çok yorgun bu aralar nasıl yazdığımı bilmiyorum.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
Benim zeki takipçim:) evet cümle yapısının uyandırdığı histen kaynaklı dedim , peki yorumlayalim mi ruyani
Rossess (-15,751 puan)  
Çok iyi olur merakla bekliyorum :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili okurum, asma , üzüm asması " hayat yolculuğunu, ve hayatını kaderini temsil eden , yakın zaman da ki düşünce ve kararlarını temsilen belirdiğini düşünmekteyim, bazı seçimler yapmış olabilirsin ve seçimlerinin sonucunu merak ediyor endişeleniyor olabilirsin, doğru mu karar verdim acaba, bu seçim benim için hayırlı mıydı diye içinden geçiriyor olabilirsin ". Üzgünüm ki galiba acele karar verdiniz seçimleri siz yapmadınız belki de , çünkü siyah üzüm ve adam burada dış dünyayı temsilen belirmiş olabilir meyvenin de ham olması bir konu hakkında çok hızlı karar verdiğinizi ve iç dünyanızda sizi rahatsız etmeye başladığını da belirte bilir bu rüya, vicdan muhasebesi de olabilir . Ama bu rüyanın açılımı daha uzun da olabilir bize daha fazla şey de anlatıyor olabilir, ben sizin özel hayatınızı bilmediğim için sembolleri her açıdan olumlu ve olumsuz değerlendirmeye çalışacağım , üzüm sağlık ile ilgili de olabilir son zamanlarda karın ağrısı şikayetleriniz olabilir çözüme kavuşması beklenilen konun hiç ummadığınız bir sonuç ile kapanması ile karşı karşıya kalabilirsiniz , sevdiğiniz ya da hoslandiginiz ya da platonik olarak takip ettiğiniz bir erkeğe karşı duygularınızı çok geç dile getirdiginiz için üzüle bilirsiniz ve bir arkadaşınız ile ilgili güven problemleri de yaşaya bilirsiniz . Üzüm asması bir senelik zaman dilimini ve sonbahar aylarını temsil ediyor olabilir , sonbahar mevsimi ya da bir sene içersinde ani kararlar verebilir üzüle bilirsiniz , ya da hayatınıza hızlı girecek bir erkekten beklenmedik durumlar ve haraketler bekleye bilirsiniz ya da hayatınızda uzun zamandir tanımaya çalıştığınız bir erkek vardı ve tam artık çok uzun süre geçti bir şans vereyim dediğiniz an gerçek yüzü ile karşılaşa bilirsiniz , ya da üzüm siyah düşük enerjiyi ve bu enerjiyi kıran kişilere işaret edebilir bu şekilde çoklu yoruma sahip bir rüya Doğrusunu Allah bilir ama son zamanlarda duygusal boşluklara dikkat edilmeli ve sağlıklı beslenme tavsiyesi verebilirim ayrıca soru sormak isterseniz çevrimiçi olacağım sorabilirsiniz rüya genel anlamda zihin ve düşünce yapısını ve düşüncelerde değişiklik olduğunu ve mevsimlere mevsimsel geçişlere yaşanılacak olaylara işaret ediyor bana göre.

KOLEKSİYONCU ( YAŞLI ÇOCUK)
Rossess (-15,751 puan)  
Şu aralar vicdan muhasebesi yapıyorum herkes doğru olanı yapıyorsun dese de arada içim içimi yiyor. Ancak bunu yapmam gerekiyor diğer insanların da aynı şeyleri yaşamamaları için.
Rossess (-15,751 puan)  
Neyse yine heyecanla okudum yorumunu, Teşekkür ederim. :)
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
Siyah üzümü almayın, bırakın olduğu gibi içinizde olgunlasacak çok üzüm var , yani negatif enerjiyi kabul etmeyin ve negatif enerjide yaymayin ama bana göre çok acele verilen kararların haberci gibiydi rica ederim ne demek.
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
Değerli okurum, rüya önemli ama bu rüyayı oluşturan hisler daha da önemli,  sinir sistemini hepimiz biliriz , üzüm bir ağ gibi düşünün, sizin sinirsel ağınızı temsilen , ve bu ağı etkileyen negatif bir duygu oluşmuş siyah üzüm, ve adam ayıklamaya çalışmak mı yoksa kötücül duygunun oluşmasına izin vermek mi, siyahların azalması tatlı üzümlerin çoğalması duygusal olarak iyileşmeyi temsil eder , siyah üzümde yine derinden olmasa da birşeylerin ters gittiğini açıklar, diğer rüyalarınıza kıyasla beni korkuttu çünkü bilgiden fazla uzaklaşılmış ve duygusallık ön plana çıkmış benim ile ilgili paylaştiginiz sorun devam ediyorsa evet bu rüyada içsel olarak huzursuzluk olabilir size bu huzursuzluğu veren gölge yanlar onda uzun adam , gölge yanlar ise bastırılmış duygular anlamında.
Rossess (-15,751 puan)  
Vavv müthişsin. Kalbimde kin, nefret duyguları bu ara arttı. O yüzden ortamdan uzaklaşıyorum bunun için ani kararlar aldım ve aniden iş değişikliği yaptım. Kalbimi temizlemeye çalışıyorum kimseye zarar vermeden.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 132 okuma
~}çu 9 Ekim 2022 Rüya kategorisinde ~}çu (-13,617 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 89 okuma
Üstat_Simuy_Alaca 5 Mayıs Rüya kategorisinde Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 133 okuma
karlihavadabirkiz 18 Kasım 2021 Rüya kategorisinde karlihavadabirkiz Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 137 okuma
Zeynep aktürk 20 Ekim 2021 İstihare kategorisinde Zeynep aktürk Karabasan (120 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 85 okuma
Sdfssf 6 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Sdfssf Karabasan (736 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 114 okuma
vetre 16 Aralık 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (554k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 105 okuma
vetre 28 Ekim 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (554k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 203 okuma
Zeynel45 5 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 182 okuma
Mehmet33 10 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 162 okuma
Ela 1 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Ela Rüya Yorumcusu (16.0k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 442 okuma
Dejavu111 30 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Dejavu111 Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 138 okuma
+26 oy
1 yorum 156 okuma
Rüyazede 28 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Rüyazede Rüya Yorumcusu (11.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

113 Aktif
0 Üye ve 113 misafir
Bugün : 4036
Dün : 11186
Toplam : 44826184
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...