Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
39 okuma
Kkjgfff Rüya kategorisinde Karabasan (178 puan)  
Merhaba. Rüyamda ölümcül bir hastalığa yakalandığımı ve bu saatten sonra benim için yapılacak hiçbir şeyin kalmadığını öğreniyorum. Çevrem bana acıyarak bakıyor. Herkes çok umutsuz. Ben yine de hep bir umut olabileceğini düşünüyorum. İnancım dolayısıyla da Allah'ın merhametiyle her şeyin bir anda değişebileceği umudunu taşıyorum.  Fakat artık ben de öleceğime inanmaya başlıyorum. Kendime bir mezar kazıyorum. Sonra babam da yanıma geliyor ve babamla birlikte benim mezarımı kazıyoruz. "Bu hayatta mezarını bile kendin kazacaksın oğlum" diyor. Babamda hiçbir endişe veya üzüntü ifadesi görünmüyor. Gayet sakin. Ailemin bunu kolayca kabullenmesi de beni ayrıca üzüyor. Sonra babam beni bırakıp gidiyor. Bense mezarda oturarak korkuyla yalvarıyorum: "Allah'ım niye bu kadar erken? Şimdi olmasın Allah'ım." (25 yaşındayım)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
 
En İyi Yorum
Sevgili üyemiz , son zamanlarda manevî " duygusal anlamda " kendinizi ihmal mi ediyorsunuz ? Bir ruh daralması ve iç sıkıntısı mı yaşıyorsunuz sizi bunaltan bir duygunun rüyasını görmüş gibisiniz. Sizi rahatsız eden her ne ise gömmek ve kurtulmak istiyor gibisiniz . Korkularınız gün yüzüne çıkmış olabilir kaygı ve endişe özelikle.

Tabiki tam tersi de olabilir hiç birşeyi kafaya takmayan bir mizacınız var ise son zamanlarda bazı konuları özel hayatınız ile ilgili konular, onları ciddiye almalı ve sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz amaç edinmek gibi .

İlgili rüyalar

+12 oy
3 yorum 208 okuma
+16 oy
4 yorum 304 okuma
+7 oy
2 yorum 140 okuma
+5 oy
2 yorum 97 okuma
Bubilim 11 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Bubilim Rüyakar (4.0k puan)   yazdı
+14 oy
5 yorum 186 okuma
+4 oy
2 yorum 97 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

114 Aktif
0 Üye ve 114 misafir
Bugün : 3743
Dün : 11186
Toplam : 44825891
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...