Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
46 okuma
Jelibon Rüya kategorisinde Karabasan (602 puan)  
Rüyamda 1885 yılına gidiyordum. Benimle birlikte 2 arkadaşımda geçmişe gitmiştik okuldaydık herhangi bi sınıfta ders görüyorduk ben sıra arkadaşlarıma gelecekten geldiğimi ikna etmeye çalışıyordum ama hiç inanıyor gibi görünmüyorlardı derste sürekli şaşırıyordum bunlar ne arapça mı falan diyordum çok garip dersler vardı sıra arkadaşlarıma bana inanmaları gerektiğini 2023 yılından geldiğimi kanıtlayacağımı söylüyordum sonra bi anda kalkıp herkesin beni dinlemesi gerektiğini bağırmaya başladım ama kimse susmuyordu sonra anlatmaya başladım 2023 yılında çok büyük bi deprem olduğunu ve 10 ilimizin etkilenip çok büyük can kayıpları verdiğimizi söyleyip ağlıyordum ama herkes gülüyordu bende güldüklerini görüp ister inanın ister inanmayın ama bu tarihi not alın 7.6 büyüklüğünde deprem olucak diyordum sonra gülmeye devam edince herkes allahınızdan bulun kaç yaşınıza geldiniz hala çocuk gibi davranıyorsunuz diye ağlayıp çıktım sınıftan benimle beraber geçmişe gelen arkadaşlarım geldi yanıma onlara sarılıp ağladım geleceği değiştirmekten korktum ama dayanamadım depremden korktuğum için anlattım ama herkes bana güldü dedim arkadaşlarımda bana sarıldı boşver bize inanmaları zor gibi birşey dedi sonra ortaokul arkadaşlarımı gördüm aynı sınıfa geçtik beraber onlara hangi yılda olduğumuzu sordum ama kimse cevaplamıyor geçiştiriyorlardı sonra biri 1885 yılında olduğumuzu söyledi tekrar ağlamaya başladım neden sadece biz geçmişe geldik diye ağladım sonra birden kendimi eski oturduğumuz mahallede buldum herkes motosiklet kullanıyordu bir grubunda kamyondan lahana çaldığını gördüm neden çalıyorsunuz diye bağırdım ama umursamadan koştular eski zamanda olduğum için şimdiki tranway vs yoktu yollarda boş boş yürüyüp otostop çekip yardım istedim bi motosikletli beni aldı eski evime bıraktı eve geldiğimde kimse yoktu korktuğum için lambaların hepsini açıp kapatıyordum bi odaya giderken. Sonra pencereden dışarı baktım uçaklar geçiyordu çok sesli şekilde bi uçak geçerken bomba gibi bişey bıraktı binanın önüne bomba sandığım için ben korktum ama insanlar hiç korkmadan bakıyorlardı sonra o bomba gibi şey birden lunaparka döndü rüyamda içimden teknoloji bu tarihte nasıl bu kadar gelişebilir diye şaşırıyordum telefonumu çıkarıp video çekiyordum sonra boş olan evde annem geldi yanıma ve uyandım.(yorumlarsanız çok sevinirimmm)
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
Dini inancınız ile ilgili değişimler meydana geldi mi son zamanlarda ?
Jelibon Karabasan (602 puan)  
Ne tür bir değişim onu anlamadım ama gelmedi yani
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
İslam'ı değerlere inanıyor ama aynı zamanda ruhsal metafiziksel veyahut mistik olaylara karşın ilginiz daha çok artığı ve bazı düşünceleriniz değiştiği oldu mu öncelikle onu merak etmiş sormuştum.
Jelibon Karabasan (602 puan)  
Evet evet tam olarak beni söylediniz
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
Bu rüya, sizin bazı motiv ve figürler den etkilendiğinizi ifade ediyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 140 okuma
+9 oy
4 yorum 126 okuma
Akrepsel 14 Kasım 2021 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Görüşmecisi (39.4k puan)   yazdı
+18 oy
3 yorum 264 okuma
+12 oy
3 yorum 208 okuma
+3 oy
1 yorum 111 okuma
+1 oy
2 yorum 106 okuma
+4 oy
4 yorum 165 okuma
+1 oy
1 yorum 29 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

109 Aktif
0 Üye ve 109 misafir
Bugün : 3448
Dün : 11186
Toplam : 44825596
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...