Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
42 okuma
Jelibon Rüya kategorisinde Karabasan (602 puan)  
Rüyamda sadece benim gördüğüm siyahi insanların olduğunda birinin öleceğini anlıyordum. Bir otobüs yolculuğu yapacaktık arkadaşlarımla gezi gibi birşeydi rüyamda otobüsteki herkesi tanıyordum şoförde dahil. Siyahi insanları görüp otobüse binmiştim sonra ağlayarak herkese birinin öleceğini siyahi insanları gördüğümü bana inanmaları gerektiğini söylüyordum biri ölmesin diye bir yandan dua ediyordum. Sonra önümüze araba çıktı ve tam kaza yapacağımız zaman ben herkese kemerlerini taksın diye bağırıyordum sonra kaza yaptık şoför abiye baktığımda baygın gibiydi ama arada gözlerini açıyordu kapıları açmaya çalışırken şoför abi kendi açtı kapıları yarı baygın bizde hemen dışarı çıktık ben ağlayarak herkese ben size demiştim birinin öleceğini gördüğümü söylemiştim diyerek ağlıyordum. Çarptığımız arabaya baktığımızda araba pertti içinde ki kişiyi göremiyorduk ama büyük ihtimalle ölmüştü sonra otobüsteki şoför abide yaralı bir şekilde yanımıza geldi iyiyim bir şeyim yok diyordu ama kulağından kan geliyordu ondan sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar sevgili okurum, gördüğünüz rüyalar duygularınız ile ilgili, duygusal yükselmeler , duygusal çöküşler ile ilgili m, günlük yaşamınızda sert mizacınız ve daha olgun yumuşak mizaciniz ile ilgili yaşadığınız kavgalarınızı anlatıyor olaylara bakış açınız ve tepki vermek ile ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz daha endişeli mi yoksa daha dikkatli ve samimi tepkiler mi vermeniz gerektiği ile ilgili çatışmalar halinde olabilirsiniz .

İlgili rüyalar

+31 oy
6 yorum 675 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.8k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 168 okuma
Adams 22 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (21.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 109 okuma
denizdenizdeniz 29 Mayıs 2021 Rüya kategorisinde denizdenizdeniz Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 142 okuma
+3 oy
1 yorum 70 okuma
Cansum 18 Haziran Rüya kategorisinde Cansum Karabasan (-4,740 puan)   yazdı
+18 oy
3 yorum 267 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.7k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

204 Aktif
1 Üye ve 203 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19858
Dün : 12371
Toplam : 44901291
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...