Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
70 okuma
Rüya kategorisinde  
Merhaba rüyamda hoşlandığım erkeğe futbol topu hediye verecekmişim. Top beyaz ve mavi renklerdeydi. Topu ona vermesi için birilerine vermiştim. Daha sonra o gelmişti konuştular gittiler.
Daha sonra topu verdiğim kişi torbada topla geldi. Almadı mı dedim dedi torbanın içine eşyasını bıraktı.geri gelir alır dedi.

Yorumlarsanız teşekkürler.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
@rüyad rüyayı platonik açıdan yorumladım, iletişim kurma ile ilgili simge vardı ama torba yi geri almanız iletişimin belirsizliği ile ilgiliydi içindeki eşyalar gün yuzune çıkmamış duygular size geri dönmesi de iletişimin gerçekleşmesine dair de bir işaret olabilir.
 
Çok teşekkür ederim. Aslında bana geri vermiyorlardı daha sonra gelip alır deniyordu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
 
En İyi Yorum
Sevgili okurum , hoşlanılan duygu beslediğiniz kişiye top hediye etmek iletişimi temsil eder siz o kişi ile gerçekten de iletişim kurmak istiyorsunuz mavi renk de aynı şekilde konuşmak,sosyal alanda bir araya gelmek konuşmayı sizin başlatacağınız yönünde ama sanki aradan üçüncü kişileri kaldırmanız ve direkt duyguları açan tarafın siz olması taraftarıyım, geri dönüş ve eşya koyma ile ilgili bir sembol gormusunuz sizin endişeniz olabilir acaba o da bana karşı birşeyler hisseder mi ama eşyanın hangi eşya olduğunu görmediğiniz bence bu konu belirsiz ve kadersel , ben bu yorumu gerçek hayatta hoslandiginiz kişi var olarak değerlendirdim bilinç altı rüyası zamana ve akışına birakmasinizi cesur ve cesaretli olmanızintavsiye ederim sevgilerle.
 
Merhaba aslında ben bu kişiye platonik aşığım onunda sevdiği ve ciddi düşündüğü biri var.
~Moonay~ Rüyazede (1.3k puan)  

@Üstat_Simuy_Alaca ,@sonsuz sadece bir cevap bekliyordum sizden ama maalesef ki bu sefer de görmezden gelindim bu çok kırıcı davranışlarınız daha fazla söze ve açıklamaya veya ricaya gerek olmadığını gösterdi tekrar bana... beni anlayışla cevaplayacagınız hakkında  yanıldığım için çok üzüldüm 4 yıllık bir üyeydim ben rüyamın silinmesini istemiştim ve şifresini değiştirdiğim için üyeliğime giriş yapamadığımı söylemistim ; üyeliğim silindi ama rüyalar silinmedi bu da bir haktır bilin istedim... Rüyalarım kaldı bunların kalması artık bir şey değiştirmez çok takmamak gerektiğini farkettim  ama buraya yazdığım için kendimi suçluyorum  çünkü sadece bir rüyayı bile silme işlemi çok çetin oldu bunun yanında yokmuşum gibi davranıldı ..Belki bir gün sizde çok iyi niyetlerle birilerinden bir ricada bulunacaksınız o gün bana gösterdiğiniz anlayışın aynısını bulmanızı diliyorum sağlıcakla kalın gerçekten üzgünüm böyle ayrılmak durumunda kaldığım için diğer tüm üyelere teşekkürlerimi iletiyorum

Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  

Sevgili @~Moonay~  üyelik siliniyor ama rüyalar silinmiyor bu sitenin kurucusunun kuralı, siteyi tasarlarken bu şekilde tasarlamış @sonsuz ile tekrar iletişime geçebilirsiniz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 120 okuma
OT 1 Eylül 2019 Rüya kategorisinde OT Rüya Tabircisi (6.4k puan)   yazdı
+4 oy
11 yorum 176 okuma
~}çu 26 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde ~}çu (-13,617 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 55 okuma
Yagmur2012 1 Mayıs Rüya kategorisinde Yagmur2012 Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 134 okuma
Yagmur2012 7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 100 okuma
Ceylan 27 Haziran 2021 Rüya kategorisinde Ceylan Karabasan (781 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 69 okuma
+3 oy
1 yorum 70 okuma
Cansum 18 Haziran Rüya kategorisinde Cansum Karabasan (-4,740 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 122 okuma
Akrepsel 24 Nisan 2022 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Görüşmecisi (39.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.7k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

170 Aktif
0 Üye ve 170 misafir
Bugün : 17579
Dün : 12371
Toplam : 44899020
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...