Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
26 okuma
baykus_41 İstihare kategorisinde Karabasan (198 puan)  
Rüyamda bir mahkemedeydim suçlu değildim sadece mahkeme salonunu gördüm sonra biri geldi mübeşşir geldi dedi sonra rüya bitti

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (429k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhaba sevgil okurum,  yön ve rehberlik danışmalnlık yapabilirsiniz adelete ihtiyaçı olan birine ya da adalet   gibi hak ceza konularında inanlara yardım edeceğin yol gösterteceğiniz anla olabilir, bu arada bu rüya beklediğiniz bir yerden haber almayada delalat edebilir , yön bulmak istiyorsanız bazı konularda hakkım yendi diyorsanız mübeşir burada tarihleri organize eden ,evrakları düzenleyen, ve sesli şekilde komut veren kişiyi temsil ediyor hakkınızın yendiğini düşündüğünüz konular varsa zamanı geldiği zaman yüzleşeceğinizde bildirir, son zamanlarda güvende değilmiş hissi yaşıyorsanız psikolojik olarak bu rüyayı bu amaçlada görmüş olablirsniz ,sorunuz varsa lütfen sorun hayrılı günler dilerim :)

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 93 okuma
+18 oy
3 yorum 202 okuma
+2 oy
2 yorum 85 okuma
+9 oy
3 yorum 166 okuma
+2 oy
2 yorum 70 okuma
Cemilenur 23 Haziran 2022 Rüya kategorisinde Cemilenur Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+14 oy
4 yorum 263 okuma
+3 oy
1 yorum 93 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

18.7k rüya

157k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

477 Aktif
0 Üye ve 477 misafir
Bugün : 5115
Dün : 20302
Toplam : 42832393
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...