Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
28 okuma
Mezcalito Rüya kategorisinde (-11,449 puan)  
Eskiden oturduğum bir mahalledeki caddede yürüyorum. İleride greyder ve iş makineleri var. Yolun karşısına geçerken iş makinesinin önünden geçiyorum ve ilerlemeye başlıyor. Altında kalmamak için koşmaya başlıyorum. Beni altına alıyor ve tekerleklerin altında kalmamak için yuvarlanıyorum sonra yandaki diğer iş makinesi operatörü beni görüyor ve durmasını söylüyor. Altından çıkıp operatör ile tartışıyorum. Görmedim abi diyor. Görmen gerekir buradan insanlar geçiyor diyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
Hoş olmayan durumlarla karşılaşma işaret rüyası. Veya şu da olabilir. Başkalarının sorumsuzluğu senin hayatına epey etki ediyor ve bu durumdan da rahatsızsın.

Eylemlerinin sorumluluklarını almalarını istiyorsun ama bu konuda malesef başarılı olamıyorsun gibi.

Aslında hepimizin hayatında böyle durumlar var gibi geliyor bana. Benim de benzer rüyalarım var çünkü.

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 144 okuma
+9 oy
1 yorum 147 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

18.7k rüya

157k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

275 Aktif
0 Üye ve 275 misafir
Bugün : 3657
Dün : 20302
Toplam : 42830943
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...