Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
88 okuma
Brlklc Rüya kategorisinde Rüyazede (1.4k puan)  
Rüyamda sürekli dişlerimin ufalandığını gördüm. Tükürüyorum avcuma diş geliyor. Sonra telrat hissediyorum döküldüğünü yine dişlerim avcuma geliyor. Sabaha kadar diş tükürdüm avcuma. Sabah uyandığımda dişlerimi kontrol ettim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (458k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
değerli okuyucum , son zamanlarda aşırı strestte kaldınız mı endişe içinde , bu rüya psikolojik anlamda yorulmuş bir zihni ve bünyeyi anlatıyor özelikle geçim sıkıntısı , yaşama endişesi de olabilir , bir şeyleri kaybetme korkusu , değersizlikgibi olumsuz evham ve düşüncelere kapılmış olabilirsiniz vebu düşünceleri kafanızdan atıp dinamik olmanızı tavsiye ediyorum yorgun bir zihni güzel hyaller olumlamalar ve aşırı düşünmek yerine az düşünmek dinlendirir ,

haşa geleceği biz bilmeyiiz ama , gelecek için ön görüm tutumlu olun , bir miktar para biriktirin zor dönemler atlata bilirsiniz ve ayrıca kendinizde yük olan bir şeyden de tez zamanda kurtula bilirsiniz size ve yüreğinize ağır gelen bir meselede ferhalaya bilisiniz diş rüyanız için genel tabirim bu şekilde soru sormak isterseniz ilete bilirsiniz sevgi ile kalın.
Brlklc Rüyazede (1.4k puan)  
Diş dökülmesi hep ölüm olarak düşünülür ya ben de böyle bir durum olmasından dolayı endişelendim
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (458k puan)  
Azar azar ufalanmasi maddi durumda bozulmalar, direk kopması düşmesi parcalanmadan zorluk güç bela, ama rüyalar önceden uyarıcı olduğu için önlem önlemini al uyarısı da yapa biliyor böyle rüyalardan sonra zekat vermek yardım yapmak dua ve ibadete yönelmek gidişatı değiştirmek de çok yardımcı oluyor yani rüyanız tam tersi de olabilir kurtuluş.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 79 okuma
+2 oy
1 yorum 136 okuma
mutluluk_003 10 Ocak 2023 Rüya kategorisinde mutluluk_003 Karabasan (234 puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 207 okuma
+6 oy
4 yorum 208 okuma
+31 oy
6 yorum 969 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.8k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 82 okuma
+1 oy
0 yorum 53 okuma
+1 oy
5 yorum 96 okuma
Brlklc 19 Şubat 2023 Rüya kategorisinde Brlklc Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 85 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

171 Aktif
0 Üye ve 171 misafir
Bugün : 2879
Dün : 11379
Toplam : 47502453
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...