Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
120 okuma
Hndn_ Rüya kategorisinde Karabasan (250 puan)  
Rüyamda  eşimin ailesinden konuşmadığımız halası,  ailesi ve babannesini evimin kapısında gördüm beni evime evinde yılan var diye sokmuyorlardı ve babannesinin sırtında yılan izi olduğunu söylüyorlardı evime giremiyordum .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (458k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
değerli okuyucum , sinsi ve tehlikeli biri evinize girmek sizin ile dost olmak istiyor olabilir siz de o kişinin sinsi olduğunu bilmiyor olabilirsiniz evinize her misafir geldiğinde misafirleri uğurladıktan sonra evi havalandırın sirkeli suyla evinizi temizleyin misafirlerin enerjisini evden arındırmak için odanızda yasin suresini okuyun böylelikle eve gelen giren çıkan insanların enerjisinden korunmuş olursunuz , elbet de akraba bile olsa iyi niyetlide olsa bazı insanlar negatif enerji yüklüdür , zaten kendilerini belli ederlr negatif insanlar ile konuşurken esneriz uykumuz gelir üzerimize bir ağırlık çöker enerjimiz düşer bu gibi insanlardan korunmak için kalabalıkta içinizden bismlah çekin içinizden nas felak sürelerini okuyun , neyse rüyanıza geri döenelim , fesatlık kurnazlık sinsilik , sizi yanlış yönlendirmk isteyen kimseler olabilir, olumlu bir iş veya gerçekten hayırlı bir şey olucak gibi ama sanki size durun yapmayın diyerekten hayatınıza müdahale eden üçünçü kişileri temsil ediyor karar alırken kalbinizin sesini dinleyin , son zamanalrda da kendinizi olumsuz düşüncelerden arındırın haır da yapa bilirsiniz bir hayır bin belayı def eder , üstünüzde sanırım negatif enerji var yani nazar gibi bu yılan simgesini bedende görmek braz etkileniyorsunuz enerji düşüklüğü yaşıyor labilirsiniz,yalan bir haber duya bilirsiniz gerçekler de idrak edebilirsiniz sizin için yalan söyleyen iftira atan kişiler ile mücadele yaşayacğınız günlere de işaret edebilir , soru sormak istersenz mutlaka sorun benim gönül gözümden gördüklerim bu şekilde.
Hndn_ Karabasan (250 puan)  
Elinize sağlık, yazdığınız her şey için çok teşekkür ederim.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (458k puan)  
Rica ederim Allah fitne vesat dağıtan kimselerden korusun sizi , bol bol dualı su için, olumlamalar yapın kendimi güvende hisediyorum guvendeyim Allah beni koruyor diyin :)

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 159 okuma
Mehmet33 20 Ocak 2023 Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 127 okuma
buse 29 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde buse Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 140 okuma
lalena 4 Haziran 2019 Rüya kategorisinde lalena Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+18 oy
1 yorum 257 okuma
+1 oy
0 yorum 53 okuma
+1 oy
0 yorum 89 okuma
+6 oy
1 yorum 141 okuma
Akrepsel 6 Eylül 2022 Rüya kategorisinde Akrepsel Uzman Yorumcu (26.0k puan)   yazdı
+14 oy
3 yorum 269 okuma
+3 oy
1 yorum 135 okuma
+1 oy
2 yorum 124 okuma
+7 oy
2 yorum 222 okuma
+6 oy
1 yorum 150 okuma
Akrepsel 12 Mart 2022 Rüya kategorisinde Akrepsel Uzman Yorumcu (26.0k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

165 Aktif
2 Üye ve 163 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2514
Dün : 11379
Toplam : 47502088
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...