Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
53 okuma
Tolgahan Rüya kategorisinde Karabasan (214 puan)  
Rüyamda  daha önce bana doğaltaş satmış bir adamla  görüntülü konuşuyorum mevki olarak bildiğim ama anı olarak çok alakasız bir yerdeyim.
Adama  burada sarı lal taşı çıkıyor dedim .O sırada orada 4-5 kişi toplanmış önündeki binanın duvarının üstünde  kocaman  beyaz gözlü bir cüce oturmuş boyu 1 metre felan vardır .Gözleri tamamen açık göz kapakları yok gibiydi.

Ona bakarken cok korktum o da bana bakınca gozlerimi kaçırdım ordan kaçmaya başladım.Yine bildiğim, oraya 150 mt ötede parkta köpekler beni sıkıştırdı saldırmıyorlar ama saldırcak gibi hareket ediyorlar . Tam karşıda köpek binanın önünden hızlıca geçerken orda olmayan siyah cüce bir suret köpekten sonra bana orda oluyor.Ruya burda bitti .
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
@Üstat_Simuy_Alaca bunu sana bırakıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum ,  Evet Ben deniz ÜSTAT SİMUY :) fantastik bir rüya , fantastik rüyalar beni uyandırıyor iç dünyamdaki mistik dağlardan aşağı inip bir kaç kelam söylemek düşüyor  bana :)

HMM , doğal taş satan adam ve dah öncede size doğal taş satmış, DOĞAL TAŞ SATAN ADAM ( rehber ,şifacı, yol gösteren işaret veren, genellikle vücüt ile ruhsal manada köprü olan beden ve ruh şifacılığını temsil eden simgelerden biridir bu tanıma uyan bir çok rüya simgesi vardır doğal taş ve doğal taçcı satan yapan kişiler de yukarıda yazdığım tanıma giriyor .

Görüntülü konuşmak , bağlantı kurmak bağlantı sağlamak bedenden ruha yolculuk , öğrenilmesi gereken aydınlığa kavuşması gereken bir konu , bilgi almak görüntülü konuşmak ise bunu temsil ediyor.

cüce rüya bekçisi , rüyaları korumakla görevli ruhani varlıklar , gel gelelim rüyanıza siz neden böyle bir rüya gördünüz v rüyalarda koruyuclar belirdi bu ruhani varlıklar genelde aksi huysuz ve gıcık olurlar burada maksat onları kötüleme değil her yaradılışın bir doğasıvardıır ve bazı ruhani vrlıkların doğası asebiyettir, rüyada sizi epey de rahatsız etmiş doğası asabi olabilir , sizin bu rüyanın devamını görmenizi istememiş sanırım , ama biz kilit simgeye odklanalım .

lal taşı ve doğal taş satan kişi ayrıca bu ikisi arasında ki bağlantı görüntülü konuşmak;  Lal taşı esrarengiz bir taştır , bu taşın geçmişi 5000 yıl öncesine kadar dayanır, büyülerden ve tılsımlardan koruduğuna inanılır, hakkında rivyetlerde vardır , cinsellik ,şevkat ve sevginin de taşı olarak bilinir ayrıca şifa ölümsüzlük ilede anılır,ölümsüz aşkın sembolüde denilir, adı gibi lal olmak :)

rüyanızdaki simgeleri toplayınca genel sonuç şu oluyor , geçmiş yaşamınızda ayrılmak zorunda kaldığınız bir kadın/erkek tekrardan bir araya geleblir ve ciddi br karar alabilirsiniz, kök çakranız tıkalı olabilir sizle birlikte ailenizdeki üç kişininde kök  çakra blokajları yaşıyor olabilirsiniz, geçmişinizdeki affetmeniz gereen kişiler ile barışıp onları iç dünyanızzda affetmelisiniz ciddi mide rahatsızlıkları olabilir önlem almalısınız eğer mideniz hassas veya daha önce mide problemi yaşadıysanız cinsel arzu ve istek bunlarda çok üst seviye bir enerji cinsel istek duyuyor iseniz psikolojik ve manevi olarak bu isteğin daha az seviyeye indirmeniz gerektiğini düşünmenizde yarar var cinsel istek biyolojik istektenn çıktı ise şeytani bir dürtüye takıntı haline dönüştü ise dünyevi hayatınızda problem yaşabilirsiniz , şans ve uğur özelike ikili ilişkilerde şansınızın açılcağı bir dönmi işaret ediyor ciddi kararlar lırkende lütfen dikkaetli olun , kendi hem cinsinize açık ve şeffaf davranıyor musunuz bu şeffalık sizi üzüyor mu eğer böyeyse kırmızı çüzgiler çekmenin ve kendi kurallarınızı belirlemenin zamanı geldi demektir , şifacı ile bağlantı kurmuşsunuz şifaya en çok nerede ihtiyacınız var bunu düşünün blokajlarım mı var , yoksa üzüntü ve sıkıntı içindemiyim şifaya ihtiyac duyduğunuz manevi ve dünyevi hayatınızda iyleşeceğiniz  ama iyleşmek için sorunu keşfetmeniz gerektiğini de eklemek isterim lal taşı ayrıca dileklerin gerçekleşmesi manasıda da taşır genl olarak manevi özel bir dileği temsil eder ben rüyanın genel olarak analizini bu şeilde düşünüyorm ayrıca kem göze ve nazara dikkat edin çok sakarlık ani olarak sürekli eşya kırılması gibi panik atak geçirmek gii rahatsızlıklarınız var ise asabiyet sinir bu alanlarda şifalanmanız da gerekbilir. Önemli bir haber veya bilgi alacaksınız bu manayaa gelir.

Rüyanızın yorumunu bu şekilde yaptım sizde özel haatınızdan birşeyler eklrseniz özel mesjlardan örneğin ben son biraydır ruh halim şu şekilde dileğim var dı onun habercisimi mistik konulara ilgi duyuyorum acaba bu rüyaondan mı gibi ek bilgiler rüyayın seyrini değiştirir sormak eklemek istediğiniz konuları ilete biirsiniz.


KOLEKSİYONCU (YAŞLI ÇOCUK)
Tolgahan Karabasan (214 puan)  

Yorumunuz için çok teşekkür ederim.Öncelikle son cümle koleksiyoncu yaşlı çocuk için ;Evet doğal taş koleksiyonum var kendimi hala çocuk gibi hissediyorum :)

Evet son zamanlarda mide problemim vardı su an fazla etki etmiyor .Kardeşimle bir samimiyet problemim var fazla ölçüsüz davranıyor işlerinde yardım ediyorum.Ben kök çakra konusuna takıldım çok güzel bir yere değindiniz .Bu çakrayı çaliştırmak için ne yapmalıyız ? 
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Değerli okurum öncelikle Yaşlı çocuk Koleksiyoncu benim mahlasım yorumlara bıraktığım imzam :) Kök Çakra hmmm kök Çakra maddi sıkıntılar bulunduğunuz alana ait hissedememek acelecilik korku panik uyum sağlayamamak ve kendini fiziken ifade edememek sözlü konuşarak ifade etmek ama beden diliyle ifade edemek gibi birçok şekilde belli eder kendini, bunu için uzmanlar da var elbet basitce ise kök cakranin neden kapandığı ve gerçekten kapalı mı bunu tespit etmek gerekir bunu için de istihare namazı kılına bilinir takıntı geçmişi bırakmamak gibi eylemlerden vazgecile bilinir ve kırmızı rengi bol bol hayal edebilirsiniz bunun için de detaylı araştırma yapmanızı onere bilirim.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Kök çakra için jasper, dumanlı kuvars, hematit, yakut, siyah akik (damarlı akik), siyah obsidyan ve garnet (lal taşı) taşları önerilir. Doğal taş koleksiyonumuz var ise bu taşlar yardımı ile üzerinizde bulundurmak meditasyon yapmak size iyi gelir
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Eğer yaşamsal ihtiyaçlarınızı karşılamakla ilgili sorun yaşıyor, finansal problemler yüzünden stresli bir dönem geçiriyorsanız kök çakranız kapanabilir. Kök çakranız açık olduğunda yaşadığınız fiziksel dünyada kendinizi güvende hissedersiniz.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Atalarımdan bana geçmiş tesiri dokunmuş enerji blkokajlarindan ve Çakra tıkanıklığından arindim arindim ve temizlendim diyerek olumlama yapabilirsiniz .

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 99 okuma
5 Mart 2019 Rüya kategorisinde misafir   39 146 278 yazdı
+15 oy
4 yorum 230 okuma
POYRAZ50 28 Mart 2021 Paranormal kategorisinde POYRAZ50 Astral Gezgini (175k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 146 okuma
tubiko81 22 Ekim 2020 Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (4.9k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 126 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (285k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 91 okuma
zehra kuyumcu 28 Temmuz 2021 Tabir kategorisinde zehra kuyumcu Karabasan (86 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 142 okuma
Gulsm 6 Şubat 2021 Rüya kategorisinde Gulsm Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+6 oy
10 yorum 222 okuma
mustafaharputi 15 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 118 okuma
Güll1 23 Ocak 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (6.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 91 okuma
Myıldız 9 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Myıldız Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+1 oy
3 yorum 76 okuma
Nur6 25 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Nur6 Rüyazede (1.9k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

183 Aktif
0 Üye ve 183 misafir
Bugün : 4256
Dün : 20537
Toplam : 41920072
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...