Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
35 okuma
alcn Rüya kategorisinde Karabasan (-228 puan)  
Rüyamda lisedeydim yanımda bir arkadaşım daha vardı sonra sura üflendi kıyamet günüydü bizde dışarı çıktık o arkadaşımla hani istiklal marşı okunurken tüm öğrenciler sıraya girer ya okulun önünde bizde kıyamet için öyle bir toplanma alanı arıyorduk bir adam geldi oda sordu bana kıyamet için nereye toplanıyoruz diye bende okulun önünü gösterdim gittik beraber ama kimse yoktu adam sordu bana hani burda toplanıyorduk diye bende bilmiyorum amca herkes buraya doğru geliyordu dedim sonra demekki sonra toplanacak diye evlerimize gidelim dedik arkadaşımla namaz kılalım diye sabah namazı için camiye geldik benim gusül abdesti almam lazımdı ilk gittiğimiz camide boş yer yoktu lavabosunda bende başka camiye gidip aldım soğuk suyla daha sonra öncemi sonramıydı bu olanlar hatırlamıyorum ama camiye giderkendi herhalde.arkadaşımla etrafa bakıyorduk kıyamet zamanı gerçekleşecek olan azaplara neler oluyor veya olacak diye kendi günahlarım aklıma geliyordu ne yapacam ben kıyamet zamanı gelirse diye dün tövbe ettim ama ALLAH kabul etti veya etmedi diye sıkıntı içindeydim sonra boyu baya bir uzun kadın vardı tüm herkese haydin toplanma yerine gidin diyorsu elindeki sopayla bizde tamam diyip onun dediği yere doğru gittik bundan sonra oldu herhalde camiye gidip namaz kılma olayı yukarda anlatığım,sonra eve gittim diye hatırlıyorum veya camidede olabilirim annem ve kız kardeşimde vardı annem bana sordu kıyamet başladımı diye bennde dışarı baktım camdan siyah bulutlar toplanmaya başlıyordu dedim birazdan başlayacak bulutlar toplanmaya başladı dedim ve kıyamet başlamadan hemen sabah namazımızı kılalım dedim ben niyet edip başladım tam fatiha suresini okurken bir anda bulunduğum cami veya ev sallanmaya başladı kız kardeşimde yanımdaydı oda namaz kılıyordu(gerçek hayatta namaz kılmayan biri) secdedeydi o ve bina sallandığı için taşlar üzerine düşmeye başladı ben ise yüksek sesle namazdayken fatiha suresini okumya başladım namazı bozuyummu yoksa devam ediyimmi diye kararsız kaldım secdeye gittim ve hala fatiha suresini okuyordum üç kez okudum biri ayakta iken diğerlerini yere kapandığımda ve kardeşime değen taş parçaları bana değmiyordu bende şaşırıyordum herhalde ben azap çekmeyeceğim diye söyleniyordum ve fatiha suresini okumaya devam ediyordum yüksek sesle

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu kadar felaket olayından sonra kıyamet rüyaları görmek gayet doğaldır. Ama geçmişinle ilgili de bir şeylere işaret ettiği kesin.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 98 okuma
Betül 13 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Betül Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+8 oy
4 yorum 197 okuma
+7 oy
3 yorum 179 okuma
3 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir   39 143 278 yazdı
+5 oy
1 yorum 130 okuma
Keı4eus 5 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Keı4eus Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 99 okuma
20 Nisan 2019 Rüya kategorisinde misafir   39 143 278 yazdı
+6 oy
1 yorum 117 okuma
ugurovsky 12 Ekim 2019 Rüya kategorisinde ugurovsky Karabasan (567 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 99 okuma
+3 oy
2 yorum 183 okuma
+3 oy
2 yorum 109 okuma
Mine Kızılaslan 22 Mayıs 2021 Rüya kategorisinde Mine Kızılaslan Rüya Tabircisi (6.5k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 90 okuma
+5 oy
1 yorum 131 okuma
ZeynurBayam 13 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde ZeynurBayam Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 93 okuma
yok 13 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde yok Rüya Yorumcusu (16.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

196 Aktif
0 Üye ve 196 misafir
Bugün : 868
Dün : 13780
Toplam : 41741270
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...