Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
32 okuma
Brlklc Rüya kategorisinde Rüyazede (1.5k puan)  
Bordo renkli bir filim vardı. Bu fili sevgilime gösteriyordum. Kurbanda fil kesecektik ama onu o kadar çok sevdim ki yanına gidince hemen çömeliyordu. Seviyordum gözleri dolu doluydu. Ama aynı zamanda bir bayram havası vardı ortalıkta. Ben çok üzülüyordum içten içe...
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Neden iki kere paylaştın :D

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Çok istediğin bir dileğin mi var :) bu rüyanın yorumu uzar da uzar ama ilk başta direkt şunu söyleyeyim büyük bir dilekten bahsediyor bu rüya o kadar çok emek isteyen emek verilen ve uğrunda bedeller ödenen bir dilek bu senin hayatında dönüm noktası da olabilir birşeylere kavuşma yüklü güzel bolca dolu dolu kavuşulacak maddiyat bolluk ya da siz büyük bir yardım bağış yapacaksınız ya elinizden yüklü miktar çıkacak ya da yüklü miktar kazanacaksınız ya da dünyevi büyük bir muradın gerçekleşmesine de delâlet edebilir bu rüya.
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Hayatınızla ilgili bir adak adandi ise adagin gerçekleşmesi,tutulan sözün yerine getirilmesi aşk kısmet evlilik gibi alanların açılması tez zamanda evlilik de olabilir.
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Yine aynı Zamanda dini kurallara uygun olmayan bir iş yapılmış olabilir bunun da düzeltmesi gerektiğine vurgu yapılıyor olabilir rüya çok anlam taşıyor aslında çok yönlü.
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Ve yine gönül bağı dediğim manevi bir duygu beslediğiniz bir kişiye de işaret edebilir , manevi bağları koparma kararı aldığınız veya ilerde bu manevi bağı koparacaginiz kişiye ve kişilere de delâlet edebilir .
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Ve yine eklemek istiyorum ALLAH YOLUNDA harcanacak mal zekat ve bağışa Allah yolunda savaşmak, Allah yolunda sevabı bol olacak iş Sevap işlemek, ve ilim ile ilgili uğraşmak anlamına da gelebilir.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 32 okuma
+2 oy
1 yorum 43 okuma
+6 oy
2 yorum 83 okuma
+6 oy
4 yorum 124 okuma
+4 oy
1 yorum 70 okuma
Cemilenur 9 Ağustos 2022 Rüya kategorisinde Cemilenur Karabasan (887 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 69 okuma
Cemilenur 12 Temmuz 2022 Rüya kategorisinde Cemilenur Karabasan (887 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 95 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

170 Aktif
0 Üye ve 170 misafir
Bugün : 910
Dün : 13780
Toplam : 41741312
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...