Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
36 okuma
Mehmet33 Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (8.9k puan)  
Rüyada sevdiğimle evlenmiş yeni hamile olmuşum. Sonra yanimda bir su kanalı beliriyor içinden su akıyor. Su kanalının başında annem yanimda bir kardeşim var. Suyun üzerinden sarı civcivler bana doğru geliyor ve ben onları sudan kurtarıyorum.su aktikça civcivler çoğalıyor ben onları sudan çıkarmaya devam ediyorum. Bi an kanalın suyu taşıp içinde iki siyah yılan beliriyor. Kanalın sonunda bir delik tıkanmış kardeşime o deliğe elini koyup açmasını söylüyorum yılanlar ordan gidip ne civcivlere ne de bana zarar veremiyor
Mehmet33 Rüya Tabircisi (8.9k puan)  
Not: rüyayı gören bekar bir hanım arkadasimiz
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
şimdi bu notu eklediğin için gözüme girdin :)
Mehmet33 Rüya Tabircisi (8.9k puan)  
:)))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
degerli rüya görücü ; su kanalı kşinin zor süreçlerden geçtiğini , mücadele veren özelikle ailevi sorun ve iç çatışmalardan geçen bir dönem maddi anlamda zorlanmışama toparlamaya gayret gösterten bir kişiği temsil ediyor su kanalı gayret v azmi zorluklar ile mücadeleyi temsil ediyor ,civcivler de mücadelenn temsili civciv yine yeni başlangıclar yapmak itemiş yeni fikirler sunmak istemiş ama fikirleri ve çevresi ile yaşam tarzı ve içindeki duyguar ile çevresi arasında çatışma çıkmış olabilir ,genelde hep kendi iç dünyasındaki hayalleri fikrleri kurtarmaya çalışyor dış etkenlerden , kendi iç dünyasında onu mutlu eden fikir düşünce hayal hobi vs bunları yaşatmaya çalışıyor ve başarılı olucak gibi görünüyor , civciv aynı zamand küçük küçük kısmetler bu kişi son dönemde ağır şeyler yaşamışta olabilir yaz aylarına doğru hayatına yeni birini almak isteye bilir bazı tavsiyeler bu kişye kötü gelebilir zihin evine yani iç dünyasına akıl evine vesvese giriyor olabilir tam kendisi için güzel bir şey yapacakken vazgeçiyor olabilir yılan umutsuzluğu o kişiyi sürekli caydıran kişileri vedüşünceleri temsil ediyor olabilir yine aynı zaanda hayatına giren erkeklere dikkat etsin bazı düşünce ve fikir yapıları onun taıştığı erkeklere zıt gelebilir kendisini mümkün olduğunca dış etkenlerden kötü düşüncelerden umutsuluktan kurtarsın , yine aynı zamanda mide çakrası dediğimiz solar pleksus ,tıkalı olabilir öz güven eksikliği kaygı ve depresyon gibi sakral çakrası tıkalı olabilir su kanalı da bunu temsil edebilir sakral çakra hayattan zevk alma cinsel haz alma ikili ilişkileri kendini ifade etme karşı cins ile ilişki gibi alanları temsil eder eğer sorun yaşıyorsa bu alanlarda yılan yani negatif enerjide olabilir , genel olarak rüya gören kişiyi birşeyleretkiliyor olabilir günlük yaşamında ,eklemek istediğm bir şey  yok ama yinede bu kişi soru orabilir bana gene olarak simgeler hem psikolojik hemde manevi yılan baskıyı kanal tıkanıklığı civciv şifayı temsil ediyor ama manevi sıkıntılarını atlatırsa çok rahatlıyor sıkıntılarının farkına vardığı için kanalı aç diyor .
Mehmet33 Rüya Tabircisi (8.9k puan)  
Teşekkürler hocam.  Arkadaşimizin şu an hayatında biri var bildiğim kadarıyla. Yaza doğru hayatına yeni birini almak isteyebilir demişsiniz kafa karışıklığımi yaşıyor acaba
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Evet kafa karışıklığı var ama sanki üçüncü kişilerin de etkisi var, hayatının manevi alanında da kafa karışıklığı yaşıyor, hem erkek arkadaş hemde hayatının bazı dönemlerinde gerçekleri kendiside fark edecek ve hayatındaki bazı kararsızlıklar gidecek gibi gözüküyor.(yinede yorumun un tamamını kendiside yorumlasin sadece erkek arkadaşı temsil etmiyor)
Mehmet33 Rüya Tabircisi (8.9k puan)  
Kendisine yorumu ilettim artık sorusu olursa size yazarım hocam . Çok teşekkür ederim yorum için
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Rica ederim.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 164 okuma
Esra şimşek 13 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Esra şimşek Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 211 okuma
Aylin Öztürk 7 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Aylin Öztürk Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+9 oy
79 yorum 2.5k okuma
+4 oy
1 yorum 144 okuma
1 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Fatih   1 5 yazdı
+10 oy
2 yorum 160 okuma
Adams 7 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 82 okuma
Tek gerçek 9 Kasım 2021 Rüya kategorisinde Tek gerçek Karabasan (560 puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 210 okuma
SSDGN 3 Haziran 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüya Tabircisi (8.9k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 126 okuma
21 Eylül 2016 Rüya kategorisinde Ozgul   yazdı
+4 oy
1 yorum 89 okuma
8 Şubat 2021 Rüya kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı
+3 oy
2 yorum 155 okuma
Halime 28 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde Halime Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 148 okuma
yok 4 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde yok Rüya Yorumcusu (16.5k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 82 okuma
21 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Efe aslan   yazdı
+5 oy
1 yorum 78 okuma
2 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

395 Aktif
2 Üye ve 393 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15112
Dün : 15134
Toplam : 40826330
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...