Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
174 okuma
Mehmet33 Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (11.6k puan)  
Rüyada dışarıdayım.  Ablam bana seslenip içeri gir kıyamet kopacak burda bize zarar gelmez dedi . Küçük bir mağaraydi burası.  Buraya girebilen kurtuluyordu.  Ama sanırım herkes giremiyor yalnızca hakedenler buraya girip kıyametten kurtulabiliyordu. Zaten bir avuç insan gördüm mağarada. Kısa bir süre sonra ablamın dediği gibi gerçekten kıyamet kopmaya başladı. Çok korkunç ve şiddetli patlamalar yıkımlar oluyor gibiydi . Mağarada olduğum ve de korktuğum için çekinerek bakıyordum dışarı.  Dünya yıkılıyor gibiydi ancak ablamın dediği gibi bu magara bizi koruyordu . Kıyamet koparken dua ediyordum .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
öncelikle manevi olarak şunu diye bilirim , Allah Resulü (asm) ile sadık dostu Hazreti Ebu Bekir (ra), hicret yolculuğunda müşriklerin takibinden kurtulmak için sığındıkları mağaranın kapısında iki nöbetçi gibi, iki güvercin gelip beklemeleri ve örümceğin de harika bir tarzda, kalın bir ağla mağara kapısını örtmesi mucizesi tekrar etmiş sizin rüyannızda , kötü bir kuvvet var ve ablanız sizin sadık dostubuz abla figürü (melek,mesaj ,koruyucu melek haberci) figüründe oalabilir kıyamet kopuyor kısmı (kıyametin zamanını bizzler bilemeyiz) kıyametden kastı(felaket kaza birde iş ile ilgili durumlrı yolculuk yapmak iş değiştirmek evlenmek musibet şytan taifesi gibi üzücü olayları temsil eder düşmanıda simgeleye bilir) bu gibi hayatınızın gidişatındaki değişikleri kontrol edin ,bazı durumlarda tedbirli olun kandırımak arkadaşlık para kaybı tutumlu olmak vs bu dünyevi anlamları manevi anlamları ise genel olarak gönül gözünü koru ,kalbni muhafaza et zaman kötü ve bir çok yerden kötü enerjiler karşımıza çıka bilir nazar olun şeytan sırf sna ahir vakitte badet diyorsun diye blkdi ruhsal konulara merakın var diye şeytn seni rahatsız ediyor ve seni koruyan meleklerde enerji alanına bu rüya ile giriyor bu gibi efsunlu rüyalar seni yaptığın işlerden gönül güzeliğinden duadan ve ibadetinden iyi bir insan olmadan haset eden varlık ve enerjiler sana zarar veriyor ve seni güvene almak isteyen ruhaniler rüyada bu şekilde ana gözüküyor olma oasılığı çok yüksek senin zarar almanı isteyen düşünce vesvese ve enerjiler olabilir bu yüzden peygamberimizn yaşadığı olaya önek dedim rüyan düşmandan korunmak için sığınmak mağraya sığınmak mağraise iç alemi temsil eder akıl  alemini , sen farkında olmadan birşeyler arka planda ters gidiyor olabilir bizimde görmediğimiz şekide ve seni koruyan enerjiler rüya yolu ile sana bu şekilde gözükmüş olabilir, genel olarak inacını daha sağlamlaştırmalı dünyevi zevklerden kendini yıpratmayacak kadar  uzaklaşmalı belkide sorgulamlı belki de biraz araştırmalı, biz insnalar günlük bir çok işle uğraştığımız için enerji lanımızı ardıracak koruyacak vaktimiz kalmıyor ve hafaza melekleri bizi koruyor ,gördüğümüz rüyalar o yüzden çoğu kez anlam veremeyiz bu yorumu toparlamak istersem kıyamet ikiye ayrılır dünyevişlerde yapacağınızbir işte zarara uğramak kedinizi koruyamamak yada kötü bir arkadaş edinmek ayrılmak boşnmak gibi dünyalığı anlatan bir diğri ise manevyatı anlatan size vesvese geliyor kıyamet kötülüğü temsil eder veseseşeytan nazar sihir gibi yorgunluk hastalık ama siz mağra yani aklınız zikriniz duanız ibadetiniz gönlünüz ile bu kötülüklerden korunuor muhafaza oluyorsunuz ve kıyamet yani kötülüksize zarar vermiyor bu ikisi arazındaki ayrımı hayatınızın gidişatı yönünden yapa bilirsiniz.
Mehmet33 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)  
Rüyanın özü şu galiba . Dünyevi de olsa manevi de olsa gelecek yada gelebilecek kötülük bana zarar veremiyor bir şekilde engelleniyor
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
Evet , ve rüyada genelde islami simgeler daha ağır basıyor enbuda senin korunduğunu gösteriyor.
Mehmet33 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)  
Detaylı yorumla beraber kalbim tatmin oldu hocam çok çok teşekkür ediyorum
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
Rica ederim :)
+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
merhabalar sevgili okurum kötü güçler tarafından saldırıya uğraayı temsil ediyor bu rüya , kötü güçlerden kastım ise elbettki sadece şeytani güç değil kıtlık, vücüudun yorgunluğu yeni teknoloji düzenine ayak uyduramamak zaman hızlı ve hızlı bu zamana adaptasyon geçirken zorlanmak, kendini kişisel anlamda kötü hissetmek borça girmek , aile ve fertlerinde kayıp,gibi insan ruhunu üzen üzecek halleri de temsil eder zihnin yorgundur geçmişin ile ilgili konuşmuyorsundur belki dua edecek vaktin yoktur bunun gib maneviyattan uzzaklaşmak da bir nevi ruhun kıyametidir bunun gibi genel hava koşulları kültür kişisel gelişimi tekabülü tamamlerken zorluk çekmek  gibi bizi etkileyen olumsuz koşullarda rüyanı simgeler , aynı zamanda şeytani saldırları nazarı enerji ve aura sistemini bozan durumları da simgeliyor yediğimiz yiyeceğin helal olmasından tutda giydiğimiz kıyafete varana kadar herşeyin temiz helal olması gerekiyor sen bu kötü koşulları varkında olan ve kendinikorumaya çalışan kişisin ve seni ilahi sistem bu gösterdiğin çabadan dolayı korumaya alıyor yinede içsel alemine öenem ver belki manevi konularda tasavvufun yanı sıra klinik bilgilerde edinmelisin .
Mehmet33 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)  
Teşekkürler hocam..
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
Yine sormak istediğin birşey varsa sor ayrıca genel bir yorum daha uzun bir cerceden de incelenebilir
Mehmet33 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)  
Aslinda Ablamın beni kurtardığı  herkesin mağaraya girememesi kısmı  ilgimi çekti ona çok anlam veremedim. Daha detaylı yorumunuzu ve incelemenizi açıkçası çok merak ediyorum

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 180 okuma
+3 oy
2 yorum 274 okuma
+3 oy
3 yorum 297 okuma
alcn 22 Haziran 2019 Tabir kategorisinde alcn Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
0 oy
1 yorum 82 okuma
kkausgot 21 Ekim 2021 Rüya kategorisinde kkausgot Karabasan (42 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 209 okuma
Mine Kızılaslan 22 Mayıs 2021 Rüya kategorisinde Mine Kızılaslan Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 129 okuma
Duru971 19 Ocak 2021 Rüya kategorisinde Duru971 Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 185 okuma
Fearless 1 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Fearless (-52,011 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 169 okuma
ZeynurBayam 13 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde ZeynurBayam Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 137 okuma
+3 oy
1 yorum 206 okuma
Bmargi 21 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Bmargi Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 153 okuma
Ufuk555 4 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Ufuk555 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 475 okuma
Hope 9 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüya Tabircisi (7.5k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 214 okuma
30 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Leyla   16 29 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

163 Aktif
1 Üye ve 162 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7038
Dün : 12380
Toplam : 47600324
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...