Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
60 okuma
karlihavadabirkiz Rüya kategorisinde Rüyazede (1.2k puan)  
Rüyamda Allah ile konuştum. Anneannemin odasının kapısında diz çökmüş haldeydim. Koridordaydım. Koridor normal aydınlıktı ama odanın kapısı yarıya kadar açıktı ve içerisi simsiyahtı. Hatta normalde ışık yayılır ya, oradan siyahlık yayılıyordu. Ben de koridorda oturmuş başımı eğmiş, odaya dönüktüm. Dua ettim ve sorularımı sordum. Allah'ın cevapları da odanın içinden, anneannemin sesiyle geliyordu (haşa).

Birçok soru sordum ama uyandığımda neredeyse hepsini unutmuşum ama annemi üzmemem yönünde tavsiye verdiğini hatırlıyorum.

Bu arada sorularım bilgi sorusu değildi. "Gelecekte ne olacak?" falan değil "Seni razı etmek için ne yapmalıyım? Hangi günahtan kaçayım?" diyordum. Hatta "Lebbeyk Allahümme lebbeyk" dediğimi de hatırlıyorum.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Bu rüyaya dönüş yapacağım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyalarda genelde ALLAH ulu kişiler evliyalar peygamberler gibi önemli figürler ve Rabbimiz ile konuşmak , hemen hemen kişinin vicadni anlamda rahatlaması gerektiği yönündendir , genelde suçluluk psikolojisi , genelde kendi iç dünyanızda yaşadığınız huzursuzluk , yakın bir zamanda eğer birinin klbini kırdıysanız bunun ızdırabı ,kendi iç dünyanızda yaptığınız rüyayolu ile konuşmak bir nevi biraz kendinizi keşfetmek bir nevi geçmişe dönük hesaplar yapmak yüzleşmek büyümek olgunlaşmanın ilk adımları gibi genel duygusal anlamlar barındırır, siahişik ise iç aleminiz iç dünyanız kötüye gidiyor hastalanıyorunuz bu hastalık mutsuzluk yapılan iş yaşam yemek yemek gibi faliyetlerde mutlu olamamak , huzursuluk , içiniz ışığı kaybediyor olabilir bu da bilinçsiz yaşamdan kaynaklanan genel hastalıklardır mutluluğu diliyorum ama olamıyorumm para kazanmak için çok çalışyorum ama elimden para uçup gidiyor , kendimi bulunduğum ortama ait değilmişim gibi hissediyorum buna ve buna bener içsel rahatsızlıkların başlangıcı olabilir ,Ve size aslında cevabıda verilmiş eğer hasta hissediyor iseniz eğer manevii olarak belli başlı sıkıntılarınız var ise ruhsal olarak evinizde bereketsizlik gibi hakkını ydiğiniz kişiler olabilir üzdüğünüz kişiler de olabilir son zmanlarda en çok yaptığınız o günahı bırakın  ,cinsel anlamda olan sizi rahatsız etmiş davranışlar , ayrıca kendi kul hakkınızada giriyor olabilirisiniz bedeniniz ve ruhunuz erkek arkadaşı istemediği halde siz erkek arkdaşım olsun diyerek oluştırduğunuz ilişki, bir arkadaşınızı sevmiyorsunuz sevmediğiniz için onun arkasından konuşuyor iseniz iki yüzlülük gibi gıybet gibi güzel davranışları değil de kötü davranışları örnek alıyorsanız bunların hepsi örnekti bunun gibi güniçinde bilmeyerek de olsa yaptıklarımız bizim iç dünyamızı karartır ve içten içe huzursuz hissederiz sanki bazende bir şey olacak hissi olur bunlar hem kötü davranışta hemde korku ve kötü düşüncelerin şeytani enerjiler tarafından bize gönderilmesi gibi bir çok etkenden olur bu rüya eğer ki diyor kişi mutsuz koruyor üzgün kafasındaki sorulara cevap arayan biri ise önce arınmalı temizlenmeli çünkü BİLGİ VARDIR HERKES BİLGİYİ ALABİLİR AMA BİLGİ SAFTIR TEMİZDİR bilgili bilge anlayışlı olmak sağlıklı ve dileklerimize kavuşan dünyave ahiret hayatında mutlu kimseler olmamız için  bilgi gibi saf temiz olabilmeliyiz temzilenmek arınmak size iyigelecektir belki bu rüya sizin için değil anneniz içinde geçerli olabilir aynı yorum anneniz  için de yapbilirimçünkü anne figürü de var rüyada yine soru sormak isterseniz yazmanız yeterli.

İlgili rüyalar

+2 oy
3 yorum 130 okuma
Sami sariaslan 4 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Sami sariaslan Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 105 okuma
24 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Kaya   4 8 yazdı
+6 oy
1 yorum 85 okuma
29 Kasım 2017 Rüya kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı
+2 oy
5 yorum 119 okuma
19 Kasım 2021 Rüya kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı
+8 oy
5 yorum 285 okuma
+5 oy
1 yorum 102 okuma
Rumeysa123 26 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Rumeysa123 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 108 okuma
Rum 15 Ocak 2022 Rüya kategorisinde Rum Karabasan (280 puan)   yazdı
+2 oy
4 yorum 192 okuma
beril 5 Ocak 2020 Rüya kategorisinde beril Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 161 okuma
Liz 1 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Liz Rüya Yorumcusu (18.3k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 162 okuma
10 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Yavuz   1 yazdı
+2 oy
1 yorum 72 okuma
İlayda Kılıç 30 Eylül 2021 Rüya kategorisinde İlayda Kılıç Karabasan (182 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

438 Aktif
0 Üye ve 438 misafir
Bugün : 15733
Dün : 15134
Toplam : 40826948
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...