Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
141 okuma
Eslemm Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Merhabalar öncelikle rüyamda bir otobüs durağında bekliyorum yanımda eski erkek arkadaşım ve iki arkadaşıda var.Elimde dört tane poşet var bir poşetin içinde krem rengi yeni bir ev terliği var bir poşette yine krem rengi yeni bir çanta var ama diğer iki poşette ne olduğunu hatırlamıyorum.Eski erkek arkadaşımı çağırıp konuşmaya çalışıyorum ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum tekrar arkadaşlarının yanına gidiyoruz durakta oturup bekliyoruz.İki teyzemi görüyorum durakta ama konuşmuyorum oturmaya devam ediyorum.Elimdeki poşette ne olduğunu soruyorlar bende açıp gösteriyorum.Yeni mi aldın diye sorduklarında içimden evet diyorum fakat onlara hayır okuldaki eşyalarım diyorum kullanmadım eve götüreceğim falan diyorum.Yerde sarı, kırmızı ambalajlı şekerler dikkatimi çekiyor.Elimde de bir tane yeşil erik var yeşil eriğin kabuğunun bir kısmı kötü görünüyor onu soyuyorum erik sağlam çıkıyor çok güzel ve tatlı bir erik rengi yeşil ama  olgunlaşmış yemiyorum atıyorum.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
Bu rüyaya dönüş yapacağım
Eslemm Rüyazede (1.1k puan)  
Tamam bekliyor olacağım sağolun şimdiden

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum, otobüs durağı ve bekleme anı , gerçek yaşamınızda sabırsızlandığın bir konun neticesi ni almak uzaktan haber almak , beklenilen konun netleşmesi, gibi haber ile ilgili kısımları anlatıyor , krem rengi ev terliği genel manada duygusal haberler olabilir birinin özel teklifinin size ulaşmasını diliyor olabilirsiniz ev terliği kişisel alanları ilgilendiren özel hayat ile ilgili bir simgedir manevi anlamda haber bekliyor olabilirsiniz. Çanta özel hayatınız ile ilgili değişiklikler yapmak isteyinizin habercisi olabilir bazı kişisel durumlarınızdan memlun olmaya bilirsiniz öz bakım giyim tarzı konuşma tarzı gibi alanlarda değişiklik yapmak kendinizi geliştirmek isteye bilirsizniz . Yine özel konularda size fikir verecek insanlar olucak öz eleştiri alabilirsiniz ilham da alabilirsiniz ayrıca eril dediğimiz kadın erkek ilişkisinde parterinizin siz beğenmesini isteye bilir siizi beğenmediğini düşünerek de bir takım değişiklikler yapa bilirsiniz ,erik ise yine eleştiri sizi bilinç altında etkileyyen bazı duyguların  yansıması değişim karar vermek ve yenilenmek isteye bilirsiniz . bu rüya bana göre psikolojik .
Eslemm Rüyazede (1.1k puan)  
Teşekkür Ederim
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (459k puan)  
rica ederim soru sorabilirsin mesela son döenlerde panik olduğun bir şey yaşadın mı vs aklına takılan sağlık +pskolojik+manevi alanlarda hem ryan hem bu rüayı görmendekiduygusal ve ruhsal alanlarla ilgili soru sorabilirsin.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 231 okuma
Gülşah35 5 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Gülşah35 Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 171 okuma
26 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Canan   yazdı
+3 oy
2 yorum 124 okuma
Kastek 22 Ocak 2022 Rüya kategorisinde Kastek Karabasan (98 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 116 okuma
Simge 10 Nisan 2019 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (184k puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 373 okuma
Şeker 21 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Şeker Rüyakar (4.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 99 okuma
Vahdet 3 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Vahdet Karabasan (279 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 141 okuma
Yagmur2012 1 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (-603 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 144 okuma
Sirius 27 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Sirius Karabasan (576 puan)   yazdı
+17 oy
3 yorum 153 okuma
+2 oy
1 yorum 223 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

171 Aktif
0 Üye ve 171 misafir
Bugün : 6702
Dün : 12380
Toplam : 47599989
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...