Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
136 okuma
mutluluk_003 Rüya kategorisinde Karabasan (234 puan)  
Gördüğüm rüyayı gün içinde bu kişileri hiç düşünmedim Rüyamda Halid Bin Velid ile Basketbol oynadım çok güçlü yapılı biriydi sarı ve siyah zırhı vardı kolları çok kalındı bacaklarıda kalındı düz karınlı uzun boylu biriydi çok zengin ve güçlü biriydi sakalı simsiyahdı onunla basketbol oynadıktan sonra Halid Bin Velid'e yenildim
Devamında Rus devlet başkanı Putinin sarayında onun karşısındaydım bana tabancayla defalarca ateş etti çok kabalıktı Putin karşıdan geliyordu üzerimden kanlar fışkırdı mermiler karşısında yere düştüm öldüğümü gördüm
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (458k puan)  
Bu rüyaya dönüş yapacağım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (458k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum , bu rüya genel bir rüya siyası politika ülkenin genel durumunu ve ülkedeki siyasal değişimleri konu alan bir rüya çevremide yaşadığımız durumların etkisi altında kaldığımız oluyor zaman zaman iç dünyanızda veya aile çevrenizde islamın daha kuvetlennmesini isteyen düşünce yapınız olabilir ve sokaklarda yaşanançevresel olaylar yaşama biçimleri herkesin tarzı giyimi konuşması kimi zaman sizi rahatsız etmiş de olabilir , belki  sizler çevrenizde gördüğünz olumsuz şartların düzelmesini o kadar diliyorsuuz ki bu rüyayı görmenzi çok doğal , ateş edilmesi fikir ve kültür çtışmasıiçinde oan şimdiki neslimizide anlatıyor şua her insan istediği şekilde tesettüre grmeyi uygun görüyor dinin gerçek şartlarına göre değil çünkü her insan hürlüğü ve özgürlüğü fikir yaşama özgürlüğünden bahsediyor dini uygulamalar kişiye göre değişiyor ritüel gibi hemen hemen her konuda değişiklikler var ve burada fikirsel çatışmalar meydana geliyor yemk yemek den tutun da mesleklere kadar her insanın farklı görüşü var dinde yenilmesi gerekenler ve yapılması gereken meslekler ve din dışı yiyecekler ve haram meslekler gibi tartışmlar yaşama tarzları gibi her alanda değişim olduğu için kimi insanlar bundan rahatsız olur ben etek giymek istiyorum diyen bir insan ve ben çarşaflı testüre girmek istyorum diyen inanın yaşadığı fikirsel çatışmalar gibi düşünün ayrı şeyleri savunan ayrı konuları savunan insnaları görmekteyiz buda sizi rahatsız etmiş olabilir kınama yapmış olabilir bu ne biçim testtür ya da bu kızın eteği çok kısa gibi evrene yaptığınız bu açıklamlar evren tarafından ALLAH C.C tarafından duyulmaktadır ve de bu zihinsel karışıklık fikir ayrılıkları rüyanıza bilinç altı ile böyle yansımış olabilir , siz beyaz bayrak dersiniz bir başkası siyah bayrak bunun gibi çatışmalar belkide sizi etkilemiş olabilir hemen hemen her inan keşke dünya böyle olsaydı demiştir bu rüya sosyalojiyi konu alan bir rüya ve ben yorum yaparken tarafsız olmaıyım taraf tutarak yorum yazmak aa göre değil şunu dadiyebilirdirim islam dini çok yücelicek ama bu taraf tutarak belirtiğim bir cümle olurdu benim içsel tutumum farklı olduğu için öngörüde bulunmak yerine kişisel görüşlerinizin içerdiği bir rüya olduğunu ekleyerek yormu sonlandırıyorum.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 79 okuma
+2 oy
1 yorum 88 okuma
Brlklc 2 Mart 2023 Rüya kategorisinde Brlklc Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 207 okuma
+6 oy
4 yorum 208 okuma
+31 oy
6 yorum 969 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.8k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 82 okuma
+1 oy
0 yorum 53 okuma
+1 oy
5 yorum 96 okuma
Brlklc 19 Şubat 2023 Rüya kategorisinde Brlklc Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 85 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

164 Aktif
2 Üye ve 162 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2370
Dün : 11379
Toplam : 47501945
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...