Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
102 okuma
ich.bin.melike Rüya kategorisinde Karabasan (712 puan)  
Rüyamda bir mahkemedeydim iki eş boşanacaktı kadın adamın hapse girmesini istiyrodu ama verdiği delil ve gerekçelerin hapis için yeterli olmadığını söyledi hakim kadında adamıyla bir çanta dolusu para verdi hakime hakimde ah şaka.yaptm tabiki cezasız kalmicak falan dedi bende hakimin yanındaydım parayı alt tarafa saklamaya çalışıyordu ne biçim adalet fln diyordum ama hakime de yardm etmeye çalışıyordum rüşvet aldığını kimse görmesin diye kadının eşi farketti hakiminn yanına geldi ama yetişemedi görmedi bişey de diyemedi müebbet yazacaktı hakim ona ama ceza verdiğini fln görmedim sanki o hakim annem oldu ve o çanta dolusu para onundu bende annemin banka hesabına baktım ve 2 trilyon euro para yazıyordu sanki telefondan bakıyordum ama kağıt elimdeydi ordan bakıyordum sonra evimizde olduk ve anneme pizza soylicez bir sürü paran var ver dedm 200 tl tek verdi onu da istemeye istemeye annemde normalde cömert ve iyi biridir verir olsa rüyamda vermek istemiyordu ve param yok yok diodu neyse pizzalar geldi biz 4 kardesiz oturduk yicektik babamı hiç sevmeyiz baktk o da bir anda sofrada belirdi baş köşede oturuyordu bende annem yemicem demişti ama annemi de cagiriyim cagiriyim diyordm annem kapıda durmuş bizi izliyordu sonra sanki yavaş yavaş geri geri gitti yok oldu hicbirimizin de yediğini görmedim babam geldikten sonra hepimiz gittik sanki dağıldık uyandm sonrasnda ztn
Değerli yorumlarınızı bekliyorum (:
ich.bin.melike Karabasan (712 puan)  
Lütfen yorumlar mısınız?
ich.bin.melike Karabasan (712 puan)  
#karga lütfen yorumlar mısınız

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
ich.bin.melike Karabasan (712 puan)  
 
En İyi Yorum
Bugün de rüyamda; saçlarım omzumda ,küt yani kısa kesim yaptırmıstım ve pembeyr boyanmıştı ama ben alıp mavi boya üstüne atmıştım kakulumde vardı çok güzel olmuştu kesimi ve rengi anlamı nedir merak ediyorum?

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 58 okuma
+3 oy
1 yorum 135 okuma
+31 oy
6 yorum 969 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.8k puan)   yazdı
0 oy
0 yorum 118 okuma
+3 oy
2 yorum 273 okuma
+2 oy
5 yorum 231 okuma
+3 oy
1 yorum 52 okuma
+1 oy
1 yorum 67 okuma
Akrepsel 28 Ağustos 2023 Rüya kategorisinde Akrepsel Uzman Yorumcu (26.0k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 122 okuma
eola 22 Ağustos 2023 Rüya kategorisinde eola Karabasan (-3,388 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 98 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

171 Aktif
2 Üye ve 169 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2464
Dün : 11379
Toplam : 47502038
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...