Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
39 okuma
ich.bin.melike Rüya kategorisinde Karabasan (594 puan)  
Rüyamda bir mahkemedeydim iki eş boşanacaktı kadın adamın hapse girmesini istiyrodu ama verdiği delil ve gerekçelerin hapis için yeterli olmadığını söyledi hakim kadında adamıyla bir çanta dolusu para verdi hakime hakimde ah şaka.yaptm tabiki cezasız kalmicak falan dedi bende hakimin yanındaydım parayı alt tarafa saklamaya çalışıyordu ne biçim adalet fln diyordum ama hakime de yardm etmeye çalışıyordum rüşvet aldığını kimse görmesin diye kadının eşi farketti hakiminn yanına geldi ama yetişemedi görmedi bişey de diyemedi müebbet yazacaktı hakim ona ama ceza verdiğini fln görmedim sanki o hakim annem oldu ve o çanta dolusu para onundu bende annemin banka hesabına baktım ve 2 trilyon euro para yazıyordu sanki telefondan bakıyordum ama kağıt elimdeydi ordan bakıyordum sonra evimizde olduk ve anneme pizza soylicez bir sürü paran var ver dedm 200 tl tek verdi onu da istemeye istemeye annemde normalde cömert ve iyi biridir verir olsa rüyamda vermek istemiyordu ve param yok yok diodu neyse pizzalar geldi biz 4 kardesiz oturduk yicektik babamı hiç sevmeyiz baktk o da bir anda sofrada belirdi baş köşede oturuyordu bende annem yemicem demişti ama annemi de cagiriyim cagiriyim diyordm annem kapıda durmuş bizi izliyordu sonra sanki yavaş yavaş geri geri gitti yok oldu hicbirimizin de yediğini görmedim babam geldikten sonra hepimiz gittik sanki dağıldık uyandm sonrasnda ztn
Değerli yorumlarınızı bekliyorum (:
ich.bin.melike Karabasan (594 puan)  
Lütfen yorumlar mısınız?
ich.bin.melike Karabasan (594 puan)  
#karga lütfen yorumlar mısınız

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
ich.bin.melike Karabasan (594 puan)  
 
En İyi Yorum
Bugün de rüyamda; saçlarım omzumda ,küt yani kısa kesim yaptırmıstım ve pembeyr boyanmıştı ama ben alıp mavi boya üstüne atmıştım kakulumde vardı çok güzel olmuştu kesimi ve rengi anlamı nedir merak ediyorum?

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 80 okuma
+30 oy
6 yorum 427 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (6.1k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 78 okuma
+12 oy
4 yorum 112 okuma
Akrepsel 11 Aralık 2021 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (18.4k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 126 okuma
+2 oy
5 yorum 122 okuma
+22 oy
6 yorum 152 okuma
+1 oy
1 yorum 48 okuma
+1 oy
1 yorum 64 okuma
qw1934 20 Ağustos 2022 Rüya kategorisinde qw1934 Rüya Ustası (62.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

415 Aktif
2 Üye ve 413 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15211
Dün : 15134
Toplam : 40826426
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...