Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
76 okuma
Mehmet33 Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (8.9k puan)  
Merhaba.  Rüyada odama gittiğimde orada iki büyük timsah görüyorum.  Ancak ağızları bağlanmıştı ve sanki bir naylon brandaya sarılmış gibiydi. Ölü gibi hareketsiz duruyorlardı.  Korkarak odadan çıktım. Çıkarken birinin agzi açıldı ama hicbirsey yapmıyordu dediğim gibi ölü gibiydi.O sırada annem geldi ona durumu anlattım.  Bana oğlum onların ağzını ben bağladım dedi . Bileği ağrıyordu ne olduğunu sorunca timsahın ağzını bağlarken bileğimi hafif ısırdı dedi. Hafif bir iz vardı sadece . Annemin benim için ben zarar görmeyim diye timsahlar ile savastigini düşünüp duygulandım
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Galiba çok uzun zaman olmuş seni buralarda görmeyeli:)
Mehmet33 Rüya Tabircisi (8.9k puan)  
Evet öyle oldu dimi :)
Mehmet33 Rüya Tabircisi (8.9k puan)  
Öğrencilerimle uğraşmaktan sanırım zamanı unuttum
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
La ilahe illallah benim ile bütün şeytanların arasında perde olarak , la ilahe illallah benim ile bütün kaza ve  belaların arasında perde olarak , la ilahe illallah benim ile bütün düşmanların arasında perde olarak ,Melik ve Cebbar olan Allah'tan başka ilah yoktur. Bu duayı sık sık tekrarla uyumadan önce uyandıktan sonra gün içinde rahatsız hissettiğin her alanda

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhaba değerli okurum, rüyanız manevi işaretler taşıyor , ilginç bir rüya simgelerle rüyanızı değerlendirelim , rüyanız da ki oda simgesi sizin kendi kişisel alanınızı enerji alanınızı ayrıca düşünce evinizi temsil ediyor , timsahlar ise manevi dünyada şerli kişilere delalet eder son zamanlarda enerji alanınıza giren negatif enerjileri şeytan cin nazar ah almak beddua almak gibi bir takım şerli enerjiler kişisel alanınıza girmeye çalışmış yoğun hayat tepmosu enerji düşüklüğü gibi  bizlerin bildiği bilmediği arka planda yaşanan bazı etkenler bizi etkiler zaman zaman başımıza gelir şer her türlü kılığa gire bilir , ama rüyanızda yer alan manevi detay çok etkileyici anneniz timsahları bağlamış annenizin duası iyi dilekleri sizi koruyor ama rüyada ki anne sizin gerçek anneniz değil de koruyucu melek veya koruyucu rehberlik yapan varlıklar olailir size ise anneniz şeklinde gözükmüş olabilir anneniz yara alması durumu burada önemli bir simge bu rüya gerçek bir rüya hilesiz bir rüya haberci ikaz rüyası , genelde hiç bir rüyaya kesin demem ama buna derim , timsahın ağzını bağlarken alınan yara burada karşılıklı birbirinize dua ediyor musunuz bu çok önemli hanede anneye ve babaya dua etmek kişinin şansını bereketini artıtır anne ve babaya dua kazaların belaların da önüne geçer , ayrıca eğer meleği temsil ediyorsa anne süreti büyük bir kazadan beladan ALLAHIN izni  ile kurtulacağına da delalaet eder , melek tasfirinde ise  anne sureti , koruyuculuk var ama koruyucu rolundeki kişinin yara alması pek de iyi değil şükran edilmeli , yatmadan önce hafaza meleklerine beni koruduğunuz için Allah razı olsun diyerek yatmadan önce koruyucu duaları okumak , bolbol tövbe etmek , sizi yoran yorgunluk veren düşünceleri terk etmek gibi manevi bir temizliğin yapılmasını da bilrdirmiş ama korunuyorsunuz size yardımı dokunan her insana ve kişiye dua edin olumlama yapın örn  bugün bana ahmetin yardımı oldu ahmete teşekür ediyorum günüm Allahın izin ve rızası ile mutlu hayırlı ve bereketli geçek kalbin kırdığım her insan ve insan ruhundan afdilerim gibi gibi olumlalar dualar sizi ve enerji alanınızı rahatlatır dualar sınırsızdır ben rüyanızdan negatif enrji  almadım ancak sizi koruyanlara yadım edin yardım ise ancak ibadet dua kendizi koruyarak sizi koruyanlarad yardımınız dokunacaktır.  Rüya ile amel olmaz  Doğrusunu Allah bilir diyerek sizin için yaptığım kişisel rüya analizini sonlandırıyorum.

YAŞLI ÇOCUK (KOLEKSİYONCU)
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  

Yine ruhi bunalım için şu zikir de etkili her türlü sıkıntı için; La ilahe illallhu melikul hakkul mübin.

Allahümme amir kalbî min vesavisi zikrike vatrud anni vesaviseş şeytan.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Ferahlamak için birde şu zikri tavsiye ederim ; Ya rahmanü ve rahime Külli sarihin ve mekrubin ve giyasehu ve meazeh.
Mehmet33 Rüya Tabircisi (8.9k puan)  
Çok değerli bilgiler ve paylaşımlar bunlar . Çok teşekkür ederim.  Hemen başlıyorum inşallah
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Rica ederim sağlık şifa olsun.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 86 okuma
SerhanDMN 6 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde SerhanDMN Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 39 okuma
Mehmet33 20 Ocak Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüya Tabircisi (8.9k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 27 okuma
Mehmet33 20 Ocak Rüya kategorisinde Mehmet33 Rüya Tabircisi (8.9k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 66 okuma
+3 oy
1 yorum 40 okuma
+1 oy
2 yorum 84 okuma
Rossess 14 Kasım 2022 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (6.5k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 48 okuma
–1 oy
1 yorum 84 okuma
Yaren1989 14 Ekim 2022 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (44.2k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 90 okuma
~}çu 9 Ekim 2022 Rüya kategorisinde ~}çu Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 58 okuma
Akrepsel 9 Ekim 2022 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (18.6k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 121 okuma
asiya 6 Ekim 2022 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 55 okuma
Wolverine 4 Eylül 2022 Rüya kategorisinde Wolverine Karabasan (641 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

102 Aktif
0 Üye ve 102 misafir
Bugün : 10984
Dün : 16818
Toplam : 40838996
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...