Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
37 okuma
Simay Rüya kategorisinde Karabasan (136 puan)  
Merhaba, Rüyamda yeni birileriyle tanışıyorum. Deniz deyiz ama deniz Rakı Renginde beyaz anason kokuyor çok ilginç dizimize kadar girip çıkıyoruz yeni tanıştıgm bir bayanla annemlere doğru giderken anason kokusundan bayan kusuyor ve üstüme geliyor sonra bnde kusuyorum falan değişik biraz rüyam. Bayanda annemle aynı yaş daymis ama bu bayan daha genc gösteriyor onada aynısını söylüyorum siz daha gencsinz annemi görürsnz brzdan o daha yaşlı sizden diyorum anlamı nedir acaba ?
Cemilenur Karabasan (426 puan)  
kusmak, hayırlara vesile olacak gelişmeler sonucu zor olan işlerin halledilmesidir. Her ne şekilde görülürse görülsün rüyada kusmanın manası hayırlı olup, emaneti iade etmeye neden olacak gelişmelerdir. Kişinin rüyasında kustuğunu görmesi pişmanlık ve tövbe anlamında da gelmektedir. Kusmak aynı zamanda gam ve kederden kurtulmaktır. Rüyada kusmak, görülme şekline göre farklı tabir edildiğinden rüyanın nasıl görüldüğü dikkate alınarak yorumlanmalıdır.
Simay Karabasan (136 puan)  
Teşekkür ederim emeğinize bilginize sağlık....

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Son dönemlerde bazı insanların enerjisi seni rahatsız edebilir , yeni tanıştığın insanalar seni etkileye bilir , iyi gibi gözüken şerli insanlar hayatına gire bilir bunlara dikkat etmeni etmeni öneririm onun hariçinde son dönemlerde bir anda mutluyken mutsuzlaşıyorsan enerji alnını temizlemeni öneririm eril ve dişil yanın ile uyumsuzluk da olabilir son dönemelrde hassasiyet alınganlık gibi durumlar da artış varsa vücüdunda ki enerji kanlarında sorun olablir .

İlgili rüyalar

+7 oy
3 yorum 149 okuma
+14 oy
4 yorum 238 okuma
+22 oy
2 yorum 204 okuma
+31 oy
8 yorum 327 okuma
+41 oy
10 yorum 396 okuma
+10 oy
5 yorum 140 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

198 Aktif
1 Üye ve 197 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9603
Dün : 16818
Toplam : 40837619
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...