Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
500 okuma
Eslemm Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Rüyamda önce bir bina içerisinde arkadaşımla karşılaşıp ayaküstü sohbet ediyoruz arkadaşım bir arkadaşının doğum gününü kutlayacağını söylüyor benide davet ediyor içten içe gitmek istiyorum ama saatin geç olduğunu falan söylüyorum lavaboya doğru gidiyorum.Lavabo kapısında başka bir arkadaşla karşılaşıyorum onun lavaboya gittiğini görüyorum lavaboya gitmekten vazgeçiyorum çıkıp uzaklaşıyorum.Sonra tarihi bir yapı içerisinde geziniyorum ordan da uzaklaşıp yeşillik bir alanda çok yaşlı bir adamla sevgiliyim ama benim ona karşı bir duygum yok merhamet duyuyorum sürekli yardımcı olmak istiyorum baygınlık geçiriyor gibi düşüyor ben de yere uzandırıp dinlenmesini falan söylüyorum.Sürekli ona destek vererek yürümesini sağlıyorum yardımcı olmaya çalışıyorum.Bir süre dinlendikten sonra destek olup kaldırıyorum yanağımdan öpüyor ama ben rahatsız oluyorum etrafa bakıyorum inşallah dedem falan sanarlar diyorum içimden.Beraber bir binaya giriyoruz bir ev içinde bekliyoruz yanımdaki yaşlı adamın dinlenmesini istiyorum.Ev içerisinde bir kadın ve üç çocuğuyla beraber oturuyor ona da biraz dinlensin sonra götüreyim evine diyorum kadın da bekleyin eşim bizi alacak sizi de eve bırakalım diyor içimden iyi olur diye geçiriyorum fakat kadına zahmet olmasın götürmeyin biz gideriz diyorum.Yaşlı adamın ayağındaki terliklerin balkondan aşağıya düştüğünü söylüyorum ve onları almak için aşağıya iniyorum, asansör bekliyorum bir genç kızla beraber asansör önünde konuşuyoruz dişim ağrıyor vs diyor bende geçmiş olsun diyorum sigara çıkarıyor bende ondan izinsiz paketinden bir sigara alıyorum cebimden çakmak çıkarıp yakıyorum içiyorum.(Gerçek hayatta sigara kullanmam).Sonra aşağıya iniyorum terliği arıyorum fakat bulamıyorum orda bulunan insanlara terlik düştü görmediniz mi diye soruyorum evet kenara kaldırdık deyip bana uzatıyorlar.Ama ben terliği alıp yukarı çıkmak istemiyorum.Rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Karga Rüya Bilgesi (1.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bu rüyanda senden yaşca büyük birine yardımların söz konusu. Aslında içindeki merhamet duyguları, sevgi, sevgili gibi kavramlarla karışmış. Belki de birilerine yardım etmek kendini iyi hissettiriyor sana. Ama bu durumların da çeşitli zahmetleri oluyor. Ve sigara içmen , terlikleri aldıktan sonra yukarı çıkmak istememen bazı gönülsüz işler yapmak zorunda kalacağın anlamına geliyor.

Aslında rüyan çok derin ama yazıya dökemiyorum tam.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 63 okuma
+7 oy
1 yorum 449 okuma
Deniz 17 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Deniz Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+24 oy
1 yorum 285 okuma
+6 oy
2 yorum 213 okuma
Hope 13 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüya Tabircisi (7.5k puan)   yazdı
+7 oy
5 yorum 312 okuma
27 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   40 155 278 yazdı
+7 oy
2 yorum 174 okuma
+2 oy
1 yorum 140 okuma
+3 oy
1 yorum 107 okuma
Şifacı 7 Mart 2022 Rüya kategorisinde Şifacı Rüya Yorumcusu (22.0k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 1.3k okuma
Ceylan 27 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Ceylan Karabasan (781 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

175 Aktif
0 Üye ve 175 misafir
Bugün : 2905
Dün : 11379
Toplam : 47502479
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...