Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
64 okuma
Mirac Rüya kategorisinde Rüya Ustası (53.2k puan)  
düzenledi
Rüyamda annem benim çamaşırları makinaya atıyordu o da yirtiliyordu bende sasiriyordum ve diyordum ki bal mumu at çamaşır makinası elbiseler yırtılmaz ve korunur

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Cemilenur Rüyazede (1.3k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
zorlukların geride kalacağına, şansının kendisinden yana olacağına, kapısına gelen bir kişiye yardım etmesi sayesinde hayır duaları alacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, daha önce yaptığı bir ticari ve maddi kaybın karşılanacağına  dalalettir

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 89 okuma
Mirac 11 Kasım 2022 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (53.2k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 203 okuma
14 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   40 154 278 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

162 Aktif
1 Üye ve 161 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12258
Dün : 25119
Toplam : 46133138
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...