Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
161 okuma
Rossess Rüya kategorisinde Rüyazede (2.0k puan)  
Rüyamda bir akarsu kenarındaydım gürül gürül köpüre köpüre akıyordu. Akarsuyun bulunduğum tarafında, akarsudan biraz uzakta çadırlar kuruluydu. Akarsuyun ortasında bir kaya vardı ve kayanın üzerinde mor renkli bir şurup vardı. Onu almam gerekiyordu. Yanımda iki adam vardı biri genç diğeri orta yaşlı, hırpani görünümlü bir adamdı. Ben ikisine de uzaklaşmalarını söylüyorum çünkü ilacı almak için akarsuya girdiğimde bir yerim açılırsa görmesinler diye.  Genç olan uzaklaşmıyor biraz gidip arkasını dönüyor yardıma ihtiyacım olur diye. Diğer hırpani görünümlü adam kendinden geçmişçesine "Allah büyüktür, ondan başka kimseye ihtiyacımız yok" gibi şeyler söylüyor tam net hatırlamıyorum ama adam meczup gibi mecnun gibi... sanki kendinde değil ben üzülüyorum; gitmelerini söyledim de  kırıldı mı diye.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (455k puan)  
Rüyanı okumadım daha ca en kısa zamanda yorum yazacağım genelde önceliği sürekli diyolok içinde olduğum kullanıcılara veriyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (455k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum , rüyan çok farklı detaylar içeriyor spiritüel simgler iç içe , ve rüyan geçmişi de geleceği de ele almış gbi gözüküyor , akarsu ile başlayn rüyan zihin evinin ve düşünce akışını temsil ediyor düşüncelerin akıp gidiyor anda zamandasın , çadırlar düşünce blokların , anıların ileriye dönük hayallerin , gün içinde düşündüklerin gibi alanları temsil ediyor  mor renkli şurup ise senin dünyevi ve manevi isteklerini gün yüzüne çıkarmış sen bir şey istiyorsun sihirli bir dokunuş gibi mor renk kudreti şifalanmayı istek dilek kadersel değişimleri güçlü aile ve soy bağlarrını temsil ediyor şurup ve çadırlar sen senden sonraki nesline birşeyler bırakmakta stiyorsun doğcak çoçuğuna senden bir şey kalsın istiyorsun ya da senden önceki atalarından alacağın müjdeli bir şifa var yani sorun yaşadığın bir alan varsa o alan atalarından kaynaklıe sen bu sorunlu kısmı iyileştireceksin bunu nasıl anlatırım ataların evlilik veya vücüt ağrısı kanser gibi sorunlar yaşamıştır genler aracılğı ile torunlara geçen bu rahatsızlıklar biz insanlar tarafından farkındalık ve iyileştirme isteği ile o alandaki sorunları halledebiliyoruz sizde eğer ki ataalarınızdan bir sorun miras kalmış ise bu sorunu halledeceksiniz ve sorunlu alan şifalanacaktır , mor olması ayrıca dişilikenerjisinde güzel gelişmeleri de temsi edebilir az sosyallik şiddetli geçimsizlik anlamak ve anlayışta zorlanmak ön görü yeteneğinin azlığı gibi endişe veren sorunların şifalanması ve bu gibi   konularda ilerlemeyi göstertiyor suya girmek zaten arınmayı temsil ediyor sen sorunlarının üstüne gitmeye çalıştıkça o alanlar şifa buluyor , ve nitekim bilgi dolu bir yaşam ve farkındalık dolu bir yaşama geçmek istiyorsun ailen ve çevrendeki insalardan daha farklı bir hayat tarzı ı yaşamak istiyorsun bunun için de hayatını birleştireceğin erkek bazı konurda üstün olmalı ki sene dünyaya getireceğin çocuğa bir şeyler öğretmek ve aktarmakta kolylık yaşamak geleceğine katkı sağlamak istiyorsun ,son da ki erkeklere biri rüya izleyicisi her rüyanın bir bekçisi vardır düşler prensi derim ben genelde :) her rüyanın bir muhafızı vradırdiğer mezhup  olan da enin karasızlıklarını temsil ediyor git gellerini ayrıştırma yapmak istiyorsun aileni ayrı kefeye koymak kendi yaşantını yaşam planını öne almak , herkes ile aranda çizgiler olsun hayatının kontrolünü almak istiyorun dini vecibeler ile mantığının arasında bir duygu boşluğu var doğru olanı mı yapmalıyım örf ve geleneklerime mi uymalıyım bu duygu boşluğunu netleştirmek sana fayda verecektir rüyanızın sizin için hazırladığım kişisel yorumum bu şekildedir Elbette doğrusunu yüce ALLAH bilir sormak istediğiniz bir konu varsa sora bilirsiniz sağlıkla ve sevgiile kalın .

YAŞLI ÇOCUK [KOLEKSİYONCU]
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (455k puan)  
Yorum geçikti çünkü bilgisayarım bozuldu :)
Rossess Rüyazede (2.0k puan)  
Yorum için teşekkür ederim benimde cevap vermem gecikti kusura bakma. Bilgisayarın eskisinden daha iyi çalışır umarım.
+1 oy
Cemilenur Rüyazede (1.3k puan)  
Rüyada akarsu görmek bazen devlet başkanına, toplum hayatına, kişinin özel yaşantısına veya hanımına işarettir. Buna göre, akarsuda görülen olumlu ve olumsuz durumlar, suyun temsil ettiği şeyle ilgilidir. Çevresine taşarak akan su, o bölge için berekettir. Bulanık ve çevresine taşarak akan su, musibete işaret eder. Akarsu; sağlık ve afiyete, rızık ve uzun ömre de işarettir Caferi i Sadik (RA) rüyada akarsu görmeyi üç şekilde yorumlamaktadır: Ömür, geçim ve sağlık. Rüyada akarsuya düşmek, rüyayı gören kişinin kendi iradesi dışındaki olaylarla karşılaşacağına ve ne kadar müdahale etmeye çalışırsa çalışsın işin altından kalkamayacağına tabir edilir.
Rossess Rüyazede (2.0k puan)  
Yorum için çok teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+4 oy
19 yorum 384 okuma
Sonbahar 31 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde Sonbahar Astral Gezgini (295k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 134 okuma
3 Eylül 2018 Tabir kategorisinde Betül   2 2 yazdı
+3 oy
1 yorum 116 okuma
Kelebek000000 1 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Kelebek000000 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 224 okuma
Melike911 4 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Melike911 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 174 okuma
Semiha 16 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Semiha Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 460 okuma
26 Şubat 2020 Rüya kategorisinde misafir   40 153 278 yazdı
+8 oy
2 yorum 175 okuma
+7 oy
5 yorum 238 okuma
8 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Göksel   yazdı
+11 oy
3 yorum 2.4k okuma
15 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Tituba   yazdı
+2 oy
1 yorum 113 okuma
Barış Türkoğlu 20 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Barış Türkoğlu Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 161 okuma
Esra bilen 30 Mart 2020 Rüya kategorisinde Esra bilen Rüyazede (1.6k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

243 Aktif
1 Üye ve 242 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 3095
Dün : 26667
Toplam : 46004224
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...