Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
38 okuma
Mirac Rüya kategorisinde Rüya Ustası (51.7k puan)  
Arkadaşlar ben bu sabah, sabah namazına uyanırken rüyamda sabah namazı alarmi kurmusum telefonda saat 4:44 du gosteriyordu. Bir kaç gün öncede rüyamda gördüm komaya girmisim ve üç yıl boyunca uyumuş üçüncü yıl sonunda uyanmıştım ve tam 26 kilo vermis ve 44 kilodaydim rüyamda herkes bu ölecek diyordu ben üçüncü yıl gözlerimi açmış ama kimildamayordum sonra birden bire ayağa kalktım mevsimlerde de erik ağacı erik tuttuğu zamandi bizim burası erik zamanı Haziran olur sizce nedir bu ruyam ve rüyamda yedinci yıl komada kalmıştım sekizinci yıl ayağa aniden kalktim
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
yaşınız mesleğiniz nedir ?
Mirac Rüya Ustası (51.7k puan)  
Yaş 31 meslek öğretmen (ne yazık ki atanamamis)
Mirac Rüya Ustası (51.7k puan)  
Yorumunuz nedir

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
merhabalar sevgili okurum , görülen bu rüya spirituel bir rüya , ilahi kaynaktan aldığınız mesaj ilham olarak da değerlendirmek doğru olacaktır , rüyada görülen rakamlar 4 öncelikle sabah alarm ve dört rakamlarının açılımını ve analizini yapalım , alarm uyarmak sabah uyanmak alarm bildirmek bilmek isabet etmek sabah ise isabet ettirmek , alarm ve sabah uyanmak uyandırmak haberdar etmek manalarına gelmektedir 4 ise denge hayatınızda yer alan konularda denge ruhsal denge hayalleriniz ve yaşamınız aynı süreç diliminde ilerlemiyıor mu ? siz turuncu diyorsunuz hayat size siyahı mı sunuyor bu gibi ruhsal problemler mi yaşıyorsunuz ? eğer yaşıyor iseniz ,dört hava su toprak ateş ruhaniyetimizde ki bu dört elementin dengesine de ziyadesi ile vurgu yapmaktadır , ruhsal denge dört aynı zamanda düşük bir frekans habercisi bu yüzden rüyada koma halini görmeyi açıklıyor koma halinede ayrıca değineceğim , dört aşk ta denge işte de denge aile içinde denge ruhsal bilgelik anlamında denge , düşük frekansta mı çalışıyorsunuz bu da önemli (ben yapmıyorum ama dalında uzman kişiler bu işi yapıyor kişinin frekans ölçümünü) hayatınızda ne gibi bir problem yaşıyorsunuz ki dört rakamı sizlere açılmış öncelikle bunu da etraflıca düşünmek gereklidir .dört rakamı da uyanış ruhsal farkındalık başlangıç gibi unsurları da temsil etmektedir 444 ise bolluk ve bereketin de birleştiği zaman üç tane dört bunları da temsil eder yani bir kod 444 bir anahtar ve kapıyı açmak istediğiniz için belirmiş bu kapı denge kapısı manevi güç destek kapısı veya ki iş kapısı da olabilir değerli okuyucu dünya hayatında problem yaşanılan durumun çözümüdür 444 yine aynı zamanda problem sanki ilişikler üzerine iş ile ilgili iletişim iş dünyası ile iletişim bozukluğu iletişim kuramamak 444 olumsuzu bu olumlusu ise ilişki kurmak boğaz çakrasında iyileşme kendini doğru ifade edebilmek 444 anlamı , yine hayattaki eşya mizaçlar yani insanlar geçmiş yaşamnmdaki yara ve bereleriniz anılar yani bu gibi köksel sorunlar mevcut olabilir 444 ise bu sorunlara çözüm olacak olayların sıralanacağını ve bu olaylar vuku bulduğunda sınava teslim olmanı ve şifalanmayı temsil eder , bu neden benim başıma geliyor demek aynı anda sınav iptal oldu demek olaylar karşısında iyileşmeyi kabul et , 4 rakamı için bunları demek sizin için uygun görüyorum bu yazdıklarım rüyasında dört görenler için değil analizim tamamen size özel yazdıklarım sizin rüyanız için geçerli rakamlar sayılar simgeler kişiye göre anlamsal farklılıklar göstertir.

Evet devam edelim değerli üyem, komaya girmek ve üç yıl boyunca uyumak bunu rüyada deneyimlemek eminim ürkütücüdür ama sanıldığı gibi korkulacak bir durum yok bunu da açarsak eğer analiz olarak siz üç yıl boyunca ağır travma geçirdiniz mi ağır strest panik atak depresyon dünyadan ve insanlardan kendini soyutlamak koma hali bunu temsil eder üç yıl gibi alt bilinçi kullanmamışsınız sanki geri çekilmişsiniz biraz içe kapanıklık olmuş olabilir eğer böyle bir durum yaşamadıysanız koma hali kayıpı temsil eder siz bazı fikirleri görememişsiniz bazı fırsatları kaçırmışsınız 4 ile koma hali bunu temsil ediyor işiniz rast gidecekken olmamış eğer iç dünyanızda efham var ise korku vesvese bu gibi olumsuz duyguları temsil ediyor rüyanız komada kalmak gafleti de temsil ede bilir aynı zamanda bir buhran hali yanlış düşünmek beyni zihni bilinçi yanlış yönlendirmek artık siz 4 rakamı ile uyandınız geçmişte ki sıkıntıları fark ediyorsunuz artık bilinçlisiniz dört ile ruhsal uyanışınız başlamış bir yerde kapanmış o üç yıllık zaman diliminde ama tekrardan 4 ile açılım başlamış artık bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz adımlar ile düşünceleriniz de değişmiş planlar ile düşünce stilinizde değişimiş siz yeni olarak ne yapıyorsanız size iyi geliyor artık 4 rakamı ile farkındalık başladığına göre bir şeyleri fark etme eğiliminde olacaksınız yaşınızda zaten takamülün tekralanması yaşı yani gençlik döneminde ki eksik kalanlar içinizde tamamalanmaış sınavlar karşınıza çıka bilir sizin öğrenmeniz açaısından farkındalık çağınız başlamış benim için rüyanızın analizi bu şekilde değerli okurum bu benim profesyonel bakış açım elbet ki bu rüyanın doğrusunu YÜCE ALLAH C.C. BİLİR rüya ile amel olmaz diyorum rüyanızın yorumunu sonlandırıyorum sormak istediğiniz her türlü sorunuzda buradayım iletişime geçebilirsiniz rüyanız hayr olsun  sevgiler ile...

YAŞLI ÇOCUK(KOLEKSİYONCU)
Mirac Rüya Ustası (51.7k puan)  
Teşekkürler

İlgili rüyalar

+5 oy
10 yorum 144 okuma
Hicaz 27 Temmuz 2021 Bilgi kategorisinde Hicaz Rüya Ustası (48.6k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 79 okuma
Sonya Sen 28 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Sonya Sen Karabasan (33 puan)   yazdı
+10 oy
3 yorum 157 okuma
Asli111 13 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Asli111 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 68 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (253k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 79 okuma
+7 oy
6 yorum 390 okuma
Hypnos 12 Ağustos 2020 Analiz kategorisinde Hypnos Astral Gezgini (175k puan)   yazdı
+2 oy
6 yorum 140 okuma
Hicaz 1 Ağustos 2021 Bilgi kategorisinde Hicaz Rüya Ustası (48.6k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 89 okuma
Hicaz 1 Ağustos 2021 Bilgi kategorisinde Hicaz Rüya Ustası (48.6k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 71 okuma
Hicaz 28 Temmuz 2021 Bilgi kategorisinde Hicaz Rüya Ustası (48.6k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 72 okuma
Hicaz 28 Temmuz 2021 Bilgi kategorisinde Hicaz Rüya Ustası (48.6k puan)   yazdı
+5 oy
7 yorum 142 okuma
Hicaz 28 Temmuz 2021 Bilgi kategorisinde Hicaz Rüya Ustası (48.6k puan)   yazdı
+1 oy
6 yorum 115 okuma
Hicaz 28 Temmuz 2021 Bilgi kategorisinde Hicaz Rüya Ustası (48.6k puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 106 okuma
Hicaz 28 Temmuz 2021 Bilgi kategorisinde Hicaz Rüya Ustası (48.6k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

496 Aktif
0 Üye ve 496 misafir
Bugün : 10416
Dün : 14980
Toplam : 40933359
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...