Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
63 okuma
Eylülmls Rüya kategorisinde Rüyazede (1.7k puan)  
Rüyamda babamın kuzeninin evinin ordaydik benimde halam sayılır bizim evlerimiz çok yakın ve herkesin evleri birbirinin yanında ben hep rüyalarımı dedemlerin evinin orda görüyorum nedeninin ne olduğunu merak ediyorum neyse o evin orda o yoldaydım önce bı köpek gördüm korktum köpekten o halamın arkasına saklandım onlarin köpeği sandm diye daha sonra köpek bana baktı ve gitti arkama dönememle orda rengi toprak renginde olduğu için farketmemistim başta onu gördüm annem de yanimizdaydi bı baktım yılan bana doğru geliyordu ve başından assagi boğaz tarafı böyle genisledi birden bı kağıt genişliği kadar birden zıpladı yukarıya ve ben onu göremedim ve fark ettim ki benim giyidigim kazagının kapşonuna girmiş kuyruğunu hafif gördüğüm için fark ettim kapsonuni o korkuyla sıktım anneme çıkar diyorum ve kendimi anlim yere değecek şekilde oturdum başımı yere bıraktım ne olursa olsun zarar versede çıkarmak istedim sonra nasıl oldu bilmiyorum baktım uyandım yılanin nerde olduğunu bilmiyorum ama baktım karşımda yerde ama harektesiz di olmuştu galiba ve yılanın derisini ben boğazımdan çekerek çıkardım hiç kopmamaisti derisi böyle çeke çeke çıkardım yani

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
köpek iki yönlüdür dost veya düşman zararsız olduğu için endişe edecek bir şeyde olmaz. sürekli dedenin evinde görmen görülen evde oturanlar üzerinden tabir yapılır.  geçmişteki bazı anıların bitmemesi anlamına gelir. yılan genelde düşman olarak görünsede bazen kişilk yada maddi  anlamları olabilir ancak derisi  daha çok maddi bir konudur yılanı yutup yutmadığını görmemişsin veya yılan sana zarar vermemişse muhtemelen birinin etrafında olması seni rahatsız ediyor olabilir maddi yada manevi başkasına ait olan ve seni rahatsız eden bir şeyi kendinden uzaklaştırmışsın. yada iade edeceksin.
Eylülmls Rüyazede (1.7k puan)  
Maddi yada manaevi kendimden uzaklaştırdığım şey iyi birşey mi oluyor kötü mü bilmiyorum bide dedemlerin orda görmem geçmişteki bı dusuncemden bahsetmişsiniz ya ordan aile arası bı düşünce mi acaba
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)  
uzaklaştırdığın şey muhtemelen kötü olabilr. veya birinin verdiği ama seninde ona geri verdiğin bir şey olabilir. yada birinden aldığın ancak sonra da istemediğin bir şey olabilir  dedenin evi ne gelince evet ailevi görünüyor.
Eylülmls Rüyazede (1.7k puan)  
Teşekkür ederim

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 145 okuma
+18 oy
5 yorum 313 okuma
+2 oy
5 yorum 145 okuma
saga 10 Şubat 2021 Tabir kategorisinde saga Rüya Tabircisi (6.2k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 170 okuma
+5 oy
2 yorum 297 okuma
Rüyazede 20 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Rüyazede Rüya Yorumcusu (11.5k puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 165 okuma
alpino 4 Mart 2020 Rüya kategorisinde alpino Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+8 oy
6 yorum 368 okuma
Yaren1989 12 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (39.6k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 127 okuma
+3 oy
1 yorum 207 okuma
+10 oy
1 yorum 209 okuma
Likya 31 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Likya Profesyonel Yorumcu (460k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.7k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

169 Aktif
1 Üye ve 168 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 13098
Dün : 15090
Toplam : 44868559
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...