Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
45 okuma
qw1934 Rüya kategorisinde Rüya Ustası (62.3k puan)  
Bu rüyanın benzerini birkaç defa daha gördüm.Bu rüyanın bir mesajı mı var acaba?Rüyada rüya görüp gerçekte uyanamıyordum,Bu rüyamda gerçekte vefat etmiş babamı gördüm ona dedimki;Baba beni rüyamda yine korkutacaklar sizinle beraber uyuyayım dedim(Bunu derken hala Rüyadaydım);O da yok oğlum birşey olmaz dedi,Sonra kendi odama gittim yattım orda yine korkarak uyandım(Gerçekte Uyanmadım rüya devam ediyordu) hemen odamdan çıkıp evde annemi aramaya çalıştım,Yatak odasına girdiğim yorganı kaldırdığımda annem orada yoktu,Annemi bulamayınca ağlamaya başladım;Rüyamın ya başında ya da sonunda anneme yada babama sarılıyordum o kısmını tam hatırlamıyorum;Bu rüyam böyleydi Bundan önceki rüyamda hep tema genelde rüyamda gerçekte uyanamadan Annemden yardım istiyordum,hatta birkeresinde dilim tutuldu rüyada konuşamadım;Yani genel olarak rüyamda annemden yardım istememe rağmen hiç yardım alamıyordum,3-4 defa benzer böyle rüya gördüm ve hep korkarak uyandım;Bu rüyanın bana anlatmak istediği bir mesaj mı var yoksa bu rüyanın anlamı nedir ?Yorumlarsanız çok sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Gülgn Rüyazede (1.1k puan)  
Merhaba,Tekrarlayan rüyalar aynı zamanda anksiyetenin, duygu durum bozukluğunun ve en önemlisi depresyonun habercisi olabilir öncelikle.Eğer gerçekçi rüyalar görüyorsan bu üçüncü gözünün açık olduğunun belirtisidir.sabah namazından sonra görülen rüyalar genellikle uyarıcı ve gerçek çıkan rüyalar dır. Senin bilinçaltında kalan bir şeyin yansıması olabilir. Teşekkürler

İlgili rüyalar

+13 oy
4 yorum 215 okuma
+12 oy
4 yorum 103 okuma
Akrepsel 11 Aralık 2021 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (19.0k puan)   yazdı
+30 oy
6 yorum 397 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (6.1k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 60 okuma
+3 oy
1 yorum 48 okuma
qw1934 12 Nisan Rüya kategorisinde qw1934 Rüya Ustası (62.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 90 okuma
Akrepsel 12 Mart Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (19.0k puan)   yazdı
+1 oy
2 yorum 52 okuma
+2 oy
1 yorum 40 okuma
+4 oy
1 yorum 63 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

252 Aktif
1 Üye ve 251 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8461
Dün : 26780
Toplam : 39884146
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...