Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
57 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Rüyazede (1.8k puan)  
Merhabalar...
Rüyamda Hastanenin ameliyathane bölümüne geliyorum bende ameliyat olacakmışım ve ordaki bir kadına bir soru soruyorum devamında da küçük bir yağ bezesi operasyonu diyorum ama neremde bilmiyorum. Ameliyat olacak insanlar kapının önünde bekliyor. İçerden narkozlu çıkanlar var. Ayakta ya da yatanlar var. Bende ameliyata giricem diye kulağımda şu anda da olan 6 küpemi,bileklik ve tokami çıkarıp bir poşete koyuyorum. Çaprazımda da kilitli dolapları görüyorum ve gidip oraya koyuyorum. Anahtarı var onunla da kitliyorum.Daha sonra küpemin birini çıkarmadığımı fark ediyorum ve yeniden poşeti çıkarıp içine koyuyorum. Poşet git gide büyümüş oluyor ve içinde daha farklı şeyler de vardı. Belli şeyler değildi hatırlamıyorum ama bir avuç şeydi benim koyduklarim büyük bir poşet olmuş. Daha sonra yeniden koyuyorum yanlışlıkla anahtarı da poşette unutuyorum ve dolabım kitleniyor açılmıyor bir daha. Oradaki görevliden yardım istemeyi düşündüm. Daha sonra erkek arkadaşım geldi. Daha sonra da annem geldi. Bir şeyler konuştuk ve rüyam bu kadar. Yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
ameliyathane bir sorunun çözüleceği ortam yada şartları ameliyat yapacak doktor çözüm bulacak kişiyi ameliyat olanda sorunu olan ve çözüme ihtiyacı olan kişiyi gösterir. muhtemelen sorun dan çok kaygıların var görünüyor yağ bezesi olması ve nerede olması kafanda soru işaretleri olmasına ama tam olarak ta sebep veya nedenini anlayamadığı gösteriyor tereddüt ve tedbir  var gibi görünüyor eşyalarını saklaman  sorun her neyse onunla ilgilenirken tedbirleride aldığını gösteriyor.  fakat kafanın karışık olduğunuda gösteriyor belkide sorunlarının etkileri biraz kafa karışıklığına ve belirsizliklere sebep oluyor olabilirmi zihin dağınıklığı stres veya bazı konuların  kafanda büyük görünmesi gibi bana göre sorunun çokta önemli olmayan bir sorun .
Şanslıxkelebek Rüyazede (1.8k puan)  
Teşekkür ederim sağ olun
+2 oy
Önay Akın Uzman Yorumcu (31.0k puan)  
Kalabalık bir ortama gireceksiniz: Belki bi düğün, belki bi cenaze, belki bi toplantı, belki de bi mülakat.

Buraya sizin kimlerle gideceginizi çözemedim lakin oraya gittiğinizde evinizde kimse kalmayacak. Evdeki herkesin de oraya gideceğini söyleyemeyiz tabii ki.
Evin anahtarlarının başına bi şey gelmesi ihtimaline karşı aldığınız bir tedbir var. O tedbirin işe yaramadığını ailecek yaşayacaksınız. Bunun yanında başka bir tedbir daha almanızı tavsiye ederim.

Girdiğiniz bu ortamda sizi beğenecek birileri var lakin siz bu anahtar vakasıyla öylesine meşgul olacaksınız ki başka hiçbir şeyle ilgilenemeyeceksiniz, bu meseleyi halledene değin.
Şanslıxkelebek Rüyazede (1.8k puan)  
Teşekkür ederim sağ olun:)

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 72 okuma
ruyacıı 17 Aralık 2020 Rüya kategorisinde ruyacıı Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 87 okuma
+8 oy
1 yorum 155 okuma
Cansu Balta 31 Mart 2020 Rüya kategorisinde Cansu Balta Karabasan (303 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 138 okuma
+4 oy
1 yorum 99 okuma
Sdfssf 11 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Sdfssf Karabasan (357 puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 114 okuma
28 Nisan 2019 Tabir kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı
+6 oy
3 yorum 110 okuma
sedax1 12 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde sedax1 Rüyakar (5.0k puan)   yazdı
+5 oy
13 yorum 338 okuma
geekone3388 10 Şubat 2021 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyakar (2.9k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 183 okuma
Ferit 5 Mart 2021 Rüya kategorisinde Ferit Karabasan (404 puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 154 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

215 Aktif
1 Üye ve 214 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8507
Dün : 26780
Toplam : 39884192
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...