Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
–1 oy
169 okuma
Yaren1989 Rüya kategorisinde Rüya Görüşmecisi (39.6k puan)  
Merhabalar

Rüyada uzun ince bi koridordaydım ucu görünmüyordu koridorun. Sağlı sollu kapılar vardı koridor boyunca. Her açıp baktığım kapının ardında odalarda kendimi başka başka kıyafetlerle başka hallerde görüyordum. Hepsi bütün odalarda tek başınaydı. Hızlı hızlı bütün kapıları açıp bakmaya başladım her seferinde kendimi gördüm. Hem şaşırdım hem bi darlanma hissettim sanki koridordan çıkamayacak gibi, bu nasıl olur gibisinden.

Sonra ev gibi bi yerdi ama ev olduğundan emin değilim bi halının üstünde 3 kız oturuyorduk, başka kişilerde vardı onlara dikkat etmedim kalabalık gibiydi. Yan tarafımdaki kız sol kolunun bükümünde bişey gösterdi dirsek hizasında. Siyah, çok hafiften silik bi yazı vardı, baktım Elif ve Lâmelif harfi dipdibe yazılmış. İçimden keşke yaptırmasaydı dövme yasaklanmamış mıydı dedim kendi kendime. Sonra kıza dönüp " Bu ne neden yaptırdın" dedim. "Ben yapmadım, çok âlim, sırlı birisine gittim yaptı, bu un yapılması gerekiyormuş" dedi. Koluna yapılan, sırlı ve gelecek için yapılması gereken bişeymiş, gittiği kişi geleceği de bilen biriymiş ve yazılan şey bir bilgi de barındırıyormuş. "Kağıda yazsaydı keşke de dövme gibi yapmasaymış" dedim, " tene yazılması gerekiyormuş" dedi peki o zaman dedim. Kızın yüzüne bi baktım ki kolunu gösteren kız da benmişim.

Daha sonra 2. kız kolunu uzatıp gösterdi. Aynı kol aynı yerde bu sefer sadece Elif vardı. Sana da mı yaptı dedim. O kızın da yüzüne baktım, bana benziyordu ama ben miydin değil miydim orayı tam hatırlamıyorum. İki kola birden bakarken uyandım.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
Bu rüyayı şimdilik yorumlamak istemiyorum , yorumlanmasını şuan için uygun görmemekteyim .
Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (39.6k puan)  
Kötü bir şey mi var yoksa
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
Yo elbette hayır , şuan sadece olgunlaşma aşamasında bir zihin görüyorum filizlenmesi gereken rüyalar ve geçiş dönemi görmekteyim bu rüya zaman geçtikten sonra yorumlaniirsa bir diğer rüyalara da ışık olacaktır bu rüyanın devamı olacağını düşünüyorum şuan ise enerjisini ve doğasını yorumlayarak bozmak istemiyorum çünkü yorumlamak bir nevi rüyanın bilgisini açmak gibidir bu yüzden hem kendinize hem ruyalariniza biraz daha zaman verin .
Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (39.6k puan)  
Aslında dün gece de bişeyler gördüm, üst kısmı çıplak, kanatları sırtında derinin altına gizlenmiş sırtı çıkıntıntılı, baya iri uzun boylu, insan suretinde bişey alnını alnıma yapıştırıp elini yanağıma koydu gözlerini kapattı. Gözleri mavi ama ben böyle bi mavi görmedim  bi değişik tuhaf bi maviydi. Alnını alnıma koyunca insanoğlunun hissetmek istediği ne kdr güzel duygu varsa hissettim. Sarıldı, kolumu sırtına koyduğumda o çıkıntıyı gördüm. Sağ tarafa döndüm, kar beyaz resmi asker üniformalı şapkalı, aynı boyda 2 kişi vardı ayakta odamda. Gülümseyerek " hava askerleriyiz biz" diye kendilerini tanıttılar. Sonra kendimi balkonda gördüm, büyük kısmı beyaz ve uç kısımlarında nokta nokta siyahlar olan çok uzun kanatlı bişey uçuyordu karşı tarafımda dönüyordu, bana sarılan olduğunu hissetmiştim, içimden beni yalnız bırakmıyor, beni görmeye geliyor sürekli kolluyor diye seviniyordum. O ara balkona yaklaşıp çok yakınımdan kanatlarını süzerek bana bakarak geçti. Dikkatli dikkatli kanatlarına baktım, kendisi yırtıcı kuş gibi heybetli bir suretteydi bu sefer, ama kanatları çok büyüktü.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
düşündürücü....

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (447k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
gel gelelim azizim sana :) iyisindir umarım rüyalar aklını karıştırmıyordur yormuyordur seni aşağıdaki rüya hile rüyası azizim , karanlık sanatlar dediğim bir sanat vardır çok eski kadim bir öğretidir dalllarından biri de büyücülük ilizyon ve kılık değiştirme öğretisidir bu saydıklarım ise rüya yolu ile de yapılır ilizyon rüya ile de yapılır , şimdi elbet şaşırtıcı gelebilir yazdıklarım sana ama demonolji şeytan bilimi der ki bu rüya sahte ,evet rüya doğru hava askerleri vs kanatlı olması pek tabi ama bu şeytan , şeytanın kavminde demonlar vardır , melek düşmüş melekler demek onları hoşnut eder onlar kendilerini güzel gösstermek ve rüylarda sesleri gür ve çok çekiçidir vucütlari duruşları hiisetirdikleri herşey çok çekici gelir sana şimdi yazdıklarımı belki benimsemeye bilirsin , bu demonlar aynı zamanda kötü şeytani aynı zamanda da insanların rüyasına girmek etkilemek insanları koruma modunda davranmak da onların işlerinden biri , bazen kabus görecek olursun pat onlar devreye irmek isterler bu olabilir enerjin yüksektir ve rüyana gire bilirler çok çok normal ama aldanmamak gerekir uyandığın zaman ah keşke birdaha görsem dememek gerekir çağırmamak uzaklaştırmak gerekir tatlı bir rüya gibidir yalanları , inanır mısın gençlik zamanlarımda bende görürdüm rüyada onları ırmaklar şelaler ışıltılar kanatlı güzel erkekler melekler daha doğrusu bir gece rüyamda artık yeter dedim ve rüyanın kontrolünü ben aldım ve o meleğin yüzü ürkütücüydü kanatları ise aynı yarasa kanadı gibiydi , şeytan ilizyon yeteneğine sahiptir ve bir ok evliyaya da bu şekilde gözüktüğü olmuştur kendini aşık eder ki filimlerde bile vardır demonlar aşık etmeyi sever ,zaten kendi ağzın ile söylemişsin insan oğlunun ne kadar almak tatmak istediği duygu varsa tattım dervişlik makamı olsun tasavvuf makamı olsun ilim makamları olsun azizim acı tatmaktan geçer mürid çile çeker bu rüya sahte mümin kişi dünyevi lezzetlerden elini çekmiş dünya tatlarına sırtını dönmüş kişidir nefsin arzularını bırakan kişidir ben yine kalp kırmak için yazmadım ama nick namemdeki üstat ismi demonoloji tarihi ile ilgilenmekten ötürü buraya yazdım her türlü hileden ALLAH bizleri korusun yazdıklarımı yanlış anlama sana uzman görüşüm bu şekilde yinede üstüne düşün elbet konuşalım tartışalım uzun zamandır yoktum .
Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (39.6k puan)  
Tüh şeytan mıymış :D teşekkür ederim  :)

İlgili rüyalar

0 oy
1 yorum 33 okuma
Akrepsel 28 Ağustos Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Görüşmecisi (39.4k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 73 okuma
+1 oy
1 yorum 36 okuma
+1 oy
1 yorum 39 okuma
+3 oy
1 yorum 70 okuma
Cansum 18 Haziran Rüya kategorisinde Cansum Karabasan (-4,740 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 55 okuma
qw1934 6 Mayıs Rüya kategorisinde qw1934 Rüya Ustası (59.9k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 69 okuma
+1 oy
1 yorum 87 okuma
+5 oy
1 yorum 101 okuma
Akrepsel 9 Ekim 2022 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Görüşmecisi (39.4k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 98 okuma
qw1934 20 Ağustos 2022 Rüya kategorisinde qw1934 Rüya Ustası (59.9k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 152 okuma
Akrepsel 31 Mayıs 2022 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Görüşmecisi (39.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.7k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

131 Aktif
1 Üye ve 130 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12723
Dün : 15090
Toplam : 44868184
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...