Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
62 okuma
Rossess Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (6.5k puan)  
Rüyamda siyah tüylü, porsuk gibi bir hayvanı tutmam için bana uzatıyorlar ama ben korkudan alamıyorum. Sandalyenin üzerine bırakıyorlar. Daha sonra porsuğun bir adama dönüştüğünü görüyorum bana doğru geliyor ve karşımda duruyor. Gözleri çok hoşuma gidiyor. Göz rengi tatlı kahve tonlarindaydi. Bambaşka bir büyüsü vardı adamın sanki. Yan tarafımızda da başka bir erkek var ve ben rüyamda ondan etkileniyormuşum(reelde yan taraftaki adamı tanıyorum. Nedense karşımdaki insana sarılmam gerektiğini düşünüyorum ve sarılıyorum, önce tepki vermiyor sonra o da sarılıyor ve yan tarafımızdaki adam ikimizi birden kucaklıyor.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Kimler kimler gelmiş:) dün bir ara aklımdan geçmiştiniz :)
Rossess Rüya Tabircisi (6.5k puan)  
Siz mi çağırdınız o zaman beni buraya :)
Rossess Rüya Tabircisi (6.5k puan)  
Şaka bir yana bu siteye daha çok vakit ayırmak istiyorum ama çok yoğunum arada girer rüyaları okurum yine de
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Bazı insanların rüyalarını yorumlamak gerçekten beni mutlu ediyor .
Rossess Rüya Tabircisi (6.5k puan)  
Yapılan rüya yorumlarını okumakta beni cezb ediyor. Anlamsız dediğim rüyalardan o kadar güzel yorumlamalar geliyor ki hayran kalıyorum.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Bazen bende inanır mısın :) yorumları okuyanların o an yüz ifadesini ve ayrıca tepkilerini düşüncelerini çok merak ediyorum .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Evet ben geldim bakalım rüyalar da neler görmüşsün , bu rüyayı ayrı ayrı simgeler doğrultusun da yorumlayamam bu rüya bir bütün bana göre , porsuk görünümlü hayvan ilk bakışta kişisel bir simge gibi gözüksede de rüyanın tamamı bambaşka bir şey anlatıyor bu yorumu bir bütün çerçevesinde okumanı ve senin de değerlendirmeni hayatını ve akışı isterim ....

Rüya da bizi karşılayan hayvan figürü ve sana karşı uzatılması günlük yaşamına işaret ediyor sevgili üyem , el çevre , el ailen, el baskı, el sana diretilenleri simgeliyor el seninle iletişim kuran toplumun simgesi el laf söz ikna olarak da el figürü burada karşımıza çıkmıştır porsuk benzeri hayvan ise değerli üyem genel olarak bu eller yani çevre , aile, sana birilerini yakıştırıyor olabilir bir aday eş adayı arayışı , senin ve bu eşin görücü usülü görüşme yaşamanı istiyor olabilir diretme sana kabul ettirme çabaları da olabilir bu erkek ise huy mizaç olarak kendisini porsuk olarak ele veriyor ama görünümde ise seni etkiliyor burada dikkat etmen gereken şey ön görü karşına çıkartılan her talip i çok iyi değerlendir bazı insanlar melek görünümlü tilki kurnaz ve kötü huylara sahip olabil,iyor taliplerinin geçmişine kadar araştır porsuk mizacı kendini çok yönlü gösterte bilir takıntılı cimri pis huylara sahip geçmişinde birilerine zarar vermiş bir takım insanuı gıcık eden ama bu duyguları ve mizacını saklayan örten gizli tutan kişiye alamet edebilir çok övülen çevresi tarafından parmak ile gösterilmesine de aldanmamak gerekir , rüyanın sonunu analamadım kim kime sarılıyor ama şunu da eklemek isterim senin bilinç altında biri var , ve sen kendine onu uygun görüyorsun ve çevren de ailen bde bir şekilde bunu bilmeyen kişiler de sana farkında olmadan eş adayı araya bilir bu rüyadan çıkardığım ilk sonuç ikinci sonuç ise

değerli okurum bir erkeğin porsuk benzeri ve mizaçlı bir erkeğin sözü tesiri altında kalabilir sözü ve tesiri altında kalmak istemiyor olabilirsin bu kişi patron baba aile büyüğü olabilir sözü sana tatlı geliyor ama tavsiyeleri sana karşı olumlu değil yani hayırlı değil ve seni rüyaya sondan giren erkek bir şekilde senin dikkatini dağıtmak istiyor , bu anlamlara karşın hayatının düşünce fikir karar verme gibi eylemleri fiileri kendi ellerine almalısın evet birileri sana danışa bilir evet birileri bununla konuş görüş diye bilir birileri şu işe gir şu mesleği yap şu eve taşın bunu yap şunu yap bu sözlerden kendini arındır kendi kararalarını kendin ver ikaz olarak ise hayatına girenlere dikaaat et özelikle eş seçimi iyice tanı öncelikle sana vaad edeceklerine değil arabası evi malı mülkü değil sana duygusal manevi anlamda katacaklarına ve o kişinin hayatını iyice araştır hayvanalrı sever mi sevgiye merhamate karşı bakış açısı ALLAHI sözde mi seviyor yoksa kendi inançı ve ameli için ahireti için mi çalışıyor dünya hayatı için mi iyice bak bu bir ikaz rüyası gibi geldi bana tabi DOĞRUSUNU ALLAH BİLİR rüyadan uyanınca hissetiklerin de önemli , sen yinede rahatsız bir his hisetiysen hayatındaki insanalrı tanı birilerin sözleri ve düşüncesi altında esir olma .


RÜYAN HAYR OLSUN  SEVGİLER İLE YAŞLI ÇOCUK (KOLEKSİYONCU)
+1 oy
Rossess Rüya Tabircisi (6.5k puan)  
Senin sihirli küren var da  benim hayatımı ordan mı izliyorsun. :) Birinci yorum yaşadıklarımı anlatıyor resmen. Teşekkür ederim yorumun bir kez daha hayatıma ışık tuttu.
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Rica ederim ne demek sihirli kürem ve ben hep buradayız:)

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 106 okuma
28 Kasım 2016 Rüya kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı
+1 oy
1 yorum 86 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (253k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 163 okuma
B 18 Şubat 2021 Rüya kategorisinde B Rüya Yorumcusu (12.5k puan)   yazdı
+3 oy
24 yorum 1.3k okuma
mustafaharputi 3 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 326 okuma
+4 oy
2 yorum 62 okuma
Rossess 9 Eylül 2022 Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (6.5k puan)   yazdı
+2 oy
12 yorum 76 okuma
mustafaharputi 29 Temmuz 2022 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+5 oy
12 yorum 172 okuma
mustafaharputi 4 Şubat 2021 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 130 okuma
suaraBTS1995 30 Ocak 2021 Rüya kategorisinde suaraBTS1995 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+9 oy
101 yorum 807 okuma
mustafaharputi 4 Aralık 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 81 okuma
mustafaharputi 3 Kasım 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

165 Aktif
0 Üye ve 165 misafir
Bugün : 10164
Dün : 16818
Toplam : 40838178
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...