Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
90 okuma
~}çu Rüya kategorisinde Rüyazede (1.2k puan)  
Rüyamda bir kız yeşil üzüm bağı veriyprdu babamda yanımdaydı, başka bir rüyada ise babam bir poşet yeşil elma almış geliyordu, başka bir rüyamda ise kuzenimin erkek ikiz bebeklerini kucağıma almış moda sihiline doğru gidiyordum. bugün ise bir öğrencim rüyasında benim erkek bebeğimin oldupunu görmüş alöış öpmüşler bende çok öpmeyin yanakları döküyor demişim. Üst üste gelince bu rüyalar merak ettim hayrolsun diyelim:)
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Senin kullanıcı adını değiştirsek mi :) hem unutmadan cinsiyet erkekti demi unutuyorum
~}çu Rüyazede (1.2k puan)  
Evet erkek (:

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
BEN DENİZ ÜSTAT SİMUY :)  sevgili üyem siz geçmişte bir takım sorunlu ilişkiler atlatmıştınız bir  karşı cinsi sevmek gibi ve bunun da sıkıntlı bir süreç ile sonlandırmıştınız sanırım , hatırladığım kadarı ile , ve ayrı ayrı başka rüyam başka rüyam diyerek bayağı yazmışsın :) tabi takılıyorum sana hemen bakalım ve inceleyilm ,  harika bir simge üzümü severim , yeşil üzüm bağı aslında bir kızın da vermesi yeni ilişkilerin başlangıcı blokaj altında kalan iletişim bozukluğunun tamir olması , iyileşme ve yeni sohbetler yeni bir ilişki başlangıcı hayırlı bir teklif de denile bilinir ya da bir kadın tarafından yardım görmeniz bastırdığınız duyguların vucütta biriktiği alanın iyileşmesi baba ve elma yine aynı şekilde maddi anlamda iyileşme bazı ruhsal problemleri geride bırakma , meslek sahibi olma , elma ayrıca geçmiş atalar ile barışma ve düzelme ,erkek bebek ile yorumu sonlandıralım , bebekler müjde bakın birilerinin aracı ile çok güzel bir ilişkinin adımını atabilir ve ciddi bir ilişkiye başlaya bilirsiniz son dönemde içinizi sıkan bunaltan o sorun her neyse mucize bir kurtuluş söz konusu diye bilirim ard arda görülmesi de çok güzel :)
~}çu Rüyazede (1.2k puan)  
Hem kariyer ve ruhsal tekamül açısından 4-5 yıldır bir süreç içindeyim. Bu sireçte gördüğüm rüyaların birçoğunu sizinle paylaştım. Bazen tabirleriniz tevil oldu hem de belkide bir koçluk. Size minnettarım bu açıdan. Umarım bu yorumda bir tevil mertebesinde olur ki olacaktır çünkü pskolojim, yaşam tarzım vd. bir rotaya oturmuş durumda. Hayatı, kanun ve nizamı idrak eden her ruh bu rotaya oturur ve Allahında izniyle birdaha rayından çıkmaz diye düşünüyorum. Teşekkürler yorum için (: kullanıcı adımındeğişemiyorum malesef idare ediver ☺️
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Ne demek rica ederim , evet Allah'ın izni ile şifa buluyoruz yeter ki isteyelim ve ona laik kul olmaya gayret edelim , ( aramızda kalsın benim sihirli güçlerim var hallederiz ismini ) hadi hayırlı geceler senin adına sevindim :)
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (409k puan)  
Sevgili üyemiz, İSİM DEĞİŞTİRME ALANINI AÇTIM SİZE :) ASLINDA BEN DEĞİŞTİRMEK İSTİYORDUM arun olarak değiştirmek istedim arun Farsça iyi vasıflar ile meşhur olmuş güzel huylular anlamına geliyor du ama isim değişikliği ni kullanıcı yapması daha iyi istediğiniz zaman değiştire bilirisniz .
~}çu Rüyazede (1.2k puan)  
Teşekkürler ☺️
~}çu Rüyazede (1.2k puan)  
Ben yine rüyamda bir ünlü gördüm. Çok fazla görüyosun bukadar ğnlü görmek iyi değil demiştiniz sanki dimi

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 87 okuma
vetre 28 Ekim 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (552k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 105 okuma
Zeynep aktürk 20 Ekim 2021 İstihare kategorisinde Zeynep aktürk Karabasan (36 puan)   yazdı
+4 oy
9 yorum 119 okuma
~}çu 19 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde ~}çu Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 135 okuma
6 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Kırmızı   yazdı
+11 oy
1 yorum 127 okuma
mustafaharputi 30 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+10 oy
6 yorum 1.5k okuma
+4 oy
2 yorum 106 okuma
25 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Ruvey   yazdı
+3 oy
3 yorum 98 okuma
Duru971 4 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Duru971 Karabasan (433 puan)   yazdı
+16 oy
2 yorum 117 okuma
Elifdedim 14 Eylül 2020 Tabir kategorisinde Elifdedim Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 153 okuma
2 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde misafir   39 142 278 yazdı
+9 oy
106 yorum 2.8k okuma
mustafaharputi 29 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.5k düş-ünce

7.8k üye

174 Aktif
0 Üye ve 174 misafir
Bugün : 9665
Dün : 16818
Toplam : 40837681
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...