Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
117 okuma
asiya Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
genelde çevremde olan ailem ve ya diğer insanların  hamile olduğundan haberim yokken rüyamda onları hamile görüyorum ve bu gerçekten de öyle çıkıyor.
Ve ya hamile olduğunu bildiklerim kişilerin rüyamda bebeklerinin cinsiyetini görüyorum ve hep doğru çıktı. Uzun rüyalar halinde görüyorum, kısa halde değil.  
Sormak istediğim şeyse bunun sebebi nedir. neden bu tür gerçeklerle paralel rüyalar görüyorum
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (402k puan)  
@Hicaz bence bu konuda hicaz'ın da düşüncelerini alabiliriz izni olarak :)
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  

öyle mi çok sevinirim ... @Hicaz yorumlarsanız.

Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (402k puan)  
@mustafaharputi buraya bakmak istersiniz belki :) 
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
dikkat çektiğiniz için teşekkür ederim. yorumlamanızı istediğim bir rüyam vardı gözünüzden kaçtı belki de yorumlarsanız sevinirim. rüyamın başlığı -rüyada ıslak birine sarılmak - şeklindedir.
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (402k puan)  
Gün içinde yoğun olduğum için artık tek etiketli rüyalara yoğunlaşıyorum ve rüyayı diğer etiketteki kişilere bırakıyor um .
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
Etiketliler yorum yapmamışsa peki :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Hicaz Rüya Ustası (47.7k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
@Üstat_Simuy_Alaca Etiketten geldim. Valla açıkçası şaşırmıyorum. @asiya bu durumu yaşamışlığım var. Rüya ilmi çok derin bir alan. Kısaca özetlemek gerekirse bazılarının bu bilgilere erişim hakkı var. Bildiğim kadarı ile bu erişim hakkı kazanılmış liyakatlerin ödülü. Bazıları bu yorumumu enteresan bulabilir lakin tekamül yolculuğunda size katkısı olabilecek bir yetenektir bu. Lakin dikkat çekmek isterim bu yetenek Hakkın yolunda kullanılırsa devam eder, suistimal edilirse erişim hakkı kalkar ve bir sınava tabi tutulur. Sınav konusu ayrı bir durum olarak kenarda kalsın. Bilimsel olarak bakarsak bazı bitkilerden bahsetmiş mustafa bey bunlarında etkileri ile görüş yeteneği kazanılabiliyor. Bitkisel takviyeler haricinde ise ilahi yetenek verilmişse kişiye organları da ona göre düzenleniyor. Tiroid bezi haricinde epifiz ve hipofiz bezi de devreye girer. Epifiz beziniz güçlü bir yapıdadır diğer insanlardan diyebiliriz veyahut epifiz bezinizi güçlü tutuyorsunuz bozmuyorsunuzdur. Dua okumaktan bahsetmişsiniz aşağıda bu da hipofiz bezini güçlü tutar. Bu bezlerin işlevleri %100 açıklanamamıştır. Bilimsel kanallarda araştırma yapanlar ilahi bilginin işleyişinden kopuk, ilahiyatla ilgilenen bilimden kopuk olduğu için bütünleştiremiyorlar henüz. Benim geldiğim nokta da biraz bilim adamlarının anlattıkları biraz ilahi sistemin işleyişi doğrultusunda sebepsiz yere hiçbirşeyin gerçekleşmediğidir.

Rüya da önceden alınan bilgilere biz haberci mesajcı rüyalar diyoruz. Bu haberci rüyaları alan kişiler öncelerden yetenekli ise istihare rüyaları konusunda dergahlarda eğitilirlerdi. Disiplin, nizam ve Hakkın bilgisini aktarma düsturunu öğrenirlerdi. Rüyalarınız konusunda hassas olmanızı tavsiye ederim. Bazen bilgiyi hiç düşünmeden karşımızda ki insana vermek isteriz, lakin orada bir düstur var hak edene bilgi verilir çünkü ilahi sistem öyle yapıyor. Hak edene kadar bize bilgi verilmiyor. Sizde o sisteme uyun lütfen. Size başkası hakkında gelen bilgiyi o kişiye vermeden önce ciddi bir şekilde tartmanız sizin yararınıza olacaktır.

Hayırlı rüyalar dilerim..
Hicaz Rüya Ustası (47.7k puan)  
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
Çok teşekkür ederim eskide istihareye de yatardım kendim için de başkaları içinde ve mesajlar alırdım. Sonra bıraktım başkaları için yatmayı kendimi kötü hisseyim diye. Ve bebek rüyaları için de bebek doğana kadar anlatmıyorum kimseye. Aileleri etkilemek için susuyorum.
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
Anaannem ve annem çoğunlukla görür mesajcı rüyaları. Ben ise 16 yaşında başladım görmeye bebekleri ve tabi yeni yeni önemsemeye başladım bu durumu.
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
Sanırım bu rüyaları gördüğümde kimseye anlatmamamı söylüyorsunuz
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (402k puan)  

Bu konuyu çok güzel ozetleyecegini biliyordum @Hicaz 

Hicaz Rüya Ustası (47.7k puan)  
@asiya bir söz vardır kontrolsüz güç güç değildir. Bir gücünüz var ama şu an için kontrol edemiyorsunuz. Kontrol edilemeyen bilgilerde çöp olur. İyi yapıyorsunuz zannımca bebeklerin doğumunu beklemekle. Çünkü bende bu konuda söylemek mi söylememek mi hayırlıdır diye düşünüyorum. Bebek olayı başımıza geldi. Aile erkek bekliyordu lakin bebek kızdı bizde söylememeyi tercih ettik. Doğana kadar düşünceleri ile bebeği etkilemesinler diye. O nedenle tartmaktan bahsettim bazen kişi hazır oluyor o zaman söylüyoruz tabi. Bu konuda eğitim aldım. Söylemenin hayrını ölçebiliyorum kendi adıma. Bir eğitim almanız bu yeteneğinizi kontrol etmenize yardımcı olabilir. 
Hicaz Rüya Ustası (47.7k puan)  
@Üstat_Simuy_Alaca arada çağır beni yoksa hiç geleceğim yok değil mi :) 
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
Yaa . Evet haklısınız teşekkür ederim dikkate alacağım sözlerinizi.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)  
bu ara kullandığın bir ilaç yada bitki varmı öncelikle bununla başlayalım bazı durumlar tiroid bezini olumlu yönde çalıştırıyor olabilir.
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
hayır yıllardır bu böyle. ilk gördüğüm çocuk şuan 10 yaşlarında öyle diyeyim. tabi o zamanlar umursamadım rüyalar her seferinde olunca dikkatimi çekmeye başladı.
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
vitamin değerlerim de falan iyi ama konu ile bağlantılıysa.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)  
vitamin değil bazı bitkilerin etkisi yada yan etkisi olabilir ama tiroid bezini etkileyerek kalp gözü üzerinde bazı faydalar sağlayabilir. inanç ibadet veya hislerde etkiler
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
düzenli tükettiğim bir bitki yok o süreçte. bahsetiğiniz bitkileri bilsem gerçi daha da net olabilirim
mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.9m puan)  
keklik otu tesbih ağacı  öd ağacı kakao  yada benimd eaklıma gelmeyen  bitkiler  belki taşlar olabilir belkide bazı ayet ve dualar okumuş olabilirsin sürekli olarak.
asiya Rüya Yorumcusu (14.0k puan)  
Felak nas fatiha ve ayetel kürsi okurum illa her gece son 4-5 yılsır daima ayetel kürsi okudum

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 56 okuma
0 oy
2 yorum 73 okuma
+3 oy
3 yorum 92 okuma
Duru971 4 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde Duru971 Karabasan (433 puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 136 okuma
Leyla192 20 Mart 2021 Rüya kategorisinde Leyla192 Karabasan (177 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 94 okuma
Aylin Öztürk 21 Şubat 2021 Tabir kategorisinde Aylin Öztürk Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 141 okuma
Yaren1989 31 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Görüşmecisi (44.2k puan)   yazdı
+6 oy
6 yorum 87 okuma
+12 oy
12 yorum 296 okuma
Sonbahar 1 Haziran 2020 Tabir kategorisinde Sonbahar Astral Gezgini (332k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 130 okuma
Cafercan 23 Şubat 2020 Tabir kategorisinde Cafercan Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 82 okuma
~}çu 9 Ekim Rüya kategorisinde ~}çu Rüyazede (1.2k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

284 Aktif
1 Üye ve 283 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8420
Dün : 26780
Toplam : 39884105
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...