Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
113 okuma
hlldmrcn Rüya kategorisinde Karabasan (315 puan)  
Selamlar,
Bu rüyayı 2 gündür görüyorum sanırım. İlk gördüğüm de rüyam da gökyüzünde sadece bir kara delik görmüştüm ve muazzam bir görüntüsü vardı. Nasıl tarif etsem çok güzel, heyecan verici bir görüntüydü ve biraz da korku veriyordu, ilk gördüğüm rüya sadece buydu. Tekrarında yine gökyüzüne baktığım da o muazzam kara deliği gördüm ama bu sefer bu kara delik sanki herşeyi içine çekti. Bende kara deliğin içindeydim ve tam tarif edemem burayı ama etrafım da yuvarlak sarı objeler gördüm. Yanlarından geçiyor gibiydim ya da boşlukta havada duruyor da böyle bir sürü objeyi görüyormuş gibiydim sanki, bu yuvarlak sarı objeleri bir şeye benzetemedim ama gezegen, yıldız, galaksi gibi bir şeyler olabileceğini düşündüm rüyam esnasında ve bu şekilde sona erdi. 2 gece üst üste benzer şekilde bir rüya görmüş olmam yorum arama ihtiyacı doğurdu bundan dolayı yazmak istedim.
Uzayla ilgili bir şey okuyup, izlememiştim yakın zaman içinde ya da herhangi bir düşüncem vs. olmamıştı.
Yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

0 oy
Sevgi8888 Karabasan (445 puan)  
Gökyüzü manevi alem demek, sizin ruhunuz gelişmekte o yüzden böyle rüyalara çekiliyorsunuz kara delikte kendinizi bulmanız ise karanlık alemlerde ruhunuzun dolaştığını gösteriyor mistik şeylere okultizmle ilgilenmiş ola bilirsiniz, sarı objeler sarı sevinç rengi yani böyle şeylerle ilgilenmek sizi mutlu heyecanlı hiss ettiriyor
0 oy
HayalHane Rüyazede (1.1k puan)  
Evvela karadeliğin başka bir boyut, başka mekan...yani içine çeken nesneleri bir daha göremeyeceğiniz bir durum olduğunu bilelim. Yani bir yıldız karadeliğe girerse o yıldızı artık göremessiniz çünkü geri dönüşü yok, SON. Sizin rüyanızda karadelik bir problemin sonunu belirtiyor. Birinci rüyada sorunun  türü. İkinci rüyada ise sorunun çözüm aşamasını şeklinde yorumlayabiliriz.

O halde birinci rüyada eğer ayağınız yer yüzüne basılı iken görüyorsanız maddi, eğer ayağınızın yer yüzü ile teması yoksa manevi bir problem temsil edilmektedir (mesela uzaydayken gördüyseniz veya dünyadan epey yüksekte iken). Probleminizin iyi-kötü tarafını şöyle tespit etmek gerekirse; Karadeliği hariç tuttuğunuz zaman gökyüzünün her tarafı karanlık ise kötü bir problem veya sorununuza işaret, Karadeliği hariç tuttuğunuz zaman gökyüzünün her tarafı aydınlık ise iyi bir probleminizin varlığını belirtir. Kısaca durduğunuz yer meselenin maddi-manevi durumu, gökyüzünün aydınlık-karanlık durumu ise meselenin derecesini belirtmektedir. Bu durumda ayağınız yeryüzüne basılı iken ve gökyüzü aydınlık iken işiniz ile alakalı maddi bir sıkıntının son bulacağı gibi anlamlara gelebilir.

İkinci rüyada bu karadeliğin sizi içine çekmesi  meselesine gelirsek. Bir yıldız için karadeliğe girmek o yıldızın bizim boyutumuzda sonu demektir. Karadeliğin tek bir yüzü var, arkası yok sağı yok solu yok görevi icabı vakumlama yapar üfleme yapmaz dolayısıyla geri dönüşü yok. Sizin de problem veya düşünceniz vakumlanacak ve olumlu bir çözüme kavuşacaktır (olumlu olması sizin rüyanızda duyduğunuz heyecan,güzellik ifadeleri nedeniyle. Ufak korku duymanız endişelenmek anlamında). Sizin burda karadeliğin içinde bekletilmeniz çözümün yakın olduğuna işaret eder. Zaten sizide yutsaydı SON bulmuş bir olay için rüya gerekli olmazdı. Çözüm yakın.

Son olarak sizin tüm bu olaylar olurken fiili bir hareketinizin olmaması sorunların kendiliğinden çözüleceği anlamındadır. Sizin bir hareketinize istinaden olsaydı sizde birşey yapmanız istenebilirdi. Sabretmeli.

(Not: Bu sadece bir rüya yorumlamasıdır, kimse burdaki bilgilere istinaden eylemlerde bulunmasın.)

Kafanı biraz dağıt başka şeyler ile oyalan, sabret. Çok düşünmek insanlarda çok olumsuzluklara sebeb verir. Herşeyin bir sonu var, sabır etmek gerekir.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 143 okuma
BB 25 Aralık 2020 Tabir kategorisinde BB Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 151 okuma
Likya 8 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Likya Profesyonel Yorumcu (462k puan)   yazdı
+31 oy
6 yorum 1.0k okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (7.8k puan)   yazdı
+22 oy
6 yorum 218 okuma
+4 oy
1 yorum 180 okuma
+5 oy
1 yorum 239 okuma
B 15 Aralık 2020 Rüya kategorisinde B Rüya Yorumcusu (21.3k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 122 okuma
syclay 10 Ekim 2020 Rüya kategorisinde syclay Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 174 okuma
Zeynel45 29 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüya Yorumcusu (11.6k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 136 okuma
berkayoz 18 Ocak 2020 Rüya kategorisinde berkayoz Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 148 okuma
Züleyha77 18 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Züleyha77 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

160 Aktif
0 Üye ve 160 misafir
Bugün : 4690
Dün : 12380
Toplam : 47597984
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...