Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
38 okuma
nisora Rüya kategorisinde Karabasan (983 puan)  
düzenledi
Rüyamda bir evdeyim. Kalabalık bir ev her yerde insanlar var. Üzerimi değiştirmek için bir odaya giriyorum. Odanın kapısını kitliyorum ama kitlememe rağmen içeri birileri geliyor. Yine kitliyorum ama sanki hiç kitlenmemiş gibi birileri gelmeye devam ediyor. Rica ediyorum çıkmaları için ama bir şekilde çıkaramıyorum. Elime beyaz bir perde alıyorum oturdukları koltuğun üzerinden asıyorum. Sonra perdenin yetişmediği kısımda diğerlerine siz de arkasına geçin diyorum. Ama olmuyor bi türlü. Sürekli birileri girdiği için oda hiç tenhalaşmıyor. En sonunda ağlamaya başlıyorum. Nolur artık çıkın bakın çok yoruldum diye bağırıyorum odadakilere. Bağırdığım için pişman oluyorum ama sinirlenip en sonunda çıkmazsanız çıkmayın ben de siz varken giyinirim deyip üstümdeki kıyafetleri çıkarmaya başlıyorum. Üzerimde bir kravat varmış onu çıkarıyorum. Sonra da beyaz bir gömlek çıkarıyorum. Burada uyandım.

Sizce nedir bu rüyanın anlamı?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Önay Akın Uzman Yorumcu (31.0k puan)  
Bi değişiklik var. Adeta kimse de bu değişimi istemiyor hatta siz de aldığınız değişim kararlarını uygulayamıyorsunuz.

İlgili rüyalar

+30 oy
6 yorum 393 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüya Tabircisi (6.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 62 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.4k düş-ünce

7.8k üye

408 Aktif
0 Üye ve 408 misafir
Bugün : 12746
Dün : 20662
Toplam : 39791358
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...