Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
90 okuma
Mirac Rüya kategorisinde Rüya Ustası (53.2k puan)  
Merhabalar, uzun bir süredir yoktum. Size bir rüyamı paylaşmak istiyorum. Rüyamda babamın denizin ortasında on yirmi adım ilerisinde benimde denizin tam ortasında gördüm. ama ikimizde batmiyoruz ve dimdik ayaktayız. Sonra babamın bir top ile oynadığını gördüm ama ben yerimi değiştirmeden babamın elindeki topu aldim daha sonra onun iki alnının ortasındaki hizada küçük köyü mavi renkli bir küre çıktığını gördüm ve havada asılı durarak döndüğünü gördüm ve rüyamda güneşe az bir vakit kalmış bir zamanda gördüm bende ayakta durmuş bir vaziyette ellerimi dua eder gibi açmış bir şeyler söylediğim sırada en az beş en fazla yedi tane mavi küre gördüm. Daha sonra o küre önce kendi etrafında dönerken ben duama devam ettiğinde o küreler mitotik evre geçirir gibi çoğaldı ve kendi etrafında dönen küreler benim çevremi sardı. O sırada ay ışığı yüzüme vurdu ve o kadar beni guzellestirdi ki sonra ben gökyüzüne doğru çıkmaya başladım gökyüzüne doğru çıktıkça  babami farkettim o da biraz denizde ilerledi sonra kayboldu bende gökyüzüne doğru çıktığımda belli bir süre yoğun bir ışık beni içine aldı bende kayboldum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (455k puan)  
 
En İyi Yorum
Sevgili okurum , bazı insanlar bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde , zihninin katmanlarında seyahat edebilir bilinçli seyahat edenler genelde üstat ruhlar  evliyalar , bu konularda eğitim almış kişiler çok rahat kendi benliklerinde ve kendi zihinlerinde yolculuk yapabilirler ve ayrıca gördüklerini de çok rahat yorumlaya bilirler, siz ya farkında ya da farkında olmadan üst ya da alt bilincinizde bir seyahat gerçekleştirmişsiniz  
tahmini babanızdan ya da baba soyunuzdan size miras bir yetenek bahşedilmiş olabilir ya da babanız bir takım manevi rahatsızlıklara sahip ve siz onu iyileştirmek istıyor da olabilirsiniz yada babanızdan size aktarılan bir olgu ve bulguyu rahatsız edici olanı arındırma ve şifalandırma da yapmış olabilirsiniz küreler bilgiyi de temsil ediyor ayrıca ,koyu mavi renk üst bilinçi temsil eder aynı zamanda çakrayı da üst bilinçte yer alan tıkanıklık yaşadığınız çakrayı da şifalandırmış olabilirsiniz yaş ilerlediği zaman artık üst benlikler açılır  öğreti ve sınavlarda ilerlemeler kaydedilir , üst benlikde yani alın çakrasında belkide babanız ile ilgili şifalandırmanız gereken durumları artık daha rahat anlayacak ve çözüme kavuşturacaksınız mavi küreler hem rehberlik edici hem açılma ile ilgili yükselmek ise dengeye gelmek ve arınmak ile ilgili değerlendirmeler olarak düşünüyorum yeteneklerinizi bastırmak ile ilgili eylemlerde bulunmayınız rüyanın genel analizi  kişide meydana gelecek ruhsal gelişimlerin öncü rüyası olarak değerlendiriyorum atalardan gelen sorunun 5 vakitte süre gelecek eylemlerden sonra düzeleceğini düşünüyorum soru sormak isterseniz buradayım sevgi sağlık ile kalınız.
Mirac Rüya Ustası (53.2k puan)  
Çok teşekkür ederim. Bu gece bir rüyamı paylaşmak istiyorum. Rüyamda sürekli Mardin ve eyyub ismini sayikliyordum. Araştırma yaptım Hz Eyüp Mardin'de yaşamış ve Mardin üzüm bağları ile biliniyor
geekone3388 Rüya Tabircisi (8.6k puan)  
Merhaba son yazdığım rüyamı yorumlar mısınız

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 239 okuma
saharaa 17 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde saharaa Rüyakar (3.6k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 206 okuma
+4 oy
1 yorum 152 okuma
Hope 11 Nisan 2022 Rüya kategorisinde Hope Rüya Tabircisi (7.5k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 157 okuma
Sonbahar 26 Şubat 2022 Rüya kategorisinde Sonbahar Astral Gezgini (295k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 111 okuma
zrgl.81 21 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde zrgl.81 Karabasan (85 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 143 okuma
+19 oy
2 yorum 210 okuma
tugce18 23 Nisan 2021 Rüya kategorisinde tugce18 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+19 oy
2 yorum 215 okuma
Elizabeth 23 Nisan 2021 Rüya kategorisinde Elizabeth Rüyakar (3.4k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 133 okuma
+4 oy
1 yorum 209 okuma
6 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Gül kurusu   yazdı
+5 oy
1 yorum 123 okuma
Dilek 16 Eylül 2016 Rüya kategorisinde Dilek Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 72 okuma
+9 oy
1 yorum 122 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

203 Aktif
0 Üye ve 203 misafir
Bugün : 2331
Dün : 24490
Toplam : 46075854
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...