Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
35 okuma
kimoldugunubilmeyen Rüya kategorisinde Karabasan (37 puan)  
Annem yemeğe misafir davet etmişti. Davetliler arasında çok sevdiğim kendisine derin duygular beslediğim bir arkadaşım da vardı.. Derken anlatamadığım değişik bir şeyler oldu ve kendimi anneme şöyle derken buldum,
 "anne ampülümü balkonun prizinde unuttum onu almam lazım yoksa ışıksık kalacağım" dedim.
Fakat balkon dediğim yer aslında salonumuzun, balkonu andıran penceresi idi. Hani bazı pencereler geniş olur ya bizim evin salonunun pencereside geniştir, küçücük bir balkonu andırır.
Normalde orada ampul prizi yok ama rüyamda varmış ve oraya takıp orada unutmuşum. Sonra merdiveni getirip ampulu almak için camın önüne dayadım. O küçük, balkonumsu gibi yerdende oldum olası korkmuşumdur çünkü bana tehlikeli, dayanaksız gelir. Nasıl olsa gerçek bir balkon değil yıkılma ihtimali vardır diye. Rüyamdada aynı şekilde tedirginim, korkuyorum. Ağırlık sebebiyle yıkılabilir diye.
 O sırada bahsettiğim arkadaş geliyor ve: "düşüp ölme tehliken olsa bile çıkacak mısın " diye soruyor. Bende başımla evet anlamında onaylıyorum ve ondan tarafa bakamıyorum. Sonra yavaşça bana doğru yürüyüp kollarını omzuma, bedenime sarıp sıkıca sarılmaya başlıyor. Bende,
 "tamam çıkmayacağım oraya" diyip ona sıkıca sarılıyorum. Saçlarını, tenini her şeyini hissediyorum. Uzunca bir süre birbirimize sarılıyoruz. Sıkıca, bir an olsun geri çekilmeden. Gerçek gibiydi öyle güzel hissettim..


Gerçek hayattaki durumumuz ise böyle değil. Yaklaşık bir ay önce kavga ettik ve  kırgın olarak birbirimizden ayrıldık, görüşmedik. Çok severdim kendisini.. Fakat sonra bir şekilde mesajlaşma fırsatı doğdu ve yakın zamanda buluşup konuşmak eğer olursa barışmak için sözleştik.

O yüzden bu rüyanın yorumlanması benim için çok önemli lütfen, rica ediyorum görüpte görmemezlikten gelmeyin... Ne anlamlar barındırıyor yorumlarınızı bekliyorum...
Ekc23 önce Karabasan (476 puan)  
Sanırım özlediğiniz için bilinçaltınıza işlenmiş

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
nisora önce Karabasan (132 puan)  
Rüyanın ana temasına unutkanlık, korku ve aslında gerçek olmadığını bildiğiniz şeyler işlenmiş. Bilinç altı rüyası olduğunu düşünüyorum.

Bu kişiyi kaybetmiş olmanız sizi bir hayli üzmüş olmalı ama aslında içinizde bir yerde bence zaten o kişiyle olmayacağını, sonunun iyi bir yere varamayacağını düşünüyorsunuz. Kendinizce beyhude bir çabaya kapılmış aslında gerçek olmadığını bildiğiniz bir şeyin peşine takılmışsınız. Ama en sonunda hislerinize teslim olmak sizi rahatlatmış gibi.

Bence bu kişiyle görüşürseniz eğer aklınızda her ne varsa açık bir şekilde konuşun. Kafanızda onu konumlandırdığınız tehlikeli pozisyon gerçek mi yoksa sorunu aşmanızda size yardımcı olabilecek biri mi ancak bu şekilde anlayabilirsiniz.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

İlgili rüyalar

+6 oy
2 yorum 58 okuma
+6 oy
4 yorum 98 okuma
+29 oy
6 yorum 356 okuma
Güll1 4 Mart 2021 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyakar (5.4k puan)   yazdı
+13 oy
10 yorum 141 okuma
Akrepsel 15 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Yorumcusu (19.6k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 45 okuma
+2 oy
1 yorum 40 okuma
Cemilenur 12 Temmuz Rüya kategorisinde Cemilenur Karabasan (544 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

234 Aktif
0 Üye ve 234 misafir
Bugün : 8157
Dün : 23470
Toplam : 38407830
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...