Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
20 okuma
şevoletta Rüya kategorisinde Karabasan (170 puan)  
Rüyamda geçmişten ve şu an hayatımda olan herkesi gördüm nerdeyse. Kalabalık ormanlık bir alandaydık. Bir evin içinde ve bahçesinde herkes oturmul birbiriyle konuşuyordu. Ben içeri girdim. Arkadaşlarımdan birkaçıyla konuşmaya başladım. Dışarıdakiler de bana yanımıza gelsene tarzında işaretler yapıyordu ben de kendi kendime artık sizinle görüşmüyoruz ki neden geleyim dedim. Daha sonra gözüm birkaç kişiyi aradı nerdeler diye sordum. "Onlar artık sevdikleriyle buraya gelmezler" dediler ve fotoğraf  gösterdiler. Dışarı çıktım yürüdüm. Şu an yakın olduğum bir kız,pek yakın olmadığım bir kız arkadaşım ve birisi daha ayrı kamelyalarda sevdikleri adamlarla beraberlerdi gülümsediler. Daha sonra yine çok yakın olmadığım 2 kız beni arabaya davet ettiler gezmek için. Bindim biraz gezdik ormanda. Telefonuma bir mesaj geldi. Önceden aşırı yakın olduğum ama sonradan benden uzaklaşan arkadaşım mesaj atmış. Burda seni bekliyordum neden gittin hep böyle mi olacak diye ben de geliyorum dedim yanına gittim. Kız ağlamaktan  gözleri şişmiş kızarmış hatta çok garip bi şekilde aşağı doğru kaymıştı. Teselli ettim onu. Sonra bi anda kendimi dini sohbetlerin edildiğini düşündüğüm bir evde buldum. Ev kalabalıktı. Yanımda bir teyze vardı gülümseyen. Bana bir su şişesi verdi küçük. Kapağı pembe ucunda tesbih asılı bir su şişesi. Kapağında da dini bir kelime yazıyordu sanırım. Sonra yandan şu an sevdiğim ama aramızda arkadaşlık olan adam bana bir kapak verdi. Onun da üzerinde bir şeyler yazıyordu. Yanyana tuttum. Dedi ki "Kapağın üstündeki kelimelerin baş harfleri ya da baştan 2 harfleri falan babaannemle dedemin baş harfleri ve onlar evlenmiş." Sanırım kelimlerden birinin baş harfi onun da isminin baş harfiydi ben de dedim ki o zaman senin evleneceğin kişininki de bu olacak. Sonra kendisi benim duymadığımı düşünerek "evleneceğim kişi olması için orda 'ş' olması lazım" dedi yani benim baş harfim sonra kapağı aldı. Bilmiyorum çok değişik hissettim. O rüyadan sonra da aramız iyiydi onunla ama bi anda konuşmayı kestik gibi oldu. 2 haftadır iletişimimiz yok.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 75 okuma
Emirhan Tatar 7 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Emirhan Tatar Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+22 oy
3 yorum 86 okuma
kkk 3 Eylül 2020 Rüya kategorisinde kkk Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 77 okuma
Manolyaa 12 Ocak Rüya kategorisinde Manolyaa Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 1.7k okuma
Mustafa arslan 18 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Mustafa arslan Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 71 okuma
1 Temmuz 2017 İstihare kategorisinde Kübra   2 4 yazdı
+3 oy
1 yorum 103 okuma
+13 oy
4 yorum 252 okuma
+6 oy
3 yorum 419 okuma
+17 oy
3 yorum 2.2k okuma
Yulaf 17 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 74 okuma
+2 oy
1 yorum 55 okuma
eirene 21 Aralık 2021 Rüya kategorisinde eirene Rüyakar (3.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 140 okuma
+5 oy
1 yorum 140 okuma
Burchina 1 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Burchina Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

206 Aktif
0 Üye ve 206 misafir
Bugün : 4953
Dün : 23470
Toplam : 38404625
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...