Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
107 okuma
Fearless Rüya kategorisinde Rüyakar (4.7k puan)  
Rüyamda tribün gibi bir yerdeydik galiba yan koltuğumda yaklaşık bi 3-4 yaşındaki küçük mavi gözlü kız çocuğu ile annesi de vardı kız göremiyodu galiba ben de ona yardım ediyodum kendi yerimi vererek sonra maç falan bittikten sonra ben oturma yeri gibi bir yerde oturuyodum teşekkür etmek için yanıma geliyodu sarılıyodu ve yanağımdan öpüyodu ben de onun yanaklarını sıkıyodum sonra o kendini tanıtıyodu adım nil falan diyodu ben de kendimi tanıtıyodum bi yerde yine karşılaşırız falan diye sonra vedalaşıp gidiyolardı annesi tekerlekli sandalyedeydi bu arada.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
genel topluma karşı seçici davranabilirsin kalabalık ortam yani tribün çevrede tekrar eden devamlı olaylardır küçük kız masum birini temsil eder görmemesi seçeneklerinin olmaması ve ona yardım etmen de gene benzer bi şekilde yardım etme olasılığını işaret eder kız genelde sıkıntılı ama sonu iyi durumları ve yeni  gelişmeleri işaret eder. yani genel toplum   içinde seçici olmanı gerektirecek dikkatini çekecek ve merhametine ihtiyaç duyulacak kişi yada durumdur. öpülmen ise  gördüğün kişi yada başka birisiyle gelişen durumun bir yakınlık veya tanışma sonucu olacağını gösterir. öpmek sevgi yakınlık ve güveni gösterir kısaca kalabalık ta bir birine ihtiyaç duyan iki kişi olacaksınız ancak sonundaki ayrılık bunun henüz gerçekleşme aşamasından çok düşünce yada plan aşamasında beklemede kalacağını gösterir muhtemelen sonuçlandırman gerekecek.
Fearless Rüyakar (4.7k puan)  
çok teşekkür ederim
+3 oy
Melisa0z Karabasan (351 puan)  
küçük kız çocuğun öpmesi manası; aile hayatında ve iş hayatında karşısına çıkan sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, farklı düşüncelere ve değişik zevklere sahip dostlar edineceğine onlarla sık sık bir araya geleceğine bundan da çok büyük keyif alacağına, büyük bir sıkıntı ve zorluk atlatacağına, dertlerinin günden güne artacağına, bazı şeylerin ortaya çıkacağına ve çevresindeki bazı kişilerin de ipliğinin çarşıya çıkacağına, ihmal ettiği kimselerin gönlünü alacağına tabir olunur.
Fearless Rüyakar (4.7k puan)  
Teşekkür ederim yorumun için

İlgili rüyalar

+2 oy
2 yorum 176 okuma
Aries_libra_ 14 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Astral Gezgini (232k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 92 okuma
+7 oy
1 yorum 350 okuma
+4 oy
3 yorum 118 okuma
+8 oy
10 yorum 515 okuma
+4 oy
2 yorum 179 okuma
Prensesfiyona 3 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Prensesfiyona Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 986 okuma
Merve3434 30 Eylül 2019 İstihare kategorisinde Merve3434 Rüyakar (4.8k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 126 okuma
Aries_libra_ 5 Ocak 2021 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Astral Gezgini (232k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 281 okuma
ruveyda 7 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde ruveyda Rüyazede (1.5k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

18.7k rüya

157k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

329 Aktif
0 Üye ve 329 misafir
Bugün : 4392
Dün : 17981
Toplam : 42867748
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...