Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
26 okuma
aphophiss Rüya kategorisinde Karabasan (529 puan)  
annem ve babam ayrı ve babamla anneannem birbirini pek haz etmezler.
dün geceki rüyamda eşim , anneannem babam ve kardeşimle yokuş üzeri bir evdeydik.
orada vakit geçirdik ve babam sarhoştu. Sonrasında anneannem ve kardeşim çıkıp evlerine gitmek istediler babamın onları bırakması için ısrar ettik ve babam kabul etmedi ve kardeşimle anneannem hazırlandılar . tam kapı önünde anneannem ile babam uzunca sarıldılar ve onları yolcu ettik. balkondan gidişlerini izlerken tam karşıya geçerlerken kardeşime araba çarptı ve bi hışımla bağırarak ağır küfürler ederek camdan atlayıp direk yanlarına koşmaya çalıştım. o sırada anneannem bağırıyordu birşey yok kardeşin iyi diye ama o hala yerde hareketsiz yatıyordu. Ancak bu sırada yol karşımda olmasına ramen rüya orada değişti ve ben aşırı bağırıp küfür ederek karanlık ara sokaklara , dar sokaklara girdim sağım ve solum hep bahçeli evlerdi ve ben hızlıca koştururken yanımdan daha dar olan bir sokaktan geçtiğimi farkedip duraksadım ve tekrar geri dönüp o yoldan gitmem gerektiğini düşündüm. tam sokağın önüne geldiğimde çok korkunç suratlı ve kollarına ayaklarına kadar tamamen simsiyah giyinmiş bir kadının kıpırdamadan yolun ortasında o karanlıkta gizlendiğini gördüm ve yüzü bana bakıyordu kambur duruyordu. tam bu sırada hiç korkmadan onun üstüne doğru küfür ederek koşmaya başladım ve bu sırada o tamamen dikeldi ve arkasını dönüp yere hiç değmeden benim koştuğum yere doğru sanki uçan bi halı gibi s çizip benden kaçmaya çalıştı ve aşırı hızlı bi şekilde ona yetişmeye çalıştım o kadar karanlıktı ki sokağın karanlığından sadece bir ton açığıydı ve s çize çize benden kaçtı ve ben nefes nefese tam orada uyandım. lütfen bana bu rüyamı yorumlarmısınız hiç etkisinden çıkamadım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 138 okuma
+5 oy
3 yorum 158 okuma
Ary3 9 Eylül 2021 Rüya kategorisinde Ary3 Karabasan (646 puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 71 okuma
+17 oy
8 yorum 224 okuma
+23 oy
3 yorum 156 okuma
+18 oy
7 yorum 213 okuma
+5 oy
6 yorum 129 okuma
mustafaharputi 22 Ocak 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (17.8m puan)   yazdı
+14 oy
13 yorum 296 okuma
Prenses789 28 Ağustos 2019 Bilgi kategorisinde Prenses789 Rüya Yorumcusu (12.3k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 96 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

153 Aktif
3 Üye ve 150 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 21603
Dün : 27555
Toplam : 38347257
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...