Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
124 okuma
Şifacı Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (19.8k puan)  
Merhaba, uzun aradan sonra tekrar rüyamı yazmak için burdayım:) Kendi memleketime gittigimi görüyorum. Bildiğim bir sokaktan giriş yapıyorum binaları seyrederek değişimi anlamaya çalışıyorum. Acaba telefona çeksem mi diyorum içimden ama yapmıyorum. Hava kapalı, yağmur yağdı yağacak. Karşıma yeni yapılmış çok geniş alanı kaplayan site yada işyeri inşaatı çıkıyor. Bian şaşkınlıkla beğenme arası hissediyorum. Büyük iş diyorum. Sonra arka yüksek bloklardan birinin yan yattığını görüyorum ama herhangi bir koşuşturmaca olmadığı için sorun yok diye düşünüyorum. Ama bana yakın bloklarda yan yatmaya başlıyor. Geldiğim yoldan geri dönüyorum, binalardan uzaklaşanbilmek için. Yıkım bana doğru yaklaşıyor. Önümde bir erkek var, acele edin tarzı bir cümle ile çıkışı yorum ona biran önce ordan uzaklasabilmek için. Belli bir mesafeye gelince dönüp bakıyorum merakta ediyorum ne olduğunu. İnsanlar toplanmış öğrenciler var. Yıkım büyük galiba ölenler de var ama o alan aşağıda olduğu için ben görmüyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
aphophiss Karabasan (580 puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
çok ilginç ama sanki hayırlı bir rüya gibi. sanki hayatında hep seni arkandan takip eden yıkıcı olaylar varmışta sen genede devrilmemişsin dik durmuşsun ve artık bu sınavı vermişsin kurtulmuşsun ve artık o sorunlarını kendinde görüp ders çıkarmaya başlamışsın gibi yorumladım
+4 oy
şevoletta Karabasan (395 puan)  
Öncelikle hayırlara vesile olsun İnşAllah rüyanız.
Bana yakın geçmiş veya gelecekte hayatınızda yolunda gittiğini sandığınız şeylerin yıkıma uğramış veya uğrayacağını işaret ediyor gibi geldi. Lakin siz bundan sağ salim hiçbir zarar görmeden çıkmışsınız. Aynı zamanda sizi çağıran erkek de sizin hayatınızda şu anda bulunan ya da yakın zamanda hayatınıza girecek ve size destek olacak,çıkış yolu gösterecek birisi gibi. İnşallah hayırlısı olur,kendinize dikkat edin.
+2 oy
Önay Akın Rüya Görüşmecisi (33.4k puan)  
Rüyanızın başlığını görür görmez okumak istedim. Ne kadar rüyanız kapalı özelliklerden oluşsa da yorumlayabilirim. Siz yeterince ayrıntıdan bahsetmişsiniz lakin sizi yakından tanıyan hatta aileden biri bu rüyanın tam yorumunu yapabilir. Neden böyle diyorum? İşinizle, işinizdeki kararlarınızla, harcamalarınızdaki kararlarınızla, görüşmeyi tercih ettiğiniz kişilerle, vesaire, vesaire ... Sebeplerini ve haklılık seviyenizi aile seviyesindeki sizi iyi tanıyan birileri bilir.

Gelelim naçizane yorumuma. Sizi ikaz eden bir rüya bu: Kendinizi iyi hissetmenizin yolunun SAMİMİYET (Lütfen bu kelimeye dikkat edin! Esasen bu rüyanızın yorumuna hiçbir cümle yazmayıp sadece bu kelimeyi yazsaydım, belki çok daha yerinde bir hareket olurdu.) olduğunu söylüyor.

Binaların yıkılması hiç ama hiç iyi bir şey değil. Ne kadar da cenaze olarak çıksa da bununla yetinmez bu rüyaların çıkması. Çok büyük moral bozuklukları ve korkular yaşamak, birçok hayat imkanından mahrum kalmak çıkacaktır bu rüyanın ardından.
Binaların yeni olmasını ise iki şekilde anlayabiliriz:
1. Kararlar.
2. Yakın zaman.

Son birkaç senedir aldığınız kararları tekrar tekrar düşünmenizi, değiştirebilecekleriniz varsa onların hepsini düzeltmenizi söyleyen bir rüya görmüşsünüz. En ufak, önemsiz gördüğünüz her şeyi bile tekrar tekrar düşünmenizde sizin için büyük faydalar olduğunu anlayacaksınız yakın zamanda.
Bundan sonra da yemekte ne yiyeceğinize, hastalığınız için hangi doktora gideceğinize, nereden alışveriş yapacağınıza kadar diyorum bakın, tekrar tekrar düşünerek SAMİMİYET ile kararlar vermeniz gerektiğini söyleyen bir rüya bu.

Size bu söylediklerimin insanı moral olarak, ruh sıhhati olarak ne kadar da yıpratabileceğinin farkındayım fakat SAMİMİYET ile verdiğiniz kararlarınızın, her şeyde böyle ayrıntılarıyla düşünüp ona göre kararlar vermenizin, SAMİMİYET ile ettiğiniz duaların sizi rahatlattığını, sizi kurtardığını, sizi belki de en bahtiyar insan yaptığını seneler sonra idrak edeceksiniz. İşte o zamanlarda sizden daha mutlusu, sizden daha huzurlusu olmayacak. İşte o zamanlar yaşayacağınız saadeti tarif edecek kelime bulamıyorum.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 135 okuma
Eslemm 21 Şubat 2022 Rüya kategorisinde Eslemm Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 104 okuma
Nazlı4546 5 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Nazlı4546 Karabasan (786 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 235 okuma
qwert 17 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde qwert Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+13 oy
10 yorum 247 okuma
Akrepsel 15 Ekim 2021 Rüya kategorisinde Akrepsel Rüya Görüşmecisi (39.4k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 126 okuma
+2 oy
5 yorum 208 okuma
+5 oy
3 yorum 185 okuma
Eslemm 14 Haziran 2021 Rüya kategorisinde Eslemm Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+18 oy
1 yorum 119 okuma
+5 oy
1 yorum 156 okuma
Mavisim 26 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde Mavisim Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 153 okuma
+1 oy
1 yorum 98 okuma
qw1934 20 Ağustos 2022 Rüya kategorisinde qw1934 Rüya Ustası (59.9k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 92 okuma
Sonbahar 2 Mayıs 2022 Rüya kategorisinde Sonbahar Astral Gezgini (295k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.7k rüya

158k yorum

21.8k düş-ünce

7.8k üye

175 Aktif
1 Üye ve 174 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14
Dün : 13691
Toplam : 44869166
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...