Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
37 okuma
tuğçe şahin Rüya kategorisinde Karabasan (47 puan)  
rüyamda ablamın eşi kahve falı için fincan kapatmıştı. bende aldım açtım ve üç tane helikopter gördüm daha sonra internetten araştırdım ve biri ölecek demekmiş rüyada güya.
Sonra annem geldi fincanı elimden aldı ve benim doğum günümü söyledi bana da gösterdi. Fincan da 22 Ekim yazıyordu. 3-4 kere o tarihte çok önemli biri ölecek dedi.Bunun anlamı nedir?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (390k puan)  
MERHABALAR SEVGİLİ OKURUM genel olarak rüyanı yorumlamaya çalışalım bakalım neler anlatmak isteniyor , fal bakmak rüyalarda da gerçek hayatta da uğursuzluk simgesidir , yani birşeyleri ALLAHTAN DİLEMEDEN onun hariçinde bilmeye çalışmak şirk dir, geleceği bizler bilemeyiz ama rüyanda fal belirli bir kaç sorunun olduğuna işaret ediyor , günlük hayatınızda aileniz ile ilgili borç dedikodu ablanızın eşinin belki borçu olabilir ablanızın üzüüldüğü bir konu olabilir canınızı sıkan durumlara işaret ediyor bir türlü giderlimyen sıkıntılara işaret ediyor eğer ki son dönemlerde tuhaf şekilde ard arda sıkıntı yaşıyor iseniz problemlerizi iç dünyada çözmeye odaklanın rahatlamaya duaya ve ibadete sağdan soldan duyduğunuz kötü haberlere kendi iç dünyanızda çatışmalar yaşıyor olabilirsiniz endişleriniz de olabilir ama birazcık dinlenmek ve kendi kendinize araştırma yapmak size iyi gelecektir , ölüm haberi almak rüyada zaten fala bakmış son dönemlerde evham yapıyor musunuz bu rüya içsel sıkıntıyı anlatıyor bir nevi korkuların bastırılmış korkuların gün yüzüne çıkması gibi rüya olduğu için o tarihe dikkat edin demek olmaz çünkü rüya ile amel de olmaz rüyalar sizin de bildiğiniz gibi rahmani ve şeytani olmak üzere ikiye ayrılır rüya da kortulmak ta şeytani bir rüyadır sizi paniğe sokan endişelendiren rüya da ölüm gibi simgeler gördüğümüz zaman iç dünyamıza ve ibadetlere dönmek kişiyi rahatlatır bu gibi rüyalarda içsel meditasyon önemlidir .
+1 oy
Fearless Karabasan (193 puan)  
Rüya yorumcuları, genel olarak rüyada ölüm haberi alınmasını uzun ömre işaret ediyorlar. Bu rüyayı gören kişi çok yaşayacaktır. Bazı rüya yorumcuları da bu rüyayı kötüye yorup, mutsuzluk ve kısmetin kesileceğine yoruyorlar. Rüyada ölüm haberi almak uzun ömrün habercisi demektir.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 75 okuma
Saridunya 31 Temmuz 2021 Rüya kategorisinde Saridunya Karabasan (45 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 93 okuma
+7 oy
4 yorum 171 okuma
+4 oy
1 yorum 82 okuma
Ssena 20 Haziran Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (499 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 98 okuma
+4 oy
4 yorum 120 okuma
Ssena 5 Mayıs Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (499 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 109 okuma
Ssena 1 Mayıs Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (499 puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 134 okuma
Ssena 18 Nisan Rüya kategorisinde Ssena Karabasan (499 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.9k rüya

162k yorum

21.3k düş-ünce

7.7k üye

232 Aktif
0 Üye ve 232 misafir
Bugün : 7738
Dün : 23470
Toplam : 38407411
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...